Ceny na wózek Momi Estelle
Zdjęcia 6 | od 385 do 639 zł Niedrogi wózek zapewni dziecku komfort i bezpieczeństwo, a rodzicom wygodę. Model stanie się dobrym towarzyszem w podróży, ponieważ posiada wszystkie niezbędne do tego parametry: waga to tylko 7 kg, konstrukcja łatwo się składa jak książkę, stoi stabilnie w pozycji pionowej, po złożeniu zajmuje niewiele miejsca , posiada podwójną blokadę zapobiegającą samoczynnemu składaniu oraz blokadę rozkładania. Dodatkowo spacerówka wyposażona jest w wysuwaną rączkę, dzięki której można ją zwinąć jak małą walizkę. Momi Estelle ma małe kółka z poliuretanu z amortyzacją sprężynową, dzięki czemu są bardziej odpowiednie na gładsze miejskie drogi. Aby zapewnić lepszą zwrotność, przednie koła obracają się o 360 stopni i w razie potrzeby blokują w pozycji prostej. Jeśli chodzi o siedzisko, pozwala na regulacj...ę nachylenia oparcia i podnóżka, zamieniając siedzisko w łóżko i oparcie oraz bezpiecznie trzyma fidget za pomocą 5-punktowych pasów i zdejmowanego ochronnego zderzaka. Kaptur również się rozkłada, posiada wstawki z siateczki dla lepszej cyrkulacji powietrza oraz wyściółkę z ochroną UV. Podnóżek pokryty jest wyściółką łatwą do czyszczenia. W pakiecie niestety nie ma dodatkowych akcesoriów - jedynie standardowy kosz na bagaż. dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MOMI Wózek ESTELLE dla dzieci w wieku 6 miesięcy do maksymalnej masy ciałaLekki i poręczny: Przy wadze zaledwie 7,5 kg i wymiarach H105 x W51 x D75 cm, wózek jest lekki i poręczny. Po złoże... więcejniu do wymiarów H65 x W51 x D21 cm łatwo mieści się w bagażniku.
Dla dzieci w wieku 6 miesięcy i starszych: Wózek jest odpowiedni dla dzieci powyżej 6. roku życia (maks. 15 kg). Regulowane oparcie i podnóżek oraz stabilny stopień do samodzielnego wspinania się zapewniły szczególny komfort.
Idealny na zakupy i spacery: wszystkie 4 koła mają doskonałą amortyzację. Dzięki osłonowi przeciwsłoneczn Amazon.plZłóż skargę | 385 zł |
WÓZEK SPACEROWY SPACERÓWKA MoMi ESTELLE DAKAR GINKO Kompaktowa i lekka spacerówka MoMi ESTELLE Dakar GOLD z zestawem akcesoriów - kolor czarny Najwyższy poziom wyg... więcejody i nowoczesny styl - taka jest MoMi ESTELLE DAKAR . Twój Maluch odbędzie w niej komfortową, bezpieczną podróż , a Ty czerpać będziesz przyjemność z prowadzenia pojazdu w najtrudniejszyc Erli.plZłóż skargę | 619 zł |
Wózek MoMi Wózek Spacerowy Estelle Love | 435 zł |
Wózek spacerowy MoMi Estelle Gold składany w walizkę, lekki, szaro-złotyStylowy wózek MOMi Estelle Gold w kolorze szarym na złotej ramie to niezawodny towarzysz każdego spaceru z małym dz... więcejieckiem. Kompaktowa, lekka i zwrotna spacerówka zachwyca swoim nowoczesnym designem i kolorystyką. Wózek można złożyć i wygodnie prowadzić go za rączkę jak walizkę. To praktyczne i stylowe rozwiązanie dla każdej mamy. Biedronka HomeDostawa: w Polsce Złóż skargę | 449 zł |
Momi Estelle Szary Lekki kompaktowy Wózek spacerowy + FoliaLekki kompaktowy Wózek spacerowy MoMi Estelle składany jedną ręką!
Wózek spacerowy Momi Estelle to doskonała pr... więcejopozycja dla ... (zobacz więcej) 4toys.plZłóż skargę | 398 zł |
Momi Momi Estelle Szary Lekki kompaktowy Wózek spacerowy + FoliaLekki kompaktowy Wózek spacerowy MoMi Estelle składany jedną ręką!
