Ceny na telewizor LG 32LQ6380 32 "
Wideo 1Zdjęcia 8 | od 930 do 1 205 zł Do oferty LG 2022 dołączył stosunkowo niedrogi 32-calowy telewizor. Można go rozważyć do zastosowania w kuchni lub innych małych pomieszczeniach. Model wyróżnia się białym kolorem obudowy, obsługą rozdzielczości Full HD (matryca z częstotliwością odświeżania 60 Hz) oraz obecnością autorskiej inteligentnej platformy webOS z szybkim i wygodnym interfejsem. Po podłączeniu do Internetu (do tych celów oferowany jest zarówno port LAN, jak i moduł bezprzewodowy Wi-Fi 5), użytkownik ma dostęp do różnorodnych rozrywek multimedialnych, w tym popularnych serwisów streamingowych, kin online, innych aplikacji i gier. Telewizor LG 32LQ6380 wykonany jest w technologii jednolitego podświetlenia (Direct LED), otrzymał odpowiedzialny za przetwarzanie obrazu procesor α5 Gen 5 i formalnie wspiera rozszerzony...zakres dynamiki HDR10. Dostępny jest również system głośników o mocy 10 W, tuner telewizyjny do transmisji naziemnej, satelitarnej i kablowej oraz popularne interfejsy połączeniowe. Dodatkowe funkcje modelu obejmują obsługę AirPlay 2 oraz asystentów głosowych Google Assistant i Amazon Alexa. W związku z tym można łatwo przesyłać treści z urządzeń „jabłkowych” na ekran, a także sterować telewizorem za pomocą głosu. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor LG 32LQ63806LC | 930 zł |
LG 32" Telewizor 32LQ6380 LED 1080p (Full HD) | 1 058 zł |
Telewizor LED LG 32LQ63806LC 32 cale Full HD | 930 zł |
LG 32LQ63806LC Biały TV-LCD-LG-0490 | 1 099 zł |
LG 32LQ63806LC 32" (81 cm), Smart TV, WebOS, FHD, 1920 x 1080, Wi-Fi, DVB- | 1 195 zł |
Telewizor 32" LG 32LQ63806LC - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 938 zł |
LG | Smart TV | 32LQ63806LC | 32"" | 80 cm | 1080p | webOS | LG ThinQ AI | 1 139 zł |
Lg 32lq63806lc 32´´ Full Hd Led Tv Wielokolorowy Europe PAL / EU Plug | 1 205 zł |
LG 32LQ63806LC | 1 098 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!