Ceny na klocki Lego Bonsai Tree 10281
Wideo 25Zdjęcia 9 | od 125 do 309 zł Bardzo szczegółowy zestaw do budowy klocków do złożenia zestawu do kolekcji historii „Drzewo Bonsai”. Składa się z 878 części i jest przeznaczony dla użytkowników powyżej 18 roku życia. Jest pozycjonowany jako konstruktor o zwiększonej złożoności, którego montaż wymaga znacznej ilości czasu. Pozwala na złożenie solidnej konstrukcji z prostokątną donicą oraz prostokątną kratownicą imitującą drzewo. Może pełnić rolę eksponatu ekspozycyjnego, który zajmuje poczesne miejsce w kolekcji domowej lub biurowej. Lego Bonsai Tree 10281 jest częścią kolekcji botanicznej LEGO i zawiera specjalne elementy wykonane z plastiku roślinnego (wykonanego z ekologicznej trzciny cukrowej). To pierwsza faza ambitnego programu Grupy LEGO, którego celem jest przejście na zrównoważone materiały w swoich produktach d...o 2030 roku. W komplecie dwa komplety liści: standardowe elementy w kolorze zielonym i różowym, stylizowane na kwiaty sakury. Idealny dla dorosłych użytkowników szukających spokojnego, medytacyjnego zestawu montażowego. dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO Creator Expert Drzewko bonsai 878 elementów (10281)Obudź w sobie kreatywnego ducha i ciesz się sztuką bonsai dzięki temu wspaniałemu drzewku bonsai LEGO. Ten model do... więcejskładania — to wspaniały sposób na wypełnienie dnia spokojem i beztroskością. Świętuj zmianę pór roku, zamieniając różowe kwiaty na zielone liście. Daj się ponieść wyobraźni i umieść kwiaty, aby stworzyć własną unikalną dekorację — wraz z doniczką i podstawką. Rozetka.plZłóż skargę | 169 zł |
LEGO Klocki LEGO Creator Drzewko bonsai 10281 WielokolorowyKlocki Lego Creator Drzewko bonsai 10281 Sztuka bonsai już od wielu wieków pobudza wyobraźnię miłośników drzew. Ter... więcejaz i Ty możesz ją poznać, a wszystko dzięki zestawowi konstrukcyjnemu Lego® Drzewko bonsai. Ciesz się spokojem podczas budowania starannego modelu drzewka, które możesz ozdobić zielonymi liśćmi lub różowymi kwiatami wiśni. Kiedy najdzie Cię ochota na coś innego, zmień kolor korony drzewka i nadaj mu zupełnie nowy wygląd. Model drzewka bonsai Lego jest wyposażony w prostokątną doniczkę i podstawkę Lego o konstrukcji imitującej drewniane listwy. To ozdoba, która będzie się pięknie prezentować w każdym domu lub biurze. MediaMarkt.plZłóż skargę | 209 zł |
LEGO Icons 10281 Drzewko bonsaiSztuka bonsai ju? od wielu wieków pobudza wyobra?ni? mi?o?ników drzew. Teraz i Ty mo?esz j? pozna?, a wszystko dzi?... więcejki zestawowi konstrukcyjnemu LEGO® Drzewko bonsai. Ciesz si? spokojem podczas budowania starannego modelu drzewka, które mo?esz ozdobi? zielonymi li??mi lub ró?owymi kwiatami wi?ni. Kiedy najdzie Ci? ochota na co? innego, zmie? kolor korony drzewka i nadaj mu zupe?nie nowy wygl?d. Przyjrzyj si? dok?adnie ró?owym kwiatkom widzisz malutkie ?abki, które tworz? ka?dy z nich?Pi?kna ozdobaModel drzewka bonsai LEGO jest wyposa?ony w prostok?tn? doniczk? i podstawk? LEGO o konstrukcji imituj?cej drewniane listwy. To ozdoba, która b?dzie si? pi?knie prezentowa? w ka?dym domu lub biurze. Ten cudowny zestaw z pewno?ci? rozpali wyobra?ni? ka?dego konstruktora. Doskonale nadaje si? na prezent urodzinowy dla bliskiej osoby lub mi?o?nika budowania takiego jak Ty. Ten zestaw jest cz??ci? botanicznej kolekcji LEGO i zawiera elementy li?ci wykonane z plastiku pochodzenia ro?linnego, pozyskanego z trzciny cukrowej ze zrównowa?onego ?ród?a. Proshop.plZłóż skargę | 191 zł |
LEGO ICONS 10281 Drzewko bonsai***Zależy nam na tym, aby każdy zestaw trafił w Państwa ręce w idealnym stanie, dlatego też... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 162 zł |