Wózek spacerowy Momi Estelle to doskonała pr... więcejopozycja dla ... (zobacz więcej) Techsat24.plZłóż skargę | 398 zł |
Momi Estelle, Wózek spacerowy, składany, SzaryJaka powinna być idealna spacerówka? Moim zdaniem bezpieczna dla dziecka, wygodna dla Mamy i do tego piękna! Zgadza... więcejsz się ze mną? Jeśli tak, to trafiłaś idea... EmpikZłóż skargę | 399 zł |
MoMi, Estelle, wózek spacerowy, zielony | 511 zł |
Momi Estelle Zielony SpacerowyNajwyższy poziom wygody i nowoczesny styl to charakteryzuje spacerówkę ESTELLE. Twój Maluch... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 398 zł |
MOMI ESTELLE wózek dziecięcy dla dzieci od 6 miesięcy do maks wagi ciała 1Lekki i poręczny: dzięki wadze zaledwie 7,5 kg i wymiarom wys. 105 x szer. 51 x gł. 75 cm wózek jest lekki i poręcz... więcejny. Po złożeniu do wymiarów 65 x 51 x 21 cm (wys. x szer. x gł.). Bez problemu zmieści się w bagażniku
Dla dzieci od 6 miesiąc życia: wózek dziecięcy jest przeznaczony dla dzieci od 6 (maks. 15 kg). Szczególny komfort zapewniają regulowane oparcie i podnóżek oraz stabilny stopień do samodzielnego wchodzenia
Idealne na zakupy i spacery: wszystkie 4 koła posiadają doskonałą amortyzację. Dzięki osłonie przeciwsłoneczn Amazon.plZłóż skargę | 399 zł |
Wózek dziecięcy MoMi ESTELLE DAKAR od 6 miesięcy do 22 kg składany wózek zLekki i łatwy w obsłudze: Wózek o wadze zaledwie 8,5 kg o wymiarach 108 x szerokości 53 x głębokość 75 cm jest lekk... więceji i łatwy w obsłudze. Po złożeniu do wymiarów wysokość 65 x szerokość 53 x głębokość 21 cm łatwo zmieści się w bagażniku
Dla dzieci od 6 miesięcy: Wózek jest odpowiedni dla dzieci od 6 miesięcy (maks. 22 kg). Regulowane oparcie i podnóżek oraz stabilny spacer podczas wspinaczki zapewniają wyjątkowy komfort
Idealny do załatwiania i spacerów: Wszystkie 4 koła są doskonale amortyzowane. Z osłoną przeciwsłoneczn Amazon.plZłóż skargę | 500 zł |
WÓZEK SPACEROWY SPACERÓWKA MoMi ESTELLE ZIELONY Kompaktowa i lekka spacerówka MoMi ESTELLE GOLD - kolor zielony z motywem egzotycznej dżungli MoMi ESTELLE to... więcejkompaktowa i lekka spacerówka którą możecie użytkować już od 6 miesiąca życia do 15 kg . Dzięki podwójnej blokadzie przed złożeniem i rozłożeniem wózek jest bardzo bezpieczny. Spacerówka MoMi ESTELLE dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych . Wózek wyposażony jest w koła z nieprzebijalnej pianki EVA , które posiadają amortyzację. Cechy produktu: lekki i zwrotny wysokiej jakości nieprzebijalne koła z pianki EVA amortyzacja 4 kół kompaktowy rozmiar po złożeniu – rączka do prowadzenia złożonego wózka regulowane oparcie i podnóżek 5-punktowe pasy bezpieczeństwa odpinany pałąk powiększana budka z 2 okienkami wygodny hamulec nożny podwójna blokada przed samoczynnym złożeniem i rozłożeniem wózka pojemny kosz elementy odblaskowe na budce od 6 miesiąca życia do 15 kg zgodny z europejską normą EN-1888 MoMi ESTELLE zadba o to, by spacer był przyjemny także dla Mamy. Zwinne, amortyzowane koła - to komfort prowadzenia. Koła w spacerówce MoMi ESTELLE wykonane są z nieprzebijalnej pianki EVA , bo zapewni Wam maksymalny komfort i bezpieczeństwo spacerów. Dzięki możliwości regulowania podnóżka i oparcia Twój Maluch zyska pełen komfort jazdy. Duża budka zapewni mu doskonałą ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi Erli.plZłóż skargę | 409 zł |
