Myszka
Logitech Wireless Mouse M310
Wideo 12 | od 52 do 396 zł Podstawowa mysz bezprzewodowa reprezentuje linię M Series, która łączy kompaktowe i lekkie manipulatory. Dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. Model wyposażono w sensor optyczny 1000 DPI oraz klasyczny zestaw przycisków sterujących: dwa klawisze i kółko przewijania. Mysz Logitech Wireless Mouse M310 jest zasilana pojedynczą baterią typu AA, której nie trzeba wymieniać / ładować nawet przez rok. Aby połączyć się z komputerem, zestaw jest dostarczany z odbiornikiem USB, który wykorzystuje kanał radiowy 2,4 GHz (model jest również kompatybilny z markowymi odbiornikami Unifying). Manipulator będzie równie wygodny zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych ze względu na symetryczną konstrukcję. Model nadaje się do użytku na różnych powierzchniach, ale dywanik zapewni pracę bez po...dskoków i szarpnięć. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Logitech M310 Mouse, Wireless Silver 910-003986 | 300 zł |
LOGITECH M310 WIRELESS MOUSE BLACK AND SILVER | 52 zł |
Logitech M310 Szara | 53 zł |
BUNDLE: Logitech MX Mini for Business Wireless Keyboard (Pale Gray) w/M310 | 396 zł |
Logitech - M310 Wireless Optical Ambidextrous Mouse - Black - Brand New SE | 100 zł |
Logitech M310 Wireless Ambidextrous Optical Mouse, Peacock Blue (910-00191 | 88 zł |
Logitech M310 (910001675) Wireless Mouse - Silver | 100 zł |
Logitech M310 910-001675 Wireless Mouse (Silver) | 76 zł |
Logitech M310 Wireless High-Def 2.4GHz Optical Mouse w/Receiver 910-001675 | 119 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!