Ceny na klocki Lego 2022 Ford GT 42154
Wideo 23Zdjęcia 10 | od 285 do 699 zł Bardzo szczegółowy zestaw konstrukcyjny do złożenia kultowego Forda GT, ikony amerykańskiego przemysłu samochodowego, z licznymi ruchomymi częściami i markowym designem z białymi pasami wyścigowymi. Odnosi się do projektantów o zwiększonej złożