Ceny na Melitta Caffeo Barista T Smart F83/1-101 srebrny
Zdjęcia 6 | od 3 438 do 5 015 zł Rodzaj: automatyczny; Wbudowany młynek do kawy; Żarna: metalowe; Rodzaj kawy: w ziarnach; mielona; Przygotowanie napojów mlecznych: automatyczny; Liczba przygotowanych filiżanek (jednocześnie): 2; Objętość pojemnika (l): 1.8; Pojemność młynka do kawy (g): 270; Pojemnik na mleko: podgrzewanie filiżanek / dzbanka dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Melitta Caffeo Barista T Smart F831-101 w pełni automatyczny ekspres do kaDla prawdziwych smakoszy kawy: indywidualne ustawienia dla 4 użytkowników z 18 wariantów kawy za pomocą funkcji My-... więcejCoffee, 2-komorowe wypełnienie dla różnych rodzajów ziaren, cichy mechanizm mielący z wyjątkowo krótkim procesem mielenia
Włoski proces przygotowywania herbaty: przygotowanie klasycznego espresso, Café Crème, Cappuccino i Latte Macchiato oraz 14 innych specjałów kawowych według oryginalnego wzoru (właściwa kolejność składników), intensywna kawa dzięki funkcji aromatycznej aromatu
Aplikacja Melitta Connect do sterowania wieloma funkcjami za pomocą smartfona, alternatywna obsługa za pomocą kolorowego wyświetlacza TFT: Pokrycie wstępnie zaprogramowanyc Amazon.plZłóż skargę | 3 438 zł |
Ekspres do kawy Melitta Caffeo Barista T Smart F83/1-101 - czarnyAutomatyczny ekspres do kawy Melitta „Barista T Smart“ jest niezwykle inteligentny, funkcjonalny i przygotowuje do... więcej18 różnych napojów kawowych. Możesz cieszyć się 2 napojami na bazie mleka w tym samym czasie. 2 oddzielne pojemniki na kawę ziarnistą pozwalają na użycie 2 rodzajów ziaren kawy. 4 profile użytkownika pozwalają na stworzenie 4 indywidualnych menu. Wygodny ekran sterowania, możliwość sterowania ekspresem za pomocą inteligentnej aplikacji oraz automatyczne programy konserwacyjne sprawiają, że korzystanie z tego ekspresu do kawy to prawdziwa przyjemność.&nb Przyjacielekawy.plZłóż skargę | 3 489 zł |
Melitta Melitta Barista T Smart bez pojemnika na mleko Ekspres ciśnieniowyMelitta Barista T Smart to nowoczesny eksp Bee.plZłóż skargę | 5 015 zł |
Ekspres MELITTA Barista T Smart F83/1-101 F83 1-101Ekspres ciśnieniowy 15 bar, Barista T Smart F83/1-101 marki MELITTA o mocy 1450 W i pojemności 1.8 l, z wbudowanym... więcejpięciostopniowy Mediaexpert.plZłóż skargę | 3 700 zł |
Ekspres ciśnieniowy Melitta Barista T Smart F83/1-101 | 4 210 zł |
Melitta Barista T Smart Srebrny bez pojemnika na mleko - Ekspres ciśnienioMelitta Barista T Smart to nowoczesny ekspres ciśnieniowy, który sprawdzi się do domu lub niewielkiego biura. Wśród... więcejjego największych zalet można wymienić możliwość przygotowania aż 18 specjałów kawowych - w tym kaw mlecznych, programowanie własnych przepisów, wygodny panel z kolorowym wyświetlaczem i możliwość obsługi przy użyciu aplikacji w smartfonie. 18 przepisów kawowychMożesz za pomocą jednego przycisku przygotować 4 klasyczne kawy: espresso, café crème, cappuccino i latte macchiato. Funkcja książki kucharskiej pozwala na stworzenie 14 przepisów kawowych, takich jak flat white, ristretto, americano lub espresso doppio.Podwójny pojemnik na ziarnoBarista T Smart® ma dwukomorowy pojemnik na ziarna kawy o nazwie "Bean Select" (wybór ręczny), który w zależności od receptury i osobistego smaku pozwala na przykład wybrać łagodne ziarna kawy lub mocno aromatyczne. Pokrywa Aromasafe® i czarny pojemnik pomagają zachować intensywny smak kawy. Intensywny AromatDzięki funkcji IntenseAroma możesz odmienić tradycyjny proces parzenia kawy. Efektem jest wyjątkowo intensywna kawa bez zmiany ilości wody czy ilości ziaren. Tej funkcji możesz użyć do wszystkich rodzajów kaw.Funkcja Moja KawaNie chcesz za każdym razem ustawiać parametrów swojej kawy? Nie ma problemu! Dzięki funkcji "Moja Kawa" możesz indywidualnie zaprogramować swoje ulubione przepisy kawowe. Melitta® Barista T Smart® zapisuje ustawienia preferencji nawet dla 4 osób.Włoski sposób przygotowania kawWłoski proces przygotowywania kaw zapewnia autentyczny smak, gwarantując, że składniki są dodawane we właściwej kolejności zgodnie z oryginalną włoską recepturą. W przypadku latte macchiato, espresso dodaje się po mleku i spienionym mleku, a w przypadku cappuccino jest odwrotnie.Aroma System PlusPerfekcyjni Coffeedesk.plZłóż skargę | 4 399 zł |
Ekspres ciśnieniowy MELITTA F83/1-101Ekspres do kawy MELITTA F83/1-101 Obecność ekspresu w domu sprawi, że nie będziemy musieli korzystać z ręcznych spo... więcejsobów parzenia lub wychodzić do lokalu, ab... EmpikZłóż skargę | 3 489 zł |
Ekspres do kawy Melitta BARISTA T SMART F83/1-101 Silver (bez pojemnika na | 3 489 zł |
Ekspres do kawy Melitta Caffeo Barista T Smart F83/1-101 - czarny | 3 489 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!