Ceny na Motorola Moto G13 128 GB
Wideo 2Zdjęcia 10 | od 399 do 1 098 zł Zbalansowany smartfon z początkowej klasy średniej, „chipowy” z modułem NFC i wyposażony w głośniki stereo z obsługą Dolby Atmos. Ekran IPS o przekątnej 6,5 cala rozciąga się na całej płaszczyźnie przedniego panelu obudowy urządzenia. Jego rozdzielczość jest stosunkowo niewielka (1600x720 pikseli), ale wyświetlacz ma zwiększoną częstotliwość odświeżania do 90 Hz. Na środku górnej płaszczyzny ekranu znajduje się wyspowy otwór na potrzeby obiektywu aparatu do selfie 8 MP. Główny moduł fotograficzny Motoroli Moto G13 128 GB jest potrójny - łączy w sobie 50 + 2 + 2 MP sensory obrazu. Smartfon napędza ośmiordzeniowy chipset MediaTek Helio G85. Ilość pamięci na pokładzie modelu rozkłada się w stosunku 4 GB pamięci RAM do 128 GB miejsca w wewnętrznej pamięci masowej. Niezależnie od dwóch kart SIM..., użytkownik ma prawo zainstalować kartę rozszerzeń microSD. Smartfon nie jest rekordzistą pod względem wydajności - jest bardziej dostosowany do wygodnego wykonywania codziennych zadań. W urządzeniu po wyjęciu z pudełka preinstalowany jest system Android 13. Urządzenie zasilane jest baterią o pojemności 5000 mAh. W zależności od regionu sprzedaży model obsługuje standardowe ładowanie akumulatora o mocy 10 W lub przyspieszone ładowanie o mocy 20 W. dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Motorola Moto G13 4 GB 128 GB smartfon różowe złoto 65 cala 50 MP odcisk p | 674 zł |
Smartfon Motorola Moto G13 4/128GB Lawendowy Niebieski (PAWV0014PL)Ulepszony aparat fotograficznyDz Rozetka.plZłóż skargę | 508 zł |
MOTOROLA Smartfon MOTOROLA Moto G13 4/128GB GrafitowyŻycie składa się z przeróżnych chwil, a teraz jest telefon, który zawsze się sprawdzi. moto g13. Rób wyraźne zdjęci... więceja w słabym oświetleniu, szczegółowe zbliżenia i wszelkie inne ujęcia. Smukła, z wąskimi ramkami zawsze zrobi wrażenie. Zanurz się w wielowymiarowym dźwięku Dolby Atmos® i głośników stereo. Ciesz się długim działaniem baterii. Ciesz się płynnością ekranu 90 Hz i szybkim, niezawodnym działaniem. moto g13. Jeden telefon na każdą okazję. MediaMarkt.plZłóż skargę | 479 zł |
Motorola Moto G13 128GB - Matte Charcoal4G smartfon, podwójny SIM, RAM 4 GB / Pami?? Wewn?trzna 128 GB, microSD slot, ekran LCD, 6.5, 1600 x 720 px (90 Hz)... więcej, 3 x aparat tylny 50 Mpx, 2 Mpx, 2 Mpx, front camera 8 Mpx, matowy w?gielny Proshop.plZłóż skargę | 491 zł |
Motorola Smartfon moto g13 4/128 GB różowy (Rose Gold) TEMOTPAG1300003moto g13
Wewnątrz. Na zewnątrz. Świętowanie z przyjaciółmi. Relaks w samotności. Życie składa się z przeróżnych... więcejchwil, a teraz jest telefon, który zawsze się sprawdzi. moto g13. Dzięki systemowi czterech aparatów 50 Mpx z technologią Quad Pixel możesz robić wyraźne zdjęcia w słabym oświetleniu, szczegółowe zbliżenia i mnóstwo innych ujęć. Smukła, z wąskimi ramkami zrobi wrażenie wszędzie, gdzie się pojawisz. Zanurz się w wielowymiarowym dźwięku Dolby Atmos i głośników ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 763 zł |
Motorola Moto G13 4/128GB Niebieskimoto g13 Wewnątrz. Na zewnątrz. Świętowanie z przyjaciółmi. Relaks w samotności. Życie składa... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 445 zł |
