Ceny na klocki Lego Cherry Blossoms 40725
Wideo 12Zdjęcia 6 | od 44 do 150 zł Wiek: 8+; Przeznaczenie: dla dziewczynek; Materiał: tworzywo sztuczne; Rodzaj gry: rośliny (kwiaty, drzewa); Liczba elementów (szt.): 430; Sposób łączenia: modułowe; Wymiary zabawki po złożeniu (mm): 350; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Kwiaty wiśni Sztuczne Kwiaty do Zbudowania z Klocków Pomysł na PrezenKwiaty LEGO — zasiej nasiona kreatywności dzięki prezentowi LEGO „Kwiaty Wiśni” dla dziewczynek i chłopców w wieku... więcejod 8 lat oraz dorosłych, którzy kochają kwiaty
Sztuczne kwiaty w kolorach wiosny — ten zestaw LEGO kwiatów zawiera dwie gałązki wiśni do zbudowania, pokryte pąkami w odcieniach pastelowego różu i bieli
Spersonalizuj swój bukiet kwiatów LEGO — kolory pąków można łączyć, aby stworzyć dwie niepowtarzalne gałązki, które świetnie będą wyglądać jako akcesoria na biurko
Ciekawe dekoracje na biurko – ukończone LEGO kwiaty wiśni będą fajną wiosenną dekoracją do domu i biura, którą można ustawić w każdym pomieszczeniu
Bukiet kwiatów LEGO — kwiaty wiśni można łączyć z innymi kwiatami LEGO (sprzedawanymi osobno), aby stworzyć kolorową kompozycję
Pomysł na prezent dla przyjaciółki – kwiaty LEGO można podarować jako prezenty dla nastolatek, dziewczynek i chłopców, lub jako prezent na Walentynki, lub na Dzień Matki dla miłośników przyrody Amazon.plZłóż skargę | 51 zł |
Zestaw klocków Lego Iconic Kwiat wiśni 430 elementów (40725)Gotowy do rozwijania swojej kreatywności? Stwórz piękne wiosenne kwiaty z zestawem LEGO Kwiat wiśni. Wykaż się krea... więcejtywnością i udekoruj dwie brązowe gałęzie mnóstwem jasnoróżowych i białych pąków. Po złożeniu kwiatów możesz z dumą wyeksponować je w swoim pokoju lub sprawić przyjemność bliskiej osobie, wręczając je jako świąteczny prezent. Rozetka.plZłóż skargę | 50 zł |
LEGO Klocki LEGO Kwiaty wiśni (40725) RóżowyŚwiętuj nadejście wiosny i nowy początek z zestawem Lego® Kwiaty wiśni (40725) dla początkujących florystów i miłoś... więcejników przyrody w wieku od ośmiu lat. Zestaw zawiera dwie gałązki wiśni do zbudowania, które można ozdobić delikatnymi pąkami w odcieniach bieli i różu. Zestaw zachęca miłośników kwiatów do tworzenia własnych kwiatów Lego. Kwiaty zbudowane z klocków to nie tylko prezent na różne okazje dla dzieci, ale także dla dorosłych, którzy będą zachwyceni, gdy dostaną te piękne kwiaty na walentynki lub Dzień Matki. Po zbudowaniu zestaw tworzy piękną dekorację kwiatową, która wniesie odrobinę wiosennej radości do każdego pomieszczenia. Można go także połączyć z innymi kwiatami Lego (sprzedawanymi osobno), aby stworzyć niesamowity bukiet. Kwiaty do zbudowania — pozwól kreatywności zakiełkować dzięki zestawowi Lego® Kwiaty wiśni dla dzieci w wieku od ośmiu lat i dorosłych, którzy kochają kwiaty Kolory wiosny — ten zestaw Lego® zawiera dwie gałązki wiśni pokryte pąkami w odcieniach pastelowego różu i bieli Spersonalizuj kwiaty — kolory pąków można łączyć, aby stworzyć dwie niepowtarzalne gałązki Kwiatowa dekoracja — po zbudowaniu kwiaty wiśni staną się ozdobą inspirowaną wiosną, którą można ustawić w każdym pomieszczeniu Bukiet Lego® — kwiaty wiśni można łączyć z innymi kwiatami Lego (sprzedawanymi osobno), aby stworzyć kolorową kompozycję Prezenty na różne okazje — kwiaty wiśni można podarować dzieciom, które lubią rośliny, a także jako prezent na walentynki lub Dzień Matki dla miłośników przyrody Wymiary — ten 438-elementowy zestaw zawiera gałązki wiśni o długości 35 cm MediaMarkt.plZłóż skargę | 60 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO 40725 Kwiaty Wiśni DZI-ZKLO-LGO-1441Klocki LEGO 40725 Kwiaty wiśni Świętuj nadejście wiosny i nowy początek z zestawem LEGO Kwiaty wiśni (40725) dla po... więcejczątkujących florystów i miłośników przyrody w wieku od ośmiu lat. Zestaw zawiera dwie gałązki wiśni do zbudowania, które można ozdobić delikatnymi pąkami w odcieniach bieli i różu. Zestaw zachęca miłośników kwiatów do tworzenia własnych kwiatów LEGO. Kwiaty zbudowane z klocków to nie tylko prezent na różne okazje dla dzieci, ale także dla dorosłych, którzy będą zachwyceni, gdy dostaną te piękne kwiaty na walentynki lub Dzień Matki. Po zbudowaniu zestaw tworzy piękną dekorację kwiatową, która wniesie odrobinę wiosennej radości do każdego pomieszczenia. Można go także połączyć z innymi kwiatami LEGO (sprzedawanymi osobno), aby stworzyć niesamowity bukiet. Kwiaty do zbudowania — pozwól kreatywności zakiełkować dzięki zestawowi LEGO Kwiaty wiśni dla dzieci w wieku od ośmiu lat i dorosłych, którzy kochają kwiaty Kolory wiosny — ten zestaw LEGO zawiera dwie gałązki wiśni pokryte pąkami w odcieniach pastelowego różu i bieli Spersonalizuj kwiaty — kolory pąków można łączyć, aby stworzyć dwie niepowtarzalne gałązki Kwiatowa dekoracja — po zbudowaniu kwiaty wiśni staną się ozdobą inspirowaną wiosną, którą można ustawić w każdym pomieszczeniu Bukiet LEGO — kwiaty wiśni można łączyć z innymi kwiatami LEGO (sprzedawanymi osobno), aby stworzyć kolorową kompozycję Prezenty na różne okazje — kwiaty wiśni można podarować dzieciom, które lubią rośliny, a także jako prezent na walentynki lub Dzień Matki dla miłośników przyrody Wymiary — ten 438-elementowy zestaw zawiera gałązki wiśni o długości 35 cm Komputronik.plZłóż skargę | 54 zł |
LEGO 40725 Kwiaty wiśniŚwiętuj nadejście wiosny i nowy początek z zestawem LEGO® Kwiaty wiśni (40725) dla początkujących florystów i miłoś... więcejników przyrody w wieku od ośmiu lat. Zestaw zawiera dwie gałązki wiśni do zbudowania, które można ozdobić delikatnymi pąkami w odcieniach bieli i różu. Zestaw zachęca miłośników kwiatów do tworzenia własnych kwiatów LEGO. Electro.plZłóż skargę | 60 zł |
LEGO 40725 Kwiaty wiśniŚwiętuj nadejście wiosny i nowy początek z zestawem LEGO® Kwiaty wiśni (40725) dla początkujących florystów i miłoś... więcejników przyrody w wieku od ośmiu lat. Zestaw zawiera dwie gałązki wiśni do zbudowania, które można ozdobić delikatnymi pąkami w odcieniach bieli i różu. Zestaw zachęca miłośników kwiatów do tworzenia własnych kwiatów LEGO.... Avans.plZłóż skargę | 60 zł |
LEGO Flowers 40725 Kwiaty wiśniSpecyfikacja Instrukcja Tak Ilość elementów 430 Zalecany wiek 8 lat+ Wysokość produktu 350... więcejmm Szerokość opakowania 139 mm Wysokość opakowania 189 mm Głębokość opakowania 44 mm Waga wraz z opakowaniem 171 g Szerokość 190mm Długość 145mm Wysokość 45mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 83 zł |
LEGO 40725 Kwiaty wiśniŚwiętuj nadejście wiosny i nowy początek z zestawem LEGO® Kwiaty wiśni (40725) dla początkujących florystów i miłoś... więcejników przyrody w wieku od ośmiu lat. Zestaw zawiera dwie gałązki wiśni do zbudowania, które można ozdobić delikatnymi pąkami w odcieniach bieli i różu. Zestaw zachęca miłośników kwiatów do tworzenia własnych kwiatów LEGO.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 52 zł |
LEGO 40725 Kwiaty wiśniPatrz, jak kwitnie kreatywność! Zbuduj piękne wiosenne kwiaty dzięki zestawowi LEGO® Kwiaty wiśni. Wykaż się kreaty... więcejwnością i udekoruj dwie brązowe gałązki mnóstwem pastelowych różowych i białych pąków. Po zbudowaniu kwiatów możesz z dumą ustawić je jako ozdobę lub zachwycić ukochaną osobę, dając je w prezencie.Rozwi PlanetaKlockow.plZłóż skargę | 66 zł |
LEGO Ideas Kwiat wiśni (40725) | 62 zł |
LEGO 40725 Kwiaty wiśniLEGO 40725 Kwiaty wiśni
Świętuj nadejście wiosny i nowy początek z zestawem LEGO® Kwiaty wiśni (40725) dla po... więcejczątkujących florystów i miłośników przyrody w wieku od ośmiu lat. Zestaw zawiera dwie gałązki wiśni do zbudowania, które można ozdobić delikatnymi pąkami w odcieniach bieli i różu. Zestaw zachęca miłośników kwiatów do tworzenia własnych kwiatów LEGO.
