Ceny na głośnik przenośny Marshall Kilburn II
Wideo 15Zdjęcia 16 | od 1 040 do 1 387 zł Przenośny zestaw głośników o dużej mocy z łączem bezprzewodowym i zasilaniem bateryjnym od znanego amerykańskiego producenta wysokiej jakości akustyki do zastosowań profesjonalnych i domowych. Posiada charakterystyczny wygląd zewnętrzny marki Marshall, który zachwyci miłośników marki i miłośników stylu retro. Stylowy przedni grill z logo, efektowna faktura winylu „pod skórą”, metalowe przełączniki i pokrętła - wszystko to z powodzeniem łączy się w ramach korporacyjnej koncepcji projektowej, szczegółowo powtarzając wygląd słynnych wzmacniaczy combo Marshall z lat 70-80 ubiegłego wieku. Wysokiej jakości i głośny dźwięk mobilnego zestawu głośnikowego Marshall Kilburn II zapewniają trzy dynamiczne przetworniki (dwa głośniki wysokotonowe 3/4 cala o mocy 7,5 W i jeden zestaw głośnikowy średnio /...niskotonowy 100 mm o mocy 25 W) oraz dwa oddzielne wzmacniacze cyfrowe klasy D. Do podłączenia smartfonów, Tablety lub laptopy korzystają z połączenia bezprzewodowego Bluetooth 5.0 z obsługą kodeka aptX, który umożliwia przesyłanie dźwięku w ulepszonej jakości HD z prędkością do 352 Kb / s. W przypadku źródeł analogowych dostępne jest tradycyjne gniazdo wejścia liniowego AUX IN. Objętość systemu jest wystarczająca do dekoracji akustycznej pomieszczeń o powierzchni do 25 m2. lub małych otwartych przestrzeni. Wbudowany akumulator litowo-jonowy o dużej pojemności zapewnia do 20 h autonomii. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Marshall Kilburn Ii 1005923 Głośnik Bluetooth Czarny 8W | 1 241 zł |
Marshall Kilburn II | 1 295 zł |
Marshall Kilburn II Głośnik Bluetooth czarno-miedziany | 1 095 zł |
Głośniki przenośne Marshall Kilburn II Czarno-miedziany GL-M-MHS-039 | 1 299 zł |
Głośnik mobilny MARSHALL Kilburn II Czarny KLIBURN II | 1 300 zł |
Marshall Kilburn II Bluetooth głośnik Black ACCS-10200 | 1 387 zł |
Marshall Głośnik Przenośny Bluetooth Kilburn Ii Czarno-Miedziany | 1 300 zł |
Marshall Kilburn II 36W Czarny brass | 1 299 zł |
Marshall Kilburn II głośnik bluetooth (czarny/mosiądz) | 1 299 zł |
Marshall Kilburn II Czarno-miedziany - darmowy odbiór w 22 miastach i bezp | 1 299 zł |
Marshall Kilburn Ii KILBURNBTIISCHWARZ Głośnik Bluetooth Czarny 8W | 1 040 zł |
Głośnik mobilny MARSHALL Kilburn II Czarno-miedziany | 1 299 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!