Ceny na hulajnogę Master MAS-S016
Zdjęcia 3 | od 616 do 730 zł Rodzaj: hulajnoga typu rowerowego; Maks. obciążenie (kg): 80; Wiek, od (lat): 6; Zalecany wzrost (cm): od 120; Liczba kółek: 2 koła; Rodzaj kierownicy: zakrzywiona (rowerowy); Materiał kierownicy: stal; Materiał platformy: stal; Koła: pompowane; Hamulec przedni: szczękowy; Hamulec tylny: szczękowy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hulajnoga na Pompowanych Kołach Miejska MASTER 16-12 - Biała MAS-S016-W | 730 zł |
Hulajnoga Master MAS-S016 Biały (MAS-S016-white-black) | 619 zł |
Hulajnoga na Pompowanych Kołach MASTER White 16/12″ | 620 zł |
Hulajnoga na Pompowanych Kołach Miejska MASTER 16-12 - czarna MAS-S016-BY | 659 zł |
Hulajnoga na Pompowanych Kołach MASTER Black 16/12″ | 616 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!