Kwiaty zbudowane z klocków to nie tylko prezent na różne okazje dla dzieci, ale także dla dorosłych, którzy będą zachwyceni, gdy dostaną te piękne kwiaty na walentynki lub Dzień Matki. Po zbudowaniu zestaw tworzy piękną dekorację kwiatową, która wniesie odrobinę wiosennej radości do każdego pomieszczenia. Można go także połączyć z innymi kwiatami LEGO (sprzedawanymi osobno), aby stworzyć niesamowity bukiet.
Kwiaty do zbudowania — pozwól kreatywności zakiełkować dzięki zestawowi LEGO® Kwiaty wiśni dla dzieci w wieku od ośmiu lat i dorosłych, którzy kochają kwiaty
Kolory wiosny — ten zestaw LEGO® zawiera dwie gałązki wiśni pokryte pąkami w odcieniach pastelowego różu i bieli
Spersonalizuj kwiaty — kolory pąków można łączyć, aby stworzyć dwie niepowtarzalne gałązki
Kwiatowa dekoracja — po zbudowaniu kwiaty wiśni staną się ozdobą inspirowaną wiosną, którą można ustawić w każdym pomieszczeniu
Bukiet LEGO® — kwiaty wiśni można łączyć z innymi kwiatami LEGO (sprzedawanymi osobno), aby stworzyć kolorową kompozycję
Prezenty na różne okazje — kwiaty wiśni można podarować dzieciom, które lubią rośliny, a także jako prezent na walentynki lub Dzień Matki dla miłośników przyrody
Wymiary — ten 438-elementowy zestaw zawiera gałązki wiśni o długości 35 cm
Specyfikacja:
-
Makra: Lego
-
Kod Ean: 5702017596976 Carrefour.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 70 zł |
Lego Merchandise 40725 Kwiaty wiśni | 77 zł |
Lego LEGO Iconic Kwiaty wiśni 40725Rozwiń swoją kreatywność dzięki zestawowi LEGO® Kwiaty wiśni Świętuj nadejście wiosny i nowy początek z zestawem LE... więcejGO® Kwiaty wiśni (40725) dla początkujących florystów i miłośników przyrody w wieku od ośmiu lat. Zestaw zawiera dwie gałązki wiśni do zbudowania, które można ozdobić delikatnymi... Bee.plZłóż skargę | 57 zł |
LEGO Iconic Kwiaty wiśni 40725Rozwiń swoją kreatywność dzięki zestawowi LEGO® Kwiaty wiśniŚwiętuj nadejście wiosny i nowy początek z zestawem... więcejLEGO® Kwiaty wiśni (40725) dla początkujących florystów i miłośników przyrody w wieku od ośmiu lat. Zestaw zawiera dwie gałązki wiśni do zbudowania, które... Taniaksiazka.plZłóż skargę | 56 zł |
LEGO Creator, klocki, Kwiaty wiśni, 40725LEGO Creator, klocki, Kwiaty wiśni, 40725 LEGO Kwiaty wiśni, Sztuczne Kwiaty do Zbudowania z Klocków, Pomysł na Pre... więcejzent dla Przyjaciółki, dla Nastolatek na W... EmpikZłóż skargę | 53 zł |
LEGO Kwiaty wiśni . 40725 | 55 zł |
LEGO 40725 Kwiaty wiśni | 66 zł |
LEGO | 51 zł |
LEGO Ideas Kwiat wiśni (40725) | 60 zł |
Lego Icons Kwitnąca wiśnia 40725 | 68 zł |
pokaż 13 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!