Ceny na Metabo PowerMaxx BS 12 601036500
Zdjęcia 5 | od 430 do 784 zł Lekka wiertarko-wkrętarka akumulatorowa z podświetleniem LED. Jest to solidne ręczne elektronarzędzie klasy półprofesjonalnej z dwoma trybami prędkości i systemem ograniczania momentu obrotowego. Przeznaczony do wkręcania / wykręcania wkrętów, wkrętów samogwintujących, wkrętów, kołków i innych typów łączników gwintowanych. Powyższe operacje wykonywane są przy pierwszej prędkości, co ogranicza prędkość obrotową do 360 obr / min. Drugą ważną funkcją urządzenia jest wiercenie otworów w stali (do 10 mm), metalach nieżelaznych i ich stopach, a także w drewnie (do 18 mm), ceramice i polimerach. Do wiercenia używany jest drugi tryb wysokiej prędkości, który pozwala uchwytowi obracać się do 1400 obr./min. Precyzyjny dobór prędkości do każdej konkretnej operacji odbywa się za pomocą elektronicznego...regulatora zintegrowanego z mechanizmem spustowym wyłącznika. Wiertarko-wkrętarka Metabo PowerMaxx BS 12 601036500 jest wyposażona w bezkluczowy uchwyt wiertarski, który umożliwia szybką wymianę narzędzia jedną ręką. Wbudowane podświetlenie LED pomaga efektywnie pracować w słabo oświetlonych miejscach. Maksymalny moment obrotowy sięga 40 Nm i jest ograniczony prostym i niezawodnym 20-pozycyjnym sprzęgłem. W zestawie znajdują się również dwa pojemne akumulatory litowo-jonowe Metabo LiHD (2 Ah przy 12V), opatentowana ładowarka SC 30 oraz plastikowa etui. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PowerMaxx BS 12 601036500 Taladro atornillador de batería B07PGQ9TVT | 666 zł |
Metabo Powermaxx Bs 12 Cordless Drill Screwdriver Zielony 601036500 | 783 zł |
Metabo Metabo Wiertarko-wkrętarka 12v 40/17nm 2x2,0ah bs 12 | 784 zł |
Metabo Wiertarko-Wkrętarka Akumulatorowa Powermaxx Bs 12 12V 2X2Ah Li-Ion; | 430 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!