Ceny na wózek Lionelo Cloe
Zdjęcia 16 | od 720 do 1 139 zł Konstrukcja: spacerowy; Rodzaj: pojedynczy; Mechanizm składania: na płasko; Pałąk bezpieczeństwa; Amortyzacja: sprężynowa; Punktów oparcia: 4; Materiał ramy: aluminium; Skrętne koła; Blokowanie przednich kół; Koła: guma piankowa EVA; Zalecane obciążenie (kg): 22; Wymiary (rozłożony) (cm): 78x55x108 dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LIONELO Cloe Składany Wózek Dziecięcy do 22 kg Regulowane Oparcie z FunkcjSPACERÓWKA NA KAŻDY TEREN: składany, spacerowy wózek CLEO wyposażony jest w duże bezobsługowe koła z gumową powłoką... więcejPU, które świetnie sprawdzą się na różnych podłożach. Przednie koła obracają się 360°, co pozwala na sprawne manewrowanie w zatłoczonych miejscach. Amortyzacja z przodu i z tyłu zapewni stabilność, a maluch będzie chroniony przed szarpnięciami i wstrząsami
BEZPIECZEŃSTWO Amazon.plZłóż skargę | 789 zł |
Wózek dziecięcy LIONELO Cloe Beige Sand Beżowo-czarnyWózek spacerowy Lionelo Cloe jest odpowiedni dla dzieci od 6 miesięcy do 4 roku życia. Stworzyliśmy go z myślą o ty... więcejm, aby sprawdził się nie tylko podczas spacerów w parku, ale też na zakupach w mieście czy w podróży. Electro.plZłóż skargę | 1 139 zł |
Wózek spacerowy +AKCESORIA do 22kg Lionelo Cloe Wózek spacerowy duże koła zestaw akcesoriów Lionelo Cloe czarno-złoty Wózek spacerowy Lionelo Cloe Duże, bezo... więcejbsługowe i wytrzymałe koła PU Udźwig do 22 kg / od 6 miesięcy do 4 roku życia Auto-folding i możliwość składania jedną ręką Amortyzowane koła Przednie koła obracane z możliwością blokady do jazdy na wprost Wytrzymała i lekka, aluminiowa rama - 8,2 kg Wodoodporna , wyposażona w filtr UPF50+ budka XXL Hamulec click & ride Pas do przenoszenia wózka na ramieniu Duży, pojemny kosz na zakupy z łatwym dostępem Elementy odblaskowe Siedzisko przodem do kierunku jazdy Regulacja oparcia i podnóżka Kompaktowe rozmiary po złożeniu Podnóżek wykończony ekoskórą Zestaw akcesoriów : praktyczny uchwyt na kubek, moskitiera, pokrowiec na nóżki, torba transportowa, pasek do przenoszenia Teraz do każdego wózka kupionego na tej aukcji dokładamy w prezencie osłonki o wartości 29,99zł w prezencie! *ilość zestawów ograniczona Chronią dziecko przed intensywnym słońcem Ograniczają nagrzewanie się samochodu Łatwy i szybki montaż oraz demontaż 2 przyssawki PVC Uniwersalny rozmiar Dwie osłonki w zestawie Wytrzymały i bezpieczny materiał Możliwość wielokrotnego użytku W zestawie woreczek do przechowywania Wózek na podróże- te małe i duże! Wózek spacerowy Lionelo Cloe jest odpowiedni dla dzieci od 6 miesięcy do 4 roku życia. Stworzyliśmy go z myślą o tym, aby sprawdził się nie tylko podczas spacerów w parku, ale też na zakupach w mieście czy w podróży. Wyposażyliśmy go we wszystkie ułatwienia, które pozwolą Tobie i maluchowi komfortowo podróżować w różnych miejscach i po rozmaitych nawierzchniach. Bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu! ✔️ Stabilna lekka rama - wytrzymała, aluminiowa rama waży 8,2 kg i kompaktowo się składa. Zapewnia bezpieczeństwo dzieciom aż do 22 kg! ✔️ 5- punktowe regulowane pasy - zapewniają odpowiednie dopasowanie i bezpieczeństwo ✔️ Elementy odblaskowe - zwiększają widoczność po zmroku Szybkie składanie- mały rozmiar po złożeniu ✔️ Wózek spacerowy Lionelo Cloe możesz w prosty sposób złożyć jedną ręką, lub skorzystać z systemu auto-folding - po naci... Erli.plZłóż skargę | 873 zł |
Wózek dziecięcy LIONELO Cloe Beige Sand Beżowo-czarnyWózek spacerowy Lionelo Cloe jest odpowiedni dla dzieci od 6 miesięcy do 4 roku życia. Stworzyliśmy go z myślą o ty... więcejm, aby sprawdził się nie tylko podczas spacerów w parku, ale też na zakupach w mieście czy w podróży.... Avans.plZłóż skargę | 1 139 zł |
