Myszka
Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse (910-005101)
Wideo 11Zdjęcia 12 | od 30 do 68 zł Wireless mysz optyczna marki Logitech z potężnym technologicznej nadzieniem i stylowe, zwięzły design. Główną zaletą tego modelu jest uważana za czujnik optyczny HERO. Jego specyfika polega na bardzo niskim zużyciu energii — dla stabilnej pracy czujnika wymagane do 10 razy mniej energii, niż w przypadku czujników poprzednich modeli. Ponadto, zapewnia brak jakichkolwiek zniekształceń i opóźnień, a także wysokie wskaźniki wygładzania przy różnych ustawieniach czujnika. Sensor ma kilka trybów pracy, w przedziale od 200 do 12000 punktów na cal. Mysz Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse jest wyposażona w bezprzewodową technologią komunikacji, pozwalający na długotrwałą pracę bez opóźnień, z wysokim czasem reakcji 1 ms. Szybkość reakcji urządzenia wskazującego nie ustępuje przewodowym...modeli, przy tym wyprzedzając wiele z nich pod względem funkcjonalności i trwałości. Mysz posiada ergonomiczny kształt, umożliwiający użytkownikowi maksymalnie komfortowo czuć się podczas pracy na komputerze. Istnieje możliwość pracy tylko z jedną baterią, co sprawi, że urządzenie wskazujące łatwiej. Przy użyciu dwóch baterii mysz może pracować do 500 godzin w intensywnym trybie. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
For Logitech G603 Mouse Accessories Mouse Shell Upper Shell Case Cover | 59 zł |
For Logitech G603 Gaming Mouse Flexible Flat Cable Connection Cable Repair | 33 zł |
For Logitech G603 Mouse Flexible Flat Cable Connection Cable Repair Part | 32 zł |
For Logitech G603 Mouse Flexible Flat Cable Connection Cable Repair Parts | 33 zł |
Mouse Spare Part for Logitech G603 Wireless Gaming Mouse Upper Case Cover | 60 zł |
For Logitech G603 Mouse Accessories Mouse Shell Replace Upper Shell Case C | 60 zł |
Suitable for Logitech G403 G603 g703 wireless mouse scroll wheel | 42 zł |
For Logitech G603 Gaming Mouse Flexible Cable Soft Cable Connector Cable L | 32 zł |
Suitable for Logitech G403 G603 g703 wireless mouse scroll wheel | 41 zł |
For Logitech G603 Mouse Flexible Flat Cable Connection Cable Repair Parts | 30 zł |
Suitable for Logitech G403 G603 g703 wireless mouse scroll wheel | 43 zł |
For Logitech G603 Mouse Repair Accessories Mouse Shell Upper Shell Case Co | 57 zł |
For Logitech G603 Mouse Flexible Flat Cable Connection Cable Repair Parts | 68 zł |
For Logitech G603 Mouse Connection Cable Flexible Flat Cable | 30 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!