Ceny na Media-Tech Partybox UNI BT (MT3174)
Zdjęcia 4 | od 122 do 161 zł Potężny jednokierunkowy zestaw głośnikowy z bezprzewodowym połączeniem Bluetooth, tunerem FM, wbudowanym czytnikiem kart do odtwarzania plików audio z kart pamięci, wyświetlaczem LED, funkcją karaoke oraz efektownym podświetleniem LED. Różni się znacznymi gabarytami (wysokość 40 przy średnicy 15 cm), efektownym designem praktycznego cylindrycznego korpusu, dobrą autonomią i umiarkowaną wagą (1400 g). Jest pozycjonowany jako produkt podstawowej kategorii cenowej 2022 roku, przeznaczony dla jak najszerszego grona użytkowników preferujących niedrogie i bogate w funkcje gadżety. System głośników Media-Tech Partybox UNI BT wyposażony jest w dwa czterocalowe aktywne przetworniki dynamiczne o mocy 2x15 W RMS oraz dwa pasywne rezonatory wzmacniające basy. Według producenta potrafi w pełni wydobyć...dźwięk w zakresie od 150 do 20 000 Hz, co w zupełności wystarcza do odtworzenia utworów z najpopularniejszych gatunków muzycznych. Bezprzewodowe połączenie z cyfrowym źródłem sygnału realizowane jest za pomocą energooszczędnego interfejsu Bluetooth 5.0, który jest kompatybilny ze wszystkimi aktualnymi modelami smartfonów/tabletów/laptopów i zapewnia stabilne połączenia na odległość do 10 m. Pojemność zintegrowanego bateria litowo-jonowa wystarcza na 6 godzin dźwięku. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Party Box Uni BT MT3174 głośnik Bluetooth Karaoke Radio FM Black 590645313 | 127 zł |
Media-Tech Głośnik bezprzewodowy PartyBox UNI z mikrofonem funkcją karaoke | 139 zł |
Power audio MEDIA-TECH PartyBox MT3174 | 132 zł |
Media-Tech Głośnik bezprzewodowy PartyBox UNI z mikrofonem funkcją karaoke | 146 zł |
Power audio MEDIA-TECH PartyBox MT3174 | 132 zł |
Media-Tech Głośnik bezprzewodowy PartyBox UNI z mikrofonem funkcją karaoke | 139 zł |
Power audio MEDIA-TECH PartyBox MT3174 | 132 zł |
Głośnik Media-Tech PartyBox Uni BT czarny (MT3174) | 122 zł |
Głośnik bezprzewodowy PartyBox UNI z mikrofonem funkcją karaoke Bluetooth | 152 zł |
MEDIA-TECH GŁOŚNIK BLUETOOTH Z MIKROFONEM PARTYBOX UNI BT MT3174 | 161 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!