Klocki LEGO Icons Drzewko bonsai 10281Drzewko Bonsai LEGO® Sztuka bonsai już od wielu wieków pobudza wyobraźnię miłośników drzew. Teraz i Ty możesz ją po... więcejznać, a wszystko dzięki zestawowi konstrukcyjnemu LEGO® Drzewko bonsai. Ciesz się spokojem podczas budowania starannego modelu drzewka, które możesz ozdobić zielonymi liśćmi lub różowymi kwiatami wiśni. Kiedy najdzie Cię ochota na coś innego, zmień kolor korony drzewka i nadaj mu zupełnie nowy wygląd. Przyjrzyj się dokładnie różowym kwiatkom — widzisz malutkie żabki, które tworzą każdy z nich? NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY: Długość pudełka (mm): 262 Szerokość pudełka (mm): 382 Wysokość pudełka (mm): 70,5 Waga opakowania (kg): 0,74 Liczba sztuk: 878 Zalecany wiek: 18+ Relaksujący i satysfakcjonują Maxelektro.plZłóż skargę | 204 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Creator Expert 10281 Drzewko bonsai zielony DZI-Creator Expert Drzewko bonsai 10281, Lego Jesteś miłośnikiem natury? Kochasz drzewa i wyjątkowe ich gatunki? Teraz... więcejw zestawach klocków do składania znajdziesz LEGO Drzewko bonsai. Ma ono po złożeniu ok. 18 cm wysokości, 21 cm długości i 20 cm szerokości. Budowanie tego modelu z pewnością Was uspokoi i zrelaksuje. Efekt końcowy będzie bez wątpienia rewelacyjny. Drzewko można postawić na półce w widocznym miejscu, a nawet na biurku w pracy. Twoim współpracownicy z pewnością będą go podziwiać. To nie wszystko! Drzewko z zestawu LEGO 10280 można ozdobić zielonymi liśćmi lub różowymi kwiatami wiśni. Można bez problemu zmieniać kolor korony drzewka i nadać mu zupełnie nowego wyglądu. To takie proste! W zestawie znajdziesz też doniczkę w kształcie prostokąta oraz podstawkę, która imituje drewniane listwy. Drzewko bonsai LEGO zawiera elementy liści wykonane z plastiku pochodzenia roślinnego, pozyskanego z trzciny cukrowej ze zrównoważonego źródła. To pomysł na kreatywną zabawę. Znakomity pomysł na prezent dla miłośników LEGO i natury. Komputronik.plZłóż skargę | 174 zł |
LEGO 10281 ICONS Drzewko bonsaiSztuka bonsai już od wielu wieków pobudza wyobraźnię miłośników drzew. Teraz i Ty możesz ją poznać, a wszystko dzię... więcejki zestawowi konstrukcyjnemu LEGO® Drzewko bonsai. Electro.plZłóż skargę | 200 zł |
LEGO 10281 ICONS Drzewko bonsaiSztuka bonsai już od wielu wieków pobudza wyobraźnię miłośników drzew. Teraz i Ty możesz ją poznać, a wszystko dzię... więcejki zestawowi konstrukcyjnemu LEGO® Drzewko bonsai.... Avans.plZłóż skargę | 200 zł |
Lego LEGO ICONS Drzewko bonsai 10281Uwolnij swoją kreatywność i poznaj sztukę bonsai dzięki pięknemu zestawowi LEGO® Drzewko bonsai. Ten praktyczny pro... więcejjekt pozwoli Ci się zrelaksować i uporządkować myśli podczas budowania. Dostosowuj drzewko do różnych pór roku, zmieniając różowe kwiaty na zielone liście. Popuść wodze fantazji i... Bee.plZłóż skargę | 200 zł |
LEGO Icons 10281 Drzewko bonsaiSpecyfikacja Typ produktu Klocki do budowania Kolor produktu Wielobarwny Zalecany wiek (min) 18 l... więcejat Wysokość produktu 180 mm Szerokość produktu 200 mm Głębokość produktu 210 mm Waga produktu 1 kg Szerokość 380mm Długość 70mm Wysokość 260mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 241 zł |
LEGO 10281 ICONS Drzewko bonsaiSztuka bonsai już od wielu wieków pobudza wyobraźnię miłośników drzew. Teraz i Ty możesz ją poznać, a wszystko dzię... więcejki zestawowi konstrukcyjnemu LEGO® Drzewko bonsai.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 185 zł |
10281 LEGO DRZEWKO BONSAI Czerp radość z satysfakcjonują Erli.plZłóż skargę | 187 zł |
Lego LEGO Icons 10281 Drzewko bonsaiEAN: 5702016914177Gw Akces-markt.plZłóż skargę | 212 zł |