Smartfon Motorola moto g13 4/128GB 6,5" BłękitnySmartfon Motorola moto g13 6,53" 4/128GB Niebieski Smartfon motorola posiadający 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci... więcejwewnętrznej. Smartfon został wyposażony w aparat o rozdzielczości 50 MPx. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Przekątna ekranu: 6,53'' Rozdzielczość obrazu: 1600 x 720 HD+ System operacyjny: Android 13 Pamięć RAM: 4 GB Pamięć wewnętrzna: 128 / możliwość rozszerzania o 512 GB za pomocą karty microSD Procesor: MediaTek Helio G85 Pojemność baterii: 5000 mAh Ładowanie: 10W TurboPower Tylny aparat: 50 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx Przedni aparat: 8 Mpx Nagrywanie wideo: FHD 30 kl/s Głośniki: Stereo Dolby Atmos NFC Zaawansowane funkcje fotograficzne Kreatywne funkcje aparatu zmieniają zwykłe chwile we wspaniałe zdjęcia, nawet w słabym oświetleniu. System aparatów 50 Mpx błyskawicznie nastawia ostrość, więc możesz w biegu robić wspaniałe portrety i ekstremalne zbliżenia. Piękne w każdym oświetleniu Jeśli światło nie wydaje się odpowiednie do zrobienia zdjęcia, pozwól rozświetlającej matrycy 50 Mpx pokazać, że jest inaczej. Szczegóły będą jasne i wyraźne, ponieważ technologia Quad Pixel zapewnia 4-krotnie wyższą światłoczułość. Blisko, coraz bliżej Obiektyw Macro Vision zbliża Cię 5-krotnie do fotografowanego obiektu, więc widzisz szczegóły niedostrzegalne w zwykłym obiektywie. Dostosuj ostrość Regulowany czujnik głębi automatycznie rozmywa tło, aby nadać portretom piękny, artystyczny wyraz. Podwójny zapis (Dual Capture) Uchwyć siebie i fotografowany obiekt, rejestrując obraz jednocześnie dwoma kamerami, dzięki czemu Twoja reakcja może być częścią akcji. Stylowa obudowa aparatu i dyskretny czytnik linii papilarnych z boku sprawiają, że smukła moto g13 prezentuje się niezwykle nowocześnie. Płynne obrazy z dźwiękiem stereo Słuchaj czystego, pełnego dźwięku Dolby Atmos® przez znakomite głośniki stereo, oglądając ulubione filmy na wyświetlaczu 6,5” HD+ o częstotliwości odświeżania 90 Hz. Niezawodny czas pracy baterii Słuchaj dłużej muzyki, prowadź nocne wideorozmowy, oglądaj całe sezony seriali i korzystaj z telefonu bez ograniczeń dzięki baterii o potężnej pojemności. Szybka, responsywna, imponująca Streamuj, czatuj, rób zdjęcia i bądź w stałym kontakcie dzięki zaawansowanej mocy przetwarzania procesora MediaTek Helio G85. SPECYFIKACJA TECHNICZNA Wydajność System operacyjny: Android™ 13 Pamięć wewnętrzna: 128 GB wbudowanej pamięci Czujniki: Czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy, akcelerometr, czujnik światła otoczenia, żyroskop Procesor: Procesor MediaTek Helio G85 z 8-rdzeniowym CPU 2,0 GHz i GPU Arm Mali-G52 MC2 Rozszerzalna pamięć: możliwość rozszerzenia o 512 GB za pomocą karty microSD4 Pamięć (RAM): 4 GB Zabezpieczenia: Czytnik linii papilarnych, odblokowanie za pomocą rozpoznawania twarzy Bateria Pojemność baterii: 5000 mAh Ładowanie: 10 W TurboPower™ (zależnie od rynku) Wyświetlacz Wielkość Maxelektro.plZłóż skargę | 599 zł |
Smartfon Motorola Moto G13 4/128GB Dual SIM Rose Gold GS-T-MOT-0449Zaawansowane funkcje fotograficzne Kreatywne funkcje aparatu zmieniają zwykłe chwile we wspaniałe zdjęcia, nawet w... więcejsłabym oświetleniu. System aparatów 50 Mpx błyskawicznie nastawia ostrość, więc możesz w biegu robić wspaniałe portrety i ekstremalne zbliżenia. Piękne w każdym oświetleniu Jeśli światło nie wydaje się odpowiednie do zrobienia zdjęcia, pozwól rozświetlającej matrycy 50 Mpx pokazać, że jest inaczej. Szczegóły będą jasne i wyraźne, ponieważ technologia Quad Pixel zapewnia 4-krotnie wyższą światłoczułość. Blisko, coraz