WÓZEK SPACEROWY SPACERÓWKA MoMi ESTELLE CZARNY Kompaktowa i lekka spacerówka MoMi ESTELLE GOLD - w kolorze czarnym MoMi ESTELLE to kompaktowa i lekka spaceró... więcejwka którą możecie użytkować już od 6 miesiąca życia do 15 kg . Dzięki podwójnej blokadzie przed złożeniem i rozłożeniem wózek jest bardzo bezpieczny. Spacerówka MoMi ESTELLE dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych . Wózek wyposażony jest w koła z nieprzebijalnej pianki EVA , które posiadają amortyzację. Cechy produktu: lekki i zwrotny wysokiej jakości nieprzebijalne koła z pianki EVA amortyzacja 4 kół kompaktowy rozmiar po złożeniu – rączka do prowadzenia złożonego wózka regulowane oparcie i podnóżek 5-punktowe pasy bezpieczeństwa odpinany pałąk powiększana budka z 2 okienkami wygodny hamulec nożny podwójna blokada przed samoczynnym złożeniem i rozłożeniem wózka pojemny kosz elementy odblaskowe na budce od 6 miesiąca życia do 15 kg zgodny z europejską normą EN-1888 MoMi ESTELLE zadba o to, by spacer był przyjemny także dla Mamy. Zwinne, amortyzowane koła - to komfort prowadzenia. Koła w spacerówce MoMi ESTELLE wykonane są z nieprzebijalnej pianki EVA , bo zapewni Wam maksymalny komfort i bezpieczeństwo spacerów. Dzięki możliwości regulowania podnóżka i oparcia Twój Maluch zyska pełen komfort jazdy. Duża budka zapewni mu doskonałą ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi Erli.plZłóż skargę | 409 zł |
Wózek spacerowy SPACERÓWKA WALIZKA MoMi Estelle Wózek spacerowy SPACERÓWKA WALIZKA MoMi Estelle Momi Jaka powinna być idealna spacerówka? Moi Erli.plZłóż skargę | 412 zł |
Wózek spacerowy SPACERÓWKA WALIZKA MoMi Estelle Wózek spacerowy SPACERÓWKA WALIZKA MoMi Estelle - kolor zielony Jaka powinna być idealna spacerówka? Moi Erli.plZłóż skargę | 435 zł |
Wózek MoMi Wózek MoMi Estelle zielono-złoty | 459 zł |
WÓZEK SPACEROWY SPACERÓWKA MoMi ESTELLE SZARO-ZŁOTY Kompaktowa i lekka spacerówka MoMi ESTELLE GOLD - w kolorze szarym MoMi ESTELLE to kompaktowa i lekka spacerów... więcejka którą możecie użytkować już od 6 miesiąca życia do 15 kg . Dzięki podwójnej blokadzie przed złożeniem i rozłożeniem wózek jest bardzo bezpieczny. Spacerówka MoMi ESTELLE dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych . Wózek wyposażony jest w koła z nieprzebijalnej pianki EVA , które posiadają amortyzację. Cechy produktu: lekki i zwrotny wysokiej jakości nieprzebijalne koła z pianki EVA amortyzacja 4 kół kompaktowy rozmiar po złożeniu – rączka do prowadzenia złożonego wózka regulowane oparcie i podnóżek 5-punktowe pasy bezpieczeństwa odpinany pałąk powiększana budka z 2 okienkami wygodny hamulec nożny podwójna blokada przed samoczynnym złożeniem i rozłożeniem wózka pojemny kosz elementy odblaskowe na budce od 6 miesiąca życia do 15 kg zgodny z europejską normą EN-1888 MoMi ESTELLE zadba o to, by spacer był przyjemny także dla Mamy. Zwinne, amortyzowane koła - to komfort prowadzenia. Koła w spacerówce MoMi ESTELLE wykonane są z nieprzebijalnej pianki EVA , bo zapewni Wam maksymalny komfort i bezpieczeństwo spacerów. Dzięki możliwości regulowania podnóżka i oparcia Twój Maluch zyska pełen komfort jazdy. Duża budka zapewni mu doskonałą ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi Erli.plZłóż skargę | 409 zł |
Momi Estelle, Wózek spacerowy, składany, CzarnyJaka powinna być idealna spacerówka? Moim zdaniem bezpieczna dla dziecka, wygodna dla Mamy i do tego piękna! Zgadza... więcejsz się ze mną? Jeśli tak, to trafiłaś idea... EmpikZłóż skargę | 401 zł |
MoMi ESTELLE Dakar wózek spacerowy GinkoWózek spacerowy SPACERÓWKA WALIZKA MoMi Estelle Dakar Ginko - kolor czarny Jaka powinna być idealna spacerówka? Moi... więcejm zdaniem bezpieczna dla dziecka, wygodna ... EmpikZłóż skargę | 639 zł |
MoMi ESTELLE Dakar wózek spacerowy LeopardWózek spacerowy SPACERÓWKA WALIZKA MoMi Estelle Dakar Leopard kolor szary Jaka powinna być idealna spacerówka? Moim... więcejzdaniem bezpieczna dla dziecka, wygodna d... EmpikZłóż skargę | 610 zł |
pokaż 3 oferty
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!