Wózek dziecięcy LIONELO Cloe Beige Sand Beżowo-czarny LO-CLOE BEIGE SANDWózek spacerowy Lionelo Cloe jest odpowiedni dla dzieci od 6 miesięcy do 4 roku życia. Stworzyliśmy go z myślą o ty... więcejm, aby sprawdził się nie tylko podczas spacerów w parku, ale też na zakupach w mieście czy w podróży.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 139 zł |
Lionelo Cloe Stroller Pomarańczowy Lo-Cloe Brown Rust-One SizeWózek dziecięcy LIONELO Cloe w kolorze brązowym to stylowy i praktyczny wybór dla rodziców w ciągłym ruchu. Zaproje... więcejktowany z myślą o maksymalnym komforcie i bezpieczeństwie KidINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 834 zł |
Lionelo, Wózek spacerowy z akcesoriami, Lionelo Cloe Grey Stone budka XXLWózek spacerowy Lionelo Cloe jest odpowiedni dla dzieci od 6 miesięcy do 4 roku życia. Stworzyliśmy go z myślą o ty... więcejm, aby sprawdził się nie tylko podczas spa... EmpikDostawa: w Polsce Złóż skargę | 774 zł |
Wózek spacerowy Cloe Beige Sand | 895 zł |
LIONELO Cloe Składany Wózek Dziecięcy do 22 kg Regulowane Oparcie z FunkcjSPACERÓWKA NA KAŻDY TEREN: składany, spacerowy wózek CLEO wyposażony jest w duże bezobsługowe koła z gumową powłoką... więcejPU, które świetnie sprawdzą się na różnych podłożach. Przednie koła obracają się 360°, co pozwala na sprawne manewrowanie w zatłoczonych miejscach. Amortyzacja z przodu i z tyłu zapewni stabilność, a maluch będzie chroniony przed szarpnięciami i wstrząsami
BEZPIECZEŃSTWO Amazon.plZłóż skargę | 850 zł |
Wózek spacerowy spacerówka do 22kg DUŻE KOŁA + Akcesoria Lionelo Cloe Wózek spacerowy duże koła i zestaw akcesoriów Lionelo Cloe Wózek na podróże- te małe i duże! Wózek spacerowy L... więcejionelo Cloe jest odpowiedni dla dzieci od 6 miesięcy do 4 roku życia. Stworzyliśmy go z myślą o tym, aby sprawdził się nie tylko podczas spacerów w parku, ale też na zakupach w mieście czy w podróży. Wyposażyliśmy go we wszystkie ułatwienia, które pozwolą Tobie i maluchowi komfortowo podróżować w różnych miejscach i po rozmaitych nawierzchniach. Wózek spacerowy Lionelo Cloe Duże, bezobsługowe i wytrzymałe koła PU Udźwig do 22 kg / od 6 miesięcy do 4 roku życia Auto-folding i możliwość składania jedną ręką Amortyzowane koła Przednie koła obracane z możliwością blokady do jazdy na wprost Wytrzymała i lekka, aluminiowa rama - 8,2 kg Wodoodporna , wyposażona w filtr UPF50+ budka XXL Hamulec click & ride Pas do przenoszenia wózka na ramieniu Duży, pojemny kosz na zakupy z łatwym dostępem Elementy odblaskowe Siedzisko przodem do kierunku jazdy Regulacja oparcia i podnóżka Kompaktowe rozmiary po złożeniu Podnóżek wykończony ekoskórą Zestaw akcesoriów : praktyczny uchwyt na kubek, moskitiera, pokrowiec na nóżki, torba transportowa, pasek do przenoszenia Teraz do każdego wózka kupionego na tej aukcji dokładamy w prezencie osłonki o wartości 29,99zł w prezencie! *ilość zestawów ograniczona Chronią dziecko przed intensywnym słońcem Ograniczają nagrzewanie się samochodu Łatwy i szybki montaż oraz demontaż 2 przyssawki PVC Uniwersalny rozmiar Dwie osłonki w zestawie Wytrzymały i bezpieczny materiał Możliwość wielokrotnego użytku W zestawie woreczek do przechowywania Bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu ! ✔️ Stabilna lekka rama - wytrzymała, aluminiowa rama waży 8,2 kg i kompaktowo się składa. Zapewnia bezpieczeństwo dzieciom aż do 22 kg! ✔️ 5- punktowe regulowane pasy - zapewniają odpowiednie dopasowanie i bezpieczeństwo ✔️ Elementy odblaskowe - zwiększają widoczność po zmroku Szybkie składanie- mały rozmiar po złożeniu ✔️ Wózek spacerowy Lionelo Cloe możesz w prosty sposób złożyć jedną ręką, lub skorzystać z systemu auto-folding - po naciśnięciu pr... Erli.plZłóż skargę | 824 zł |