bliżej Obiektyw Macro Vision zbliża Cię 5-krotnie do fotografowanego obiektu, więc widzisz szczegóły niedostrzegalne w zwykłym obiektywie. Dostosuj ostrość Regulowany czujnik głębi automatycznie rozmywa tło, aby nadać portretom piękny, artystyczny wyraz. Płynne obrazy z dźwiękiem stereo Słuchaj czystego, pełnego dźwięku Dolby Atmos® przez znakomite głośniki stereo, oglądając ulubione filmy na wyświetlaczu 6,5” HD+ o częstotliwości odświeżania 90 Hz Niezawodny czas pracy baterii Słuchaj dłużej muzyki, prowadź nocne wideorozmowy, oglądaj całe sezony seriali i korzystaj z telefonu bez ograniczeń dzięki baterii o potężnej pojemności. Szybka, responsywna, imponująca Streamuj, czatuj, rób zdjęcia i bądź w stałym kontakcie dzięki zaawansowanej mocy przetwarzania procesora MediaTek Helio G85. Komputronik.plZłóż skargę | 449 zł |
MOTOROLA MOTO G13 4/128GB Błękitny PAWV0014PLOkres gwarancji: 24 miesiące Wymiary [mm]: 162,7 x 74,66 x 8,19 mm Waga [g]: 170 g Kolor: Błękitny Inne: Głośniki s... więcejtereo z Dolby Atmos Kolor producenta: Błękitny Typ obudowy: Tworzywo Wodoodporność: IP52 Czytnik linii papilarnych: Tak (w przycisku bocznym) Wzmocniona obudowa: Nie Wodoodporność: Powłoka hydrofobowa lub oleofobowa Model: Niebieski (4/128GB) System operacyjny: Android 13 Procesor [GHz]: 2 x 2 GHz + 6 x 1,8 GHz Pamięć: 128 GB RAM: 4 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): MediaTek Helio G85 Taktowanie procesora [GHz]: od 1,6 GHz do 2,0 GHz Pamięć RAM [GB]: 4 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 4 / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 13 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Android HMS: Nie dotyczy Wersja systemu EMUI: Nie dotyczy Modele pozostałych producentów: MOTOROLA MOTO G13 Przekątna ekranu [cal]: 6,53" Technologia ekranu: IPS Rozdzielczość ekranu [px]: 1600 x 720 px Dodatkowe funkcje: Gęstośc pikseli 269 ppi
Proporcje ekranu 20:9 Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 90 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.53 Aparat główny [Mpix]: 50 + 2 + 2 Mpix Funkcje aparatu: Film poklatkowy
Zwolnione tempo
AI
Wykrywanie uśmiechu
Optymalizacja ujęć
Podwójny zapis
HDR
Tryb profesjonalny
Nocne zdjęcia
Tryb portretowy Lampa błyskowa: Dioda LED Ilość aparatów: 2 + czujnik głębi Aparat główny [Mpix]: od 48 do 100 Mpix Aparat główny (tylny) [Mpix]: 50 Aparat przedni [Mpix]: 8 Mpix Lampa błyskowa: Doświetlanie ekranem Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Standard GSM: 4G/3G/2G Bluetooth: BT 5.1 WiFi: 802.11 a/b/g/n/ac GPS: Tak Rodzaj złącza: USB-C Wtyk słuchawek: 3,5 mm mini jack Rodzaj nawigacji: BeiDou / Galileo / GPS / Glonass Typ karty SIM: Nano SIM 4G LTE: Tak NFC : Tak Sieć 5G: Nie WiFi: Wi-Fi dwuzakresowe (2,4GHz / 5 GHz) Rodzaj karty SIM: ["nanoSIM"] Pojemność akumulatora [mAh]: 5000 Tryb szybkiego ładowania: 10 W Cenówki -tylko android - Bateria: 5000 mAh Pojemność akumulatora [mAh]: od 4500 do 5000 mAh Tryb szybkiego ładowania: Tak Czujniki: ["Czytnik linii papilarnych"] Przewody: USB-C Słuchawki: Nie Karta gwarancyjna: Tak Zasilacz sieciowy: Tak Skrócona instrukcja obsługi: Tak Inne: Etui ochronne
Narzędzie do tacki SIM Ekran: 6,53" IPS 90 Hz Pamięć: 4 / 128 GB Aparat tył / przód: 50 + 2 + 2 / 8 Mpix System operacyjny: Android 13 Procesor: MediaTek Helio G85 Bateria: 5000 mAh Neonet.plZłóż skargę | 449 zł |
Smartfon MOTOROLA Moto G13 4/128GB 6.5" 90Hz GrafitowyŻycie składa się z przeróżnych chwil, a teraz jest telefon, który zawsze się sprawdzi - Moto g13. Dzięki systemowi... więcejczterech aparatów 50 Mpx z technologią Quad Pixel możesz robić wyraźne zdjęcia w słabym oświetleniu, szczegółowe zbliżenia i mnóstwo innych ujęć. Smukła, z wąskimi ramkami zrobi wrażenie wszędzie, gdzie się pojawisz. Zanurz się w wielowymiarowym dźwięku Dolby Atmos® i głośników stereo. Ciesz się długim działaniem baterii. Wyświetlaj zdjęcia i strony internetowe na płynnie działającym ekranie 90 Hz. Korzystaj z niezawodnego działania niezależnie od tego, czy oglądasz filmy online, czy rozmawiasz z przyjaciółmi. Moto g13 - jeden telefon na każdą okazję. Electro.plZłóż skargę | 449 zł |
Motorola Smartfon moto g13 4/128 GB różowy (Rose Gold) 113331moto g13
Wewnątrz. Na zewnątrz. Świętowanie z przyjaciółmi. Relaks w samotności. Życie składa się z przeróżnych... więcejchwil, a teraz jest telefon, który zawsze się sprawdzi. moto g13. Dzięki systemowi czterech aparatów 50 Mpx z technologią Quad Pixel możesz robić wyraźne zdjęcia w słabym oświetleniu, szczegółowe zbliżenia i mnóstwo innych ujęć. Smukła, z wąskimi ramkami zrobi wrażenie wszędzie, gdzie się pojawisz. Zanurz się w wielowymiarowym dźwięku Dolby Atmos i głośników ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 763 zł |
Smartfon Motorola Moto G13 4/128GB 6,5" IPS 1600x720 5000mAh Dual SIM 4G MSpecyfikacja Maksymalne taktowanie procesora 2 GHz Liczba rdzeni procesora 8 Model procesora Heli... więcejo G85 Typ procesora MediaTek Kolor produktu Czarny Materiał obudowy Polimetakrylan metylu (PMMA) Nazwa koloru Matte Charcoal Głębokość produktu 8,19 mm Waga produktu 183,45 g Wysokość produktu 162,7 mm Szerokość produktu 74,7 mm Standard 5G Nieobsługiwany Pasmo częstotliwości Dwuzakresowy Standardy Wi- Fi 802.11b Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n) Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) Standardy Wi- Fi 802.11g Standardy Wi- Fi 802.11a Wi-Fi Tak Wersja Bluetooth 5.1 Generacja sieci mobilnej 4G Bluetooth Tak NFC Tak Standardy 3G UMTS Standardy 3G WCDMA Obsługa kart SIM Dual SIM Typ karty SIM NanoSIM Standardy 4G LTE Technologia szybkiego ładowania TurboPower Karta graficzna Mali-G52 MC2 Czytnik linii papilarnych Tak Połączenie wideo Tak Alarm wibracyjny Tak Głośnik Tak Rozpoznawanie twarzy Tak Szybkie ładowanie Tak Zasilacz sieciowy Tak Przewody USB Type-C Futerał ochronny Tak Wyrzutnik karty SIM Tak Rozdzielczość 1600 x 720 px Przekątna ekranu 6,5" Maksymalna częstotliwość odświeżania 90 Hz Jasność 400 cd/m² Typ wyświetlacza IPS Natywna proporcja obrazu 20:9 Typ szkła ekranu wyświetlacza Panda Glass Platforma Android Zainstalowany system operacyjny Android 13 Wirtualny asystent Google Assistant System dźwięku Dolby Atmos Głośniki Stereo Pamięć wbudowana 128 GB Maksymalny rozmiar karty pamięci 512 GB Obsługiwane karty pamięci MicroSD Pamięć RAM 4 GB Wersja USB 2.0 Obsługiwany typ USB USB Type-C Wtyk słuchawek 3,5 mm Port USB Tak Pojemność baterii 5000 mAh Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania 1280x720@30fps Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania 1920x1080@30fps Panorama Tak Liczba przesłon przedniej kamery 2 Typ aparatu tylnego Potrójna kamera Tryb opóźnienia Tak Lampa błyskowa z tyłu aparatu Tak Rodzaj flash LED Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna) 2 Mpix Liczba przesłon aparatu tylnego 1,8 Stabilizator wideo Tak Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) 2 Mpix Geotagging Tak Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego 2,4 Wykrywanie uśniechu Tak Tryb pracy portretowej Tak Tryb nocny Tak Typ przedniej kamery Pojedynczy obiektyw Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery 2,4 Rozdzielczość przedniej kamery 8 Mpix Rozdzielczość tylnej kamery 50 Mpix Akcelerometr Tak Żyroskop Tak Czujnik oświetlenia otoczenia Tak Czujnik zbliżeniowy Tak MMS ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 484 zł |
Smartfon MOTOROLA Moto G13 4/128GB 6.5" 90Hz GrafitowyŻycie składa się z przeróżnych chwil, a teraz jest telefon, który zawsze się sprawdzi - Moto g13. Dzięki systemowi... więcejczterech aparatów 50 Mpx z technologią Quad Pixel możesz robić wyraźne zdjęcia w słabym oświetleniu, szczegółowe zbliżenia i mnóstwo innych ujęć. Smukła, z wąskimi ramkami zrobi wrażenie wszędzie, gdzie się pojawisz. Zanurz się w wielowymiarowym dźwięku Dolby Atmos® i głośników stereo. Ciesz się długim działaniem baterii. Wyświetlaj zdjęcia i strony internetowe na płynnie działającym ekranie 90 Hz. Korzystaj z niezawodnego działania niezależnie od tego, czy oglądasz filmy online, czy rozmawiasz z przyjaciółmi. Moto g13 - jeden telefon na każdą okazję.... Avans.plZłóż skargę | 449 zł |
Motorola Smartfon moto g13 4/128 GB różowy (Rose Gold) 113331moto g13
Wewnątrz. Na zewnątrz. Świętowanie z przyjaciółmi. Relaks w samotności. Życie składa się z przeróżnych... więcejchwil, a teraz jest telefon, który zawsze się sprawdzi. moto g13. Dzięki systemowi czterech aparatów 50 Mpx z technologią Quad Pixel możesz robić wyraźne zdjęcia w słabym oświetleniu, szczegółowe zbliżenia i mnóstwo innych ujęć. Smukła, z wąskimi ramkami zrobi wrażenie wszędzie, gdzie się pojawisz. Zanurz się w wielowymiarowym dźwięku Dolby Atmos i głośników ... (zobacz więcej) Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 763 zł |
Motorola Smartfon moto g13 4/128 GB różowy (Rose Gold)ale.pl Złóż skargę | 760 zł |
Motorola moto g13 4/128GB 6,53" 90Hz 50Mpix Różowe złoto5G:nie;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 449 zł |
Smartfon MOTOROLA Moto G13 4/128GB 6.5" 90Hz Grafitowy PAWV0013PLŻycie składa się z przeróżnych chwil, a teraz jest telefon, który zawsze się sprawdzi - Moto g13. Dzięki systemowi... więcejczterech aparatów 50 Mpx z technologią Quad Pixel możesz robić wyraźne zdjęcia w słabym oświetleniu, szczegółowe zbliżenia i mnóstwo innych ujęć. Smukła, z wąskimi ramkami zrobi wrażenie wszędzie, gdzie się pojawisz. Zanurz się w wielowymiarowym dźwięku Dolby Atmos® i głośników stereo. Ciesz się długim działaniem baterii. Wyświetlaj zdjęcia i strony internetowe na płynnie działającym ekranie 90 Hz. Korzystaj z niezawodnego działania niezależnie od tego, czy oglądasz filmy online, czy rozmawiasz z przyjaciółmi. Moto g13 - jeden telefon na każdą okazję.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 449 zł |
Smartfon Motorola Moto G13 4/128GB Niebieski (PAWV0014PL) | 456 zł |
motorola xt2331-2 moto g13 4/128gb dual sim matte charcoalMotorola XT2331-2 Moto G13 4/128GB Dual SIM Matte Charcoal Motorola Moto G13 to prawdziwe dzieło inżynierii, które... więcejzapewnia niesamowite możliwości użytkowe. ... EmpikZłóż skargę | 500 zł |
Motorola moto g13 4/128GB 6,53" 90Hz 50Mpix Niebieski5G:nie;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 449 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!