Lego Bonsai Tree Construction Playset Zielony 66310281Sztuka bonsai od wieków pobudza wyobraźnię miłośników drzew. Teraz możesz celebrować tę starożytną sztukę dzięki ze... więcejstawowi konstrukcyjnemu LEGO® Bonsai Tree. Ciesz się spokojem, starannie kształtując model drzewka bonsai z zielonymi liśćmi lub kwiatami wiśni. Kiedy jesteś gotowy na zmianę, łatwo zamienić kolorowe korony, aby stworzyć zupełnie nowy wygląd. Przyjrzyj się bliżej kwiatom.Piękny eksponat:Model LEGO Bonsai Tree jest wyposażony w prostokątną doniczkę i podstawkę LEGO z efektem listew, tworząc ładną ekspozycję, która będzie ozdobą każdego domu lub biura. Niezależnie od tego, czy jest to prezent urodzinowy dla ukochanej osoby, czy prezent dla Ciebie, ten zestaw z pewnością przyciągnie wyobraźnię swoim pięknem. Część kolekcji botanicznej LEGO dla dorosłych zawiera elementy liścia wykonane z plastiku na bazie roślin, wyprodukowanego przy użyciu trzciny cukrowej pochodzącej ze zrównoważonych źródeł.Zestaw konstrukcyjny LEGO® Bonsai Tree 10281 to wyjątkowy prezent lub uważny projekt dla każdego, kto kocha drzewka bonsai, rośliny lub kreatywne budowanie z klocków LEGO.Zawiera wymienne elementy, dzięki czemu możesz stylizować drzewko bonsai klasycznymi zielonymi liśćmi lub żywymi kwiatami wiśni.Sprawdź wzór słodkiej żaby ukrytej w kwiecie. Dzięki prostokątnej doniczce i drewnianej podstawce LEGO® z listew można łatwo wyeksponować zbudowane eleganckie drzewo.To drzewko LEGO® Bonsai jest idealne dla dorosłych, którzy uwielbiają ciekawe projekty budowlane LEGO. Świetnie sprawdzi się również jako prezent urodzinowy lub o dowolnej porze dla miłośników bonsai lub tych, którzy lubią kreatywne projekty.Mierzy ok. 18 cm wysokości, 21 cm długości i 20 cm szerokości.Oba zestawy liści można zaaranżować na zamówienie, dzięki czemu każdy ekspozytor będzie wyjątkowy. Zamień kolory w miarę zmieniających się pór roku, aby stworzyć przyciągający wzrok element do domu lub biura.Fani LEGO® pokochają odkrywanie zupełnie nowego sposobu budowania, odkrywając nieoczekiwane kształty i kolory w tym zestawie konstrukcyjnym drzewko Bonsai.Drzewo LEGO® Bonsai jest częścią Kolekcji Botanicznej LEGO. Ta rewolucyjna kolekcja wykorzystuje kilka elementów wykonanych z plastiku na bazie roślin, wyprodukowanych z trzciny cukrowej pozyskiwanej w sposób zrównoważony.Ko KidINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 216 zł |
Lego Creator Expert 10281 Drzewko Bonsai, Kwiaty Torba Prezentowa Lego VpLego Creator Expert 10281 Drzewko Bonsai, Kwiaty Torba Prezentowa Lego Vp AllegroDostawa: w Polsce Złóż skargę | 280 zł |
LEGO ICONS Drzewko bonsai 10281Uwolnij swoją kreatywność i poznaj sztukę bonsai dzięki pięknemu zestawowi LEGO® Drzewko bonsai. Ten praktyczny... więcejprojekt pozwoli Ci się zrelaksować i uporządkować myśli podczas budowania. Dostosowuj drzewko do różnych pór roku, zmieniając różowe kwiaty na zielone liście.... Taniaksiazka.plZłóż skargę | 200 zł |
LEGO Creator 10281 Drzewko bonsaiUwolnij swoją kreatywność i poznaj sztukę bonsai dzięki pięknemu zestawowi LEGO Drzewko bonsai. Ten praktyczny proj... więcejekt pozwoli Ci się zrelaksować i uporządkować myśli podczas budowania. Dostosowuj drzewko do różnych pór roku, zmieniając różowe kwiaty na zielone liście. Popuść wodze fantazji i stwórz własny unikatowy model, wykorzystując kwiaty i liście. Dodatkowo w zestawie znajdują się też doniczka i podstawka. Patrz, jak kwitnie Twoja wyobraźnia z LEGO Creator 10281 Czerp radość z satysfakcjonują PlanetaKlockow.plZłóż skargę | 245 zł |
LEGO Klocki Icons 10281 Drzewko bonsai- Zestaw konstrukcyjny LEGO 10281 Drzewko bonsai to wyjątkowy prezent i wciągający projekt dla każdego miłośnika... więcejdrzewek bonsai, roślin oraz kreatywnego budowania z elementów LEGO.
- Zawiera wymienne elementy, dzięki którym przystroisz swoje drzewko klasycznymi zielonymi liśćmi albo różowymi kwiatami wiśni.
- Dokładnie przyjrzyj się kwiatom, a zobaczysz, że tworzą je urocze żabki. Dzięki prostokątnej doniczce i podstawce LEGO o konstrukcji imitującej drewniane listwy elegancki ... (zobacz więcej) Wyspaszkrabow.plZłóż skargę | 212 zł |
LEGO Creator Expert Drzewko bonsai (10281) | 179 zł |
LEGO Icons, Botanical, klocki Drzewko Bonsai, 10281Perfekcyjny i wyciszający zestaw klocków Tradycyjny symbol drzewka Bonsai to harmonia i równowaga, wycisz się dzięk... więceji temu zestawowi Bonsai. Zaprojektowany dl... Empik.plZłóż skargę | 191 zł |
pokaż 18 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!