Lionelo Cloe Stroller Czarny Lo-Cloe Grey Stone-One SizeWózek LIONELO Cloe w kolorze Grey Stone to stylowy i funkcjonalny wózek dla niemowląt i małych dzieci. Ten eleganck... więceji i nowoczesny wózek ma współczesny kolor szary kamień, który uzupełni każdy stylowy gust rodziców.Wyposa KidINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 834 zł |
Lionelo Cloe - lekki i kompaktowy wózek spacerowy Lionelo Cloe - Erli.plZłóż skargę | 747 zł |
Wózek spacerowy spacerówka do 22kg DUŻE KOŁA + akcesoria Lionelo Cloe bla Wózek spacerowy duże koła zestaw akcesoriów Lionelo Cloe czarno-złoty Wózek spacerowy Lionelo Cloe Duże, bezo... więcejbsługowe i wytrzymałe koła PU Udźwig do 22 kg / od 6 miesięcy do 4 roku życia Auto-folding i możliwość składania jedną ręką Amortyzowane koła Przednie koła obracane z możliwością blokady do jazdy na wprost Wytrzymała i lekka, aluminiowa rama - 8,2 kg Wodoodporna , wyposażona w filtr UPF50+ budka XXL Hamulec click & ride Pas do przenoszenia wózka na ramieniu Duży, pojemny kosz na zakupy z łatwym dostępem Elementy odblaskowe Siedzisko przodem do kierunku jazdy Regulacja oparcia i podnóżka Kompaktowe rozmiary po złożeniu Podnóżek wykończony ekoskórą Zestaw akcesoriów : praktyczny uchwyt na kubek, moskitiera, pokrowiec na nóżki, torba transportowa, pasek do przenoszenia Wózek na podróże- te małe i duże! Wózek spacerowy Lionelo Cloe jest odpowiedni dla dzieci od 6 miesięcy do 4 roku życia. Stworzyliśmy go z myślą o tym, aby sprawdził się nie tylko podczas spacerów w parku, ale też na zakupach w mieście czy w podróży. Wyposażyliśmy go we wszystkie ułatwienia, które pozwolą Tobie i maluchowi komfortowo podróżować w różnych miejscach i po rozmaitych nawierzchniach. Bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu! ✔️ Stabilna lekka rama - wytrzymała, aluminiowa rama waży 8,2 kg i kompaktowo się składa. Zapewnia bezpieczeństwo dzieciom aż do 22 kg! ✔️ 5- punktowe regulowane pasy - zapewniają odpowiednie dopasowanie i bezpieczeństwo ✔️ Elementy odblaskowe - zwiększają widoczność po zmroku Szybkie składanie- mały rozmiar po złożeniu ✔️ Wózek spacerowy Lionelo Cloe możesz w prosty sposób złożyć jedną ręką, lub skorzystać z systemu auto-folding - po naciśnięciu przycisku, wózek złoży się sam. ✔️ Niezwykle mały rozmiar po złożeniu - kompaktowy rozmiar plus dołączona do wózka torba podróżna sprawdzą się idealnie w podróży autem, pociągiem, czy samolotem Duże bezobsługowe koła ✔️ Duży rozmiar kół- jeden z nielicznych wózków na rynku, który mimo swoich kompaktowych rozmiarów po złożeniu ma tak duże koła . To sprawia, że sprawdzi się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i na wakacjach... Erli.plZłóż skargę | 790 zł |
Lionelo, Wózek spacerowy z akcesoriami, Lionelo Cloe Green Emerald do 22 kWózek spacerowy Lionelo Cloe jest odpowiedni dla dzieci od 6 miesięcy do 4 roku życia. Stworzyliśmy go z myślą o ty... więcejm, aby sprawdził się nie tylko podczas spa... EmpikDostawa: w Polsce Złóż skargę | 720 zł |
Lionelo, Wózek spacerowy z akcesoriami, Lionelo Cloe Brown Rust , do 22 kgWózek spacerowy Lionelo Cloe jest odpowiedni dla dzieci od 6 miesięcy do 4 roku życia. Stworzyliśmy go z myślą o ty... więcejm, aby sprawdził się nie tylko podczas spa... EmpikDostawa: w Polsce Złóż skargę | 730 zł |
Lionelo CLOE wózek spacerowy do 22 kg Black OnyxLionelo CLOE wózek spacerowy do 22 kg Black Onyx Oferta dotyczy koloru: Black Onyx Cloe Wózek kompaktowy na dużych... więcejkołach. Wózki są wyposażone we wszystkie u... EmpikDostawa: w Polsce Złóż skargę | 899 zł |
Lionelo, Cloe, wózek spacerowy, Beige Sand | 829 zł |
Lionelo, Cloe, wózek spacerowy, Grey Stone | 779 zł |
Lionelo, Cloe, wózek spacerowy, Black Onyx | 852 zł |
Lionelo, Cloe, wózek spacerowy, Brown Rust | 755 zł |
pokaż 1 ofertę
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!