Ceny na Motorola Edge 40 5G 256 GB
Wideo 9Zdjęcia 17 | od 1 399 do 3 369 zł Żywy przykład tego, jak powinien wyglądać nowoczesny smartfon z mocnej średniej półki. Najważniejszym elementem wyglądu modelu jest duży ekran pOLED o przekątnej 6,55 cala, charakteryzujący się wysoką częstotliwością odświeżania 144 Hz i obsługą HDR10+. Boczne krawędzie wyświetlacza są zakrzywione, aw ekranie osadzono również skaner linii papilarnych, który odblokowuje urządzenie za pomocą odcisku palca. Aby zapewnić dobrą wydajność, smartfon został wyposażony w potężny „żelazny” pakiet ośmiordzeniowego procesora MediaTek Dimensity 8020 i 8/256 GB nierozszerzalnej pamięci. Ponadto model uzyskał wsparcie do pracy w sieciach komunikacji mobilnej 5G. Jeśli chodzi o fotografię i przechwytywanie wideo, Motorola Edge 40 5G 256 GB opiera się na podwójnym tylnym aparacie 50 + 13 MP (stabilizowany...czujnik główny i ultraszerokokątny z funkcją makro). Ramki selfie i rozmowy wideo to prerogatywa przedniego aparatu 32 MP w wyspowym otworze ekranu. Smartfon ma wszystkie niezbędne moduły komunikacji bezprzewodowej, w tym NFC i Wi-Fi 6, a jego akumulator o pojemności 4400 mAh obsługuje technologię szybkiego ładowania przewodowego 68 W i technologię ładowania bezprzewodowego 15 W. Dodatkowo model posiada pełną ochronę przed kurzem i wodą (IP68). dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Motorola Edge 40 PAY40005SE Telefon Komórkowy Jet Black 655"Oglądaj swoje ulubione treści w jasnych kolorach na ostrym, zakrzywionym wyświetlaczu pOLED o przekątnej 6,7" FullH... więcejD+ z bardzo szybką częstotliwością odświeżania do 144 Hz
Kamera 50 MP i kamera selfie 32 MP
Akumulator 4400 mAh i szybkie ładowanie 68W
IP68, odporność na kurz i zanurzenie do 1,5 m głębokości w słodkiej wodzie przez 30 minut
Mnóstwo miejsca i natychmiastowy dostęp do ulubionych treści dzięki pamięci RAM 8 GB i dużej pamięci wewnętrznej 256 GB Amazon.plZłóż skargę | 1 893 zł |
MOTOROLA Smartfon MOTOROLA Edge 40 5G 8/256GB Różowy (Viva Magenta)Smukły, wyprofilowany kształt wyświetlacza w motorola edge 40 sprawia, że jest ona równie piękna, co komfortowa w u... więcejżyciu. Korzystaj z ochrony klasy Ip68 przed zanurzeniem w wodzie i rób fantastyczne zdjęcia w każdym oświetleniu aparatem 50 Mpx. MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 499 zł |
Motorola Edge 40 8/256GB Czarnysmartfon Motorola edge40 5G,8 GB RAM+256 GB Speicher, mgławica zielona 16.6 cm(6.55 cal )... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 490 zł |
Smartfon Motorola edge 40 5G 8/256GB 6,55" CzarnySmartfon Motorola edge 40 5G 8/256GB 6,55" CzarnySmartfon Motorola edge 40 5G z ekranem o przekątnej 6,55". Pamięć... więcejRAM 8 GB. Pamięć wewnętrzna 256 GB. Bateria o pojemnoci 4400 mAh. Kolor Eclipse Black.NAJWAŻNIE Maxelektro.plZłóż skargę | 1 999 zł |
Smartfon Motorola Edge 40 8/256GB Viva magenta GS-T-MOT-0417OPŁYWOWY KSZTAŁT I OCHRONA PRZED ZANURZENIEM W WODZIE Zaprojektowana z myślą o dopasowaniu do dłoni i wyposażona w... więcejochronę klasy IP68 przed zanurzeniem w wodzie.1 50 MPX I F/1,4, NAJSZERSZY OTWÓR PRZYSŁONY W SMARTFONIE Dzięki o 32x większej liczbie pikseli ostrości,2 systemowi OIS i najszerszemu otworowi przysłony dostępnemu w smartfonie zrobisz zachwycające zdjęcia w każdym oświetleniu. BŁYSKAWICZNE ŁADOWANIE TURBOPOWER™ 68 W Zapewnij sobie energię na cały dzień w niecałe 10 minut ładowania.3,4 BEZRAMKOWY EKRAN + DŹWIĘK DOLBY ATMOS Daj się wciągnąć w ulubioną rozrywkę na ekranie 6,55" z błyskawiczną częstotliwością odświeżania 144 Hz i wielowymiarowym dźwiękiem. ULTRAWYDAJNOŚĆ Ciesz się ultrawydajności Komputronik.plZłóż skargę | 1 499 zł |
Smartfon MOTOROLA Edge 40 8/256GB 5G 6.55" 144Hz CzarnySmukły, wyprofilowany kształt wyświetlacza nowej motorola edge 40 sprawia, że jest ona równie piękna, co komfortowa... więcejw użyciu. Wyposażono ją także w ochronę klasy IP68, więc nawet kontakt z wodą nie będzie jej straszny. Ciesz się zaawansowanym aparatem 50 Mpx z największym otworem przesłony dostępnym w smartfonie. Korzystaj z błyskawicznego ładowania TurboPower™ 68 W. Realistyczny ekran 6,55" pOLED. Dźwięk Dolby Atmos® o kinowej jakości. I potężna wydajność. Zrób furorę dzięki smartfonowi motorola edge 40. Electro.plZłóż skargę | 1 499 zł |
Smartfon MOTOROLA Edge 40 8/256GB 5G 6.55" 144Hz CzarnySmukły, wyprofilowany kształt wyświetlacza nowej motorola edge 40 sprawia, że jest ona równie piękna, co komfortowa... więcejw użyciu. Wyposażono ją także w ochronę klasy IP68, więc nawet kontakt z wodą nie będzie jej straszny. Ciesz się zaawansowanym aparatem 50 Mpx z największym otworem przesłony dostępnym w smartfonie. Korzystaj z błyskawicznego ładowania TurboPower™ 68 W. Realistyczny ekran 6,55" pOLED. Dźwięk Dolby Atmos® o kinowej jakości. I potężna wydajność. Zrób furorę dzięki smartfonowi motorola edge 40.... Avans.plZłóż skargę | 1 499 zł |
Motorola edge 40 8/256GB 6,55" 144Hz 50Mpix Czarny5G:tak;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 1 499 zł |
Smartfon Motorola Moto Edge 40 5G 8/256GB DS Viva MagentaSpecyfikacja Typ procesora MediaTek Dimensity Model procesora 8020 Nazwa koloru Viva Magenta... więcejStopień ochrony IP IP68 Kolor produktu Purpurowy Materiał obudowy Aluminium Szerokość produktu 72 mm Wysokość produktu 158,4 mm Waga produktu 171 g Głębokość produktu 7,58 mm Obsługiwane sieci 4G 1900 MHz Obsługiwane sieci 4G 2500 MHz Obsługiwane sieci 4G 800 MHz Obsługiwane sieci 4G 900 MHz Obsługiwane sieci 4G 2400 MHz Obsługiwane sieci 4G 700 MHz Obsługiwane sieci 4G 2100 MHz Obsługiwane sieci 4G 850 MHz Obsługiwane sieci 4G 600 MHz Obsługiwane sieci 4G 2300 MHz Obsługiwane sieci 4G 2000 MHz Obsługiwane pasma 3G 2100 MHz Obsługiwane pasma 3G 850 MHz Obsługiwane pasma 3G 800 MHz Obsługiwane pasma 3G 1900 MHz Obsługiwane pasma 3G 1700 MHz Typ karty SIM NanoSIM + eSIM Obsługa kart SIM Dual SIM Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) Standardy Wi- Fi 802.11b Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n) Standardy Wi- Fi 802.11g Standardy Wi- Fi 802.11a Wersja Bluetooth 5.2 Wi-Fi Tak Obsługiwane pasma 5G 900 Obsługiwane pasma 5G 700 Obsługiwane pasma 5G 600 Obsługiwane pasma 5G 2100 Obsługiwane pasma 5G 1500 Obsługiwane pasma 5G 800 Obsługiwane pasma 5G 2400 MHz Obsługiwane pasma 5G 2000 Obsługiwane pasma 5G 2300 Obsługiwane pasma 5G 850 Bluetooth Tak NFC Tak Generacja sieci mobilnej 5G Połączenie wideo Tak Szybkie ładowanie Tak Bezprzewodowe ładowanie Tak Rozpoznawanie twarzy Tak Odwrotne ładowanie bezprzewodowe Tak Czytnik linii papilarnych Tak Technologia szybkiego ładowania TurboPower Moc adaptera AC 68 W Zasilacz sieciowy Tak Przewody USB Type-C na USB Type-C Skrócona instrukcja obsługi Tak Wyrzutnik karty SIM Tak Futerał ochronny Tak Typ ekranu dotykowego Rezystancyjny Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak Gęstość pikseli 402 ppi Jasność 1200 cd/m² Typ matrycy P-OLED Przekątna ekranu 6,55" Maksymalna częstotliwość odświeżania 144 Hz Natywna proporcja obrazu 20:9 Rozdzielczość 2400 x 1080 px Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) Wirtualny asystent Google Assistant Platforma dystrybucji aplikacji Google Play Platforma Android Zainstalowany system operacyjny Android 13 System dźwięku Dolby Atmos Głośniki Stereo Pamięć RAM 8 GB Pamięć wbudowana 256 GB Obsługiwane karty pamięci Nieobsługiwany Typ pamięci RAM LPDDR4X Wtyk słuchawek USB Type-C Port USB Tak Obsługiwany typ USB USB Type-C Pojemność baterii 4400 mAh Tryb ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 698 zł |
Smartfon MOTOROLA Edge 40 8/256GB 5G 6.55" 144Hz Czarny PAY40006PLSmukły, wyprofilowany kształt wyświetlacza nowej motorola edge 40 sprawia, że jest ona równie piękna, co komfortowa... więcejw użyciu. Wyposażono ją także w ochronę klasy IP68, więc nawet kontakt z wodą nie będzie jej straszny. Ciesz się zaawansowanym aparatem 50 Mpx z największym otworem przesłony dostępnym w smartfonie. Korzystaj z błyskawicznego ładowania TurboPower™ 68 W. Realistyczny ekran 6,55" pOLED. Dźwięk Dolby Atmos® o kinowej jakości. I potężna wydajność. Zrób furorę dzięki smartfonowi motorola edge 40.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 499 zł |
Smartfon Motorola Edge 40 5G 8/256GB Czarny (08400232432190) | 1 536 zł |
Smartfon Motorola edge 40, 8/256, błękitnyOtaczaj się pięknem Smukły, wyprofilowany kształt wyświetlacza nowej motorola edge 40 sprawia, że jest ona równie p... więcejiękna, co komfortowa w użyciu. Wyposażono ... EmpikZłóż skargę | 2 999 zł |
Motorola edge 40 8/256GB 6,55" 144Hz 50Mpix Czarny5G:tak;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 499 zł |
Motorola Edge 40 8/256GB Zielonysmartfon Motorola edge40 5G,8 GB RAM+256 GB Speicher, mgławica zielona 16.6 cm(6.55 cal )... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 449 zł |
Smartfon Motorola edge 40 5G 8/256GB 6,55" 144Hz ZielonySmartfon Motorola edge 40 5G 8/256GB 6,55" 144Hz Zielony Smartfon Motorola egde 40 o przekątnej ekranu 6,55", posia... więcejda pamięć ram 8 GB oraz pamięć wewnętrzną 256 GB. Pojemna bateria 4400 mAh zapewnia długi czas pracy urządzenia. Elegancka ergonomiczna konstrukcja, z przodu zakrzywione szkło 3D z powłoką chroniąca przed odciskami palców oraz ramka z piaskowanego aluminium. Aparaty tylny 50 Mpx oraz przedni 32Mpx. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Przekątna ekranu: 6,55" Rozdzielczość obrazu: FHD+ 2400 x 1080 Częstotliwość odświeżania: 144 Hz Pamięć RAM: 8 GB Pamięć wbudowana: 256 GB Procesor: MediaTek Dimensity 8020 System operacyjny: Android 13 Rozdzielczość aparatu tylnego (Mpx): 32 Rozdzielczość aparatu przedniego (Mpx): 50 Typ wejścia USB: USB 2.0 typ C Szybkie ładowanie: TurboPower 68W Kolor: Zielony (Nebula Green) Elegancka symetria Poczuj komfort zakrzywionych krawędzi dopasowanych do konturów Twojej dłoni. Powiew luksusu Rozkoszuj się dotykiem miękkiej wegańskiej skóry na cienkiej, precyzyjnie wyciętej, piaskowanej ramce aluminiowej. Ochrona przed zanurzeniem w wodzie Ten telefon skonstruowano tak, aby wytrzymał narażenie na kurz, brud i piasek, a także zanurzenie w wodzie słodkiej do głębokości 1,5 metra przez maksymalnie 30 minut. Popraw swoją perspektywę Dzięki zaawansowanemu systemowi aparatów rejestrującemu niesamowite szczegóły Twoje zdjęcia będą jasne i wyraźne. Wspaniałe 50 Mpx Uchwyć każdą ulotną chwilę, nawet w słabym oświetleniu, dzięki najszerszemu otworowi przysłony dostępnemu w smartfonie (f /1.4) Poszerz swoje horyzonty Ultraszerokokąt Maxelektro.plZłóż skargę | 1 999 zł |
Smartfon Motorola edge 40 5G 8/256GB 6,55" Lunar BlueSmartfon Motorola edge 40 5G 8/256GB 6,55" Lunar Blue Smartfon Motorola edge 40 5G z ekranem o przekątnej 6,55". Pa... więcejmięć RAM 8 GB. Pamięć wewnętrzna 256 GB. Bateria o pojemnoci 4400 mAh. Kolor Luanr Blue. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Kolor: Niebieski Przekątna ekranu: 6,55" Rozdzielczość obrazu: FHD+ (2400 x 1080) System operacyjny: Android™ 13 Pamięć RAM: 8 GB Pamięć wewnętrzna: 256 GB Procesor: MediaTek Dimensity 8020 Czujniki: Zbliżeniowy, światła otoczenia, akcelerometr, SAR, magnetometr, żyroskop Pojemność baterii: 4400 mAh Tylny aparat: 50 + 13 Mpx Przedni aparat: 32 Mpx Łączność: Bluetooth, Wifi, 5G 2 głośniki stereo z technologią Dolby Atmos DESIGN Elegancka symetria Poczuj komfort zakrzywionych krawędzi dopasowanych do konturów Twojej dłoni. Powiew luksusu Rozkoszuj się dotykiem miękkiej wegańskiej skóry na cienkiej, precyzyjnie wyciętej, piaskowanej ramce aluminiowej. Ochrona przed zanurzeniem w wodzie Ten telefon skonstruowano tak, aby wytrzymywał narażenie na kurz, brud i piasek, a także zanurzenie w wodzie słodkiej do głębokości 1,5 metra przez maksymalnie 30 minut. APARAT Popraw swoją perspektywę Dzięki zaawansowanemu systemowi aparatów rejestrującemu niesamowite szczegóły Twoje zdjęcia będą jasne i wyraźne. Wspaniałe 50 Mpx Uchwyć każdą ulotną chwilę, nawet w słabym oświetleniu, dzięki najszerszemu otoworowi przysłony dostępnemu w smartfonie (f/1.4). Poszerz swoje horyzonty Ultraszerokokąt Maxelektro.plZłóż skargę | 1 999 zł |
Smartfon MOTOROLA Edge 40 8/256GB 5G 6.55" 144Hz NiebieskiSmukły, wyprofilowany kształt wyświetlacza nowej motorola edge 40 sprawia, że jest ona równie piękna, co komfortowa... więcejw użyciu. Wyposażono ją także w ochronę klasy IP68, więc nawet kontakt z wodą nie będzie jej straszny. Ciesz się zaawansowanym aparatem 50 Mpx z największym otworem przesłony dostępnym w smartfonie. Korzystaj z błyskawicznego ładowania TurboPower™ 68 W. Realistyczny ekran 6,55" pOLED. Dźwięk Dolby Atmos® o kinowej jakości. I potężna wydajność. Zrób furorę dzięki smartfonowi motorola edge 40. Electro.plZłóż skargę | 1 499 zł |
Smartfon MOTOROLA Edge 40 8/256GB 5G 6.55" 144Hz CzerwonySmukły, wyprofilowany kształt wyświetlacza nowej motorola edge 40 sprawia, że jest ona równie piękna, co komfortowa... więcejw użyciu. Wyposażono ją także w ochronę klasy IP68, więc nawet kontakt z wodą nie będzie jej straszny. Ciesz się zaawansowanym aparatem 50 Mpx z największym otworem przesłony dostępnym w smartfonie. Korzystaj z błyskawicznego ładowania TurboPower™ 68 W. Realistyczny ekran 6,55" pOLED. Dźwięk Dolby Atmos® o kinowej jakości. I potężna wydajność. Zrób furorę dzięki smartfonowi motorola edge 40. Electro.plZłóż skargę | 1 499 zł |
Smartfon MOTOROLA Edge 40 8/256GB 5G 6.55" 144Hz NiebieskiSmukły, wyprofilowany kształt wyświetlacza nowej motorola edge 40 sprawia, że jest ona równie piękna, co komfortowa... więcejw użyciu. Wyposażono ją także w ochronę klasy IP68, więc nawet kontakt z wodą nie będzie jej straszny. Ciesz się zaawansowanym aparatem 50 Mpx z największym otworem przesłony dostępnym w smartfonie. Korzystaj z błyskawicznego ładowania TurboPower™ 68 W. Realistyczny ekran 6,55" pOLED. Dźwięk Dolby Atmos® o kinowej jakości. I potężna wydajność. Zrób furorę dzięki smartfonowi motorola edge 40.... Avans.plZłóż skargę | 1 499 zł |
Smartfon MOTOROLA Edge 40 8/256GB 5G 6.55" 144Hz CzerwonySmukły, wyprofilowany kształt wyświetlacza nowej motorola edge 40 sprawia, że jest ona równie piękna, co komfortowa... więcejw użyciu. Wyposażono ją także w ochronę klasy IP68, więc nawet kontakt z wodą nie będzie jej straszny. Ciesz się zaawansowanym aparatem 50 Mpx z największym otworem przesłony dostępnym w smartfonie. Korzystaj z błyskawicznego ładowania TurboPower™ 68 W. Realistyczny ekran 6,55" pOLED. Dźwięk Dolby Atmos® o kinowej jakości. I potężna wydajność. Zrób furorę dzięki smartfonowi motorola edge 40.... Avans.plZłóż skargę | 1 499 zł |
pokaż 10 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!