Ceny na Maestro MR-066 1200 W 1.5 l biały
od 105 do 145 zł Czajnik elektryczny Maestro, przypominający wyglądem serwis do herbaty, wykonany jest z ceramiki. Ciało ozdobione jest ozdobnym florystycznym wzorem, który zadowoli niejedną płeć piękną. Model mieści 1,5 litra i nie zapewnia wyraźnego wskaźnika poziomu wody: odpowiednia skala ze znakami MIN i MAX jest wydrukowana tylko na wewnętrznych ściankach. Czajnik elektryczny Maestro MR-066 otrzymał 1200-watowy ukryty element grzejny. Wyróżnia się wysoką wydajnością i bezpieczeństwem (zabezpieczenie przed przegrzaniem i automatycznym wyłączaniem podczas gotowania), ale pod względem całkowitego czasu potrzebnego do gotowania jest gorszy od mocniejszych odpowiedników. Zdejmowana pokrywa modelu ułatwi usuwanie kamienia, a wizualizację procesu zapewni kontrolka przycisku zasilania. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maestro MR066 Elektryczny czajnik ceramiczny wzór kwiatowy 15 l biały/czer | 145 zł |
Maestro MR-066 ceramiczny AGDM-CZAJ-MSTR-007 | 105 zł |
Maestro Czajnik elektryczny ceramiczny MAESTRO MR-066 czer. | 111 zł |
Czajnik elektryczny ceramiczny MAESTRO MR-066 czer. | 135 zł |
Czajnik elektryczny MAESTRO MR-066 | 106 zł |
Czajnik elektryczny ceramiczny MAESTRO MR-066 czer. | 116 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!