Ceny na Motorola Moto G14 128 GB / 4 GB
Zdjęcia 15 | od 429 do 966 zł Prosty i bezpretensjonalny „koń roboczy” przeznaczony do codziennego użytku bez dużych obciążeń. Urządzenie zasilane jest ośmiordzeniowym chipsetem mobilnym Unisoc Tiger T616, uzupełnionym przez 4 GB RAM-u i 128 GB pamięci na dane. Możliwe jest zainstalowanie kart microSD w oddzielnym gnieździe rozszerzeń bez kompromisów w zakresie korzystania z dwóch kart SIM. Ekran modelu rozciąga się po przekątnej na 6,5 cala, a obraz wyświetlany jest na nim w przyzwoitej rozdzielczości 2400x1080 pikseli. Ale częstotliwość odświeżania wyświetlacza jest standardowa - 60 Hz. Powierzchnię ekranu pokryto szkłem ochronnym Panda Glass. Co ciekawe, Motorola Moto G14 128GB została wyposażona w głośniki stereo z ustawieniami Dolby Atmos. Smartfon ma także moduł NFC, boczny skaner linii papilarnych i potrójny apa...rat główny o formacie 50+2+2 MP. Do wykonywania autoportretów i rozmów wideo zastosowano tutaj obiektyw aparatu do selfie o rozdzielczości 8 MP, w wysepkowej perforacji ekranu. Sercem energetycznym urządzenia jest akumulator o pojemności 5000 mAh z funkcją nieco przyspieszonego ładowania przewodowego (15 W). dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
128 GB / 4 GB256 GB / 8 GB | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Motorola motocykl g14 4/128 GB rozszerzalny Podwójny aparat 50MP WyświetlaNiezwykle ostry 6,5-calowy ekran Full HD+. Oferuje krystalicznie czystą jakość obrazu do filmów, seriali, gier i ro... więcejzmów wideo.
Głośniki stereo z Dolby Atmos. Zanurz się w wielowymiarowym dźwięku z ulepszonym basem, ostrzejszym głosem i jeszcze wyraźniejszym dźwiękiem.
Zaawansowany system kamer 50 MP2. Rób niezwykle szczegółowe zdjęcia w nocy jak w ciągu dnia i podejdź do obiektu za pomocą dedykowanego obiektywu Macro Vision.
Zadbany projekt w najdrobniejszyc Amazon.plZłóż skargę | 549 zł |
MOTOROLA Smartfon MOTOROLA moto g14 4/128GB Fioletowy (Pale Lilac)Smartfon Motorola moto g14 4/128Gb z wyświetlaczem dotykowym LCD o przekątnej 6,5 cala, rozdzielczości 1080x2400 pi... więcejkseli sprawia, że widzisz świat z całkowicie nowej perspektywy. Ośmiordzeniowy procesor Unisoc T616 taktowany zegarem 2.0 GHz, pamięć wewnętrzna 128 GB i podwójny aparat fotograficzny (50 + 2 Mpix) przenoszą zdjęcia i mobilną rozrywkę na zupełnie nowy poziom doświadczenia. Dzięki technologii LTE nawiązanie i utrzymanie bezprzewodowego połączenia z siecią jest szybkie i niezawodne a pobranie Twojego ulubionego filmu zajmie tylko chwilę. Pozwól, aby smartfon moto g14 poszerzył Twoje horyzonty. MediaMarkt.plZłóż skargę | 579 zł |
Motorola Moto G14 128GB/4GB - Butter Cream6.5 FHD+ (2400x1080) 60Hz IPS LCD Display, 4G, Dual SIM, Unisoc Tiger T616 Octa-core, 4GB RAM, 128GB UFS2.2 Flash,... więcejmicroSD, Dual Camera System: 50MPixel f/1.8 Main + 2MPixel f/2.4 Macro (Back), 8MPixel f/2.0 (Front), Android 13, Stereo Speakers, Wi-Fi, BT 5.0, NFC, IP52, 3.5mm audio jack, Side Fingerprint Reader, 5000 mAh Battery, 18W Wired Charging (10W Charger in the box), 177 gram In the box: - Motorola Moto G14 - 10W Charger - USB cable - SIM removal tool - Guides Proshop.plZłóż skargę | 549 zł |
MOTOROLA MOTO G14 4/128GB BeżowyOkres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Ładowarka, kabel USB Type-C, instrukcje, klucz do wysunięcia tacki z kart... więceją SIM Wymiary [mm]: 162,7 x 74,66 x 8,19 mm Waga [g]: 177 g Kolor: Beżowy Kolor producenta: Beżowy Wodoodporność: Powłoka hydrofobowa IP52 Czytnik linii papilarnych: Tak Wodoodporność: Powłoka hydrofobowa lub oleofobowa Model: Beżowy (4/128GB) System operacyjny: Android 13 Procesor [GHz]: 2 x 2.0 + 6 x 1.8 Ghz Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: Tak RAM: 4 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): Unisoc T616 Taktowanie procesora [GHz]: od 1,6 GHz do 2,0 GHz Pamięć RAM [GB]: 4 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 4 / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 13 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Android HMS: Nie dotyczy Wersja systemu EMUI: Nie dotyczy Modele pozostałych producentów: MOTOROLA MOTO G14 Przekątna ekranu [cal]: 6,5" Technologia ekranu: LCD Rozdzielczość ekranu [px]: 2400 x 1080 px Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 60 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.5 Aparat główny [Mpix]: 50 + 2 Mpix Funkcje aparatu: Tryb nocny, Tryb poklatkowy, Tryb portretowy, Tryb profesjonalny, Tryb slow motion
HDR, Makro, Panorama, Sztuczna inteligencja, Upiększanie twarzy, Wykrywanie uśmiechu, Znaki wodne, Zoom cyfrowy Ilość aparatów: 2 Aparat główny [Mpix]: od 48 do 100 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: Full HD Aparat główny (tylny) [Mpix]: 50 Aparat przedni [Mpix]: 8 Mpix Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 5 do 8 Mpix Aparat główny (przedni) [Mpix]: 8 Bluetooth: Bluetooth 5.0 WiFi: 802.11 a/b/g/n GPS: Tak Rodzaj złącza: USB-C Wtyk słuchawek: Tak Rodzaj nawigacji: GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo, LTEPP, SUPL NFC : Tak Sieć 5G: Nie DUAL SIM: Tak WiFi: Wi-Fi dwuzakresowe (2,4GHz / 5 GHz) Rodzaj nawigacji: ["GPS","Glonass Neonet.plZłóż skargę | 618 zł |
Smartfon Motorola Moto G14 4/128GB Dual SIM Sky Blue GS-T-MOT-0451Szczegóły wyłaniają się i wciągają Full HD+ Nowa definicja wysokiej rozdzielczości — niezwykła wyrazistość. Obiekty... więcejw ultraszerokokąt Komputronik.plZłóż skargę | 699 zł |
Smartfon MOTOROLA Moto G14 4/128GB 6.5" NiebieskiNa dużym ekranie wszystko wygląda lepiej. Poznaj nowy smartfon moto g14. Na niezwykle wyraźnym ekranie 6,5" Full HD... więcej+ filmy, seriale, gry i wideorozmowy stają się doskonale realistyczne. To samo dotyczy dźwięków i zdjęć. Słuchaj krystalicznie czystego dźwięku z każdego kierunku dzięki głośnikom stereo Dolby Atmos®. Rób wspaniale szczegółowe zdjęcia w dzień i w nocy zaawansowanym systemem aparatów 50 Mpx. Smartfon moto g14 został wykonany z materiałów wysokiej jakości, a hydrofobowa powłoka chroni go przed rozpryskami i zachlapaniem3. Dzięki długiemu czasowi pracy baterii, 128 GB pamięci wewnętrznej4 i zaawansowanemu 8-rdzeniowemu procesorowi moto g14 sprosta każdemu zadaniu. Electro.plZłóż skargę | 585 zł |
Smartfon MOTOROLA Moto G14 4/128GB 6.5" NiebieskiNa dużym ekranie wszystko wygląda lepiej. Poznaj nowy smartfon moto g14. Na niezwykle wyraźnym ekranie 6,5" Full HD... więcej+ filmy, seriale, gry i wideorozmowy stają się doskonale realistyczne. To samo dotyczy dźwięków i zdjęć. Słuchaj krystalicznie czystego dźwięku z każdego kierunku dzięki głośnikom stereo Dolby Atmos®. Rób wspaniale szczegółowe zdjęcia w dzień i w nocy zaawansowanym systemem aparatów 50 Mpx. Smartfon moto g14 został wykonany z materiałów wysokiej jakości, a hydrofobowa powłoka chroni go przed rozpryskami i zachlapaniem3. Dzięki długiemu czasowi pracy baterii, 128 GB pamięci wewnętrznej4 i zaawansowanemu 8-rdzeniowemu procesorowi moto g14 sprosta każdemu zadaniu.... Avans.plZłóż skargę | 585 zł |
Motorola Moto g14 4/128 GB szary Motorola Moto G14 4/128GB Steel Grey Produkt nowy, pochodzący z europejskiej dystrybucji objęty gwarancją. Pełn... więcejy zestaw obejmuje : Motorola Moto G14 4/128B w kolorze szarym Oryginalny kabel Instrukcja obsługi Szpilka do karty SIM Oryginalne pudełko zgodne z nr IMEI urządzenia Wszystkie oferowane przez nas telefony są: nowe, nieużywane bez blokady simlock z fabrycznym oprogramowaniem w języku polskim oryginalnie zapakowane Specyfikacja techniczna: Aparat tylny: 50 Mpx + 2 Mpx Aparat przedni: 8 Mpx Funkcje aparatu: HDR Makro Panorama Sztuczna inteligencja Tryb nocny Tryb poklatkowy Tryb portretowy Tryb profesjonalny Tryb slow motion Upiększanie twarzy Wykrywanie uśmiechu Znaki wodne Zoom cyfrowy Rozdzielczość nagrywania wideo: Full HD Funkcje dodatkowe: Akcelerometr Czujnik światła Czujnik zbliżeniowy Czytnik linii papilarnych Kompas Odblokowywanie twarzą SAR Skaner kodów Wbudowane głośniki stereo Żyroskop Standard Bluetooth: 5.0 5G: Nie Radio FM: Tak Odbiornik GPS: Tak System nawigacyjny: A-GPS Galileo GLONASS GPS LTEPP SUPL System operacyjny: Android Kolor obudowy: Szary Seria smartfona: Motorola Moto G Model smartfona: Moto G14 Przeznaczenie: Uniwersalny Kabel w zestawie: Kabel USB-A - USB-C Seria dla SEO: Motorola Moto G14 Pamięć RAM: 4 GB Liczba rdzeni procesora: Ośmiordzeniowy Maksymalna pojemność karty pamięci [GB]: 1000 DLNA: Nie ANT+: Nie Wodoodporność: Tak Pyłoszczelność: Tak Pamięć wbudowana [GB]: 128 Model procesora: Unisoc T616 Dual SIM: Tak Częstotliwość taktowania procesora [GHz]: 2 x 2.0 + 6 x 1.8 Standard karty SIM: Nano SIM NFC: Tak Typ złącza USB: USB typ C Ekran dotykowy: Tak Czytnik kart pamięci: Tak Zwiększona wytrzymałość: Nie Standard pyłoszczelności / wodoodporności: IP52 Przekątna ekranu [cal]: 6.5 Liczba kolorów ekranu: 16.7 mln Rozdzielczość ekranu: 2400 x 1080 Technologia ekranu: LCD Odświeżanie ekranu [Hz]: 60 Pojemność akumulatora [mAh]: 5000 Zintegrowany akumulator: Tak Ładowanie bezprzewodowe: Nie Grubość [mm]: 7.99 Szerokość [mm]: 73.82 Wysokość [mm]: 161.46 Waga [g]: 177 Erli.plZłóż skargę | 459 zł |
Smartfon Motorola Moto G14 4/128GB Grafitowy (PAYF0000SE) | 497 zł |
Smartfon MOTOROLA Moto G14 4/128GB 6.5" Niebieski PAYF0004PLNa dużym ekranie wszystko wygląda lepiej. Poznaj nowy smartfon moto g14. Na niezwykle wyraźnym ekranie 6,5" Full HD... więcej+ filmy, seriale, gry i wideorozmowy stają się doskonale realistyczne. To samo dotyczy dźwięków i zdjęć. Słuchaj krystalicznie czystego dźwięku z każdego kierunku dzięki głośnikom stereo Dolby Atmos®. Rób wspaniale szczegółowe zdjęcia w dzień i w nocy zaawansowanym systemem aparatów 50 Mpx. Smartfon moto g14 został wykonany z materiałów wysokiej jakości, a hydrofobowa powłoka chroni go przed rozpryskami i zachlapaniem3. Dzięki długiemu czasowi pracy baterii, 128 GB pamięci wewnętrznej4 i zaawansowanemu 8-rdzeniowemu procesorowi moto g14 sprosta każdemu zadaniu.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 579 zł |
Motorola moto g14 4/128GB 6,5" 60Hz 50Mpix Szary5G:nie;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 499 zł |
Motorola Moto g14 4/128 GB szaryMotorola Moto G14 4/128GB Steel Grey Produkt nowy, pochodzący z europejskiej dystrybucji objęty gwarancją. Pełny ze... więcejstaw obejmuje : Motorola Moto G14 4/128B w... EmpikZłóż skargę | 459 zł |
Motorola moto g14 4/128GB 6,5" 60Hz 50Mpix Szary5G:nie;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 499 zł |
Smartfon Motorola Moto G14 4/128GB Sky Blue - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 498 zł |
Telefon komórkowy Motorola Moto G14 4 GB / 128 GB (PAYF0004PL) Niebieski | 522 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Motorola Moto g14 4/128 GB Orchid Tint - PACZKOMAT, | 700 zł |
Motorola Moto G14 4gb/128gb 6.5´´ Dual Sim Przezroczysty TLMOG14GREMOTOROLA Moto G14 to elegancki i stylowy smartfon, który oferuje wyjątkową wydajność i funkcje. Dzięki 4 GB pamięci... więcejRAM i 128 GB pamięci wewnętrznej urządzenie zapewnia wystarczającą ilość pamięci i miejsca do przechowywania dla wszystkich Twoich potrzeb. Duży ekran o przekątnej 6,5 cala zapewnia oszałamiające efekty wizualne i wciągające wrażenia z oglądania, idealne do oglądania filmów, grania w gry i przeglądania Internetu.Wypos tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 505 zł |
Motorola Moto G14 4/128GB Kremowy | 499 zł |
Motorola G14 błękitna 4 GB RAM 128 GB pamięci Premium cienki lekki 1651 cm | 677 zł |
Motorola Smartphones Moto G14 wyświetlacz 65" Full HD system kamer 50 MP DDzięki niezwykle ostremu wyświetlaczowi Full HD+ o przekątnej 6,5", nowy Moto G14 ożywia filmy, programy, gry i roz... więcejmowy wideo z doskonałą wyrazistością obrazu. To samo dotyczy dźwięku i zdjęć. Dzięki głośnikom stereo i Dolby Atmos możesz usłyszeć i poczuć krystalicznie czysty dźwięk z każdej strony. I rób piękne szczegółowe zdjęcia w dzień i w nocy dzięki zaawansowanemu systemowi kamer 50 MP2.
Piękne wykonanie – stylowe i wodoodporne 3 – wykonane z wysokiej jakości materiałów dla doskonałego wyglądu i luksusu.
Niezwykle ostry wyświetlacz Full HD+ o przekątnej 6,5". Ożyw filmy, programy, gry i rozmowy wideo dzięki doskonałej przejrzystości obrazu.
Głośniki stereo z Dolby Atmos. Zanurz się w wielowymiarowym dźwięku, słuchaniu z ulepszonym basem, czystszym wokalem i większą czystością.
Zaawansowany system kamer 50 MP2. Rób piękne szczegółowe zdjęcia w dzień i w nocy i odkrywaj z bliska dzięki dedykowanemu obiektywowi Macro Vision. Amazon.plZłóż skargę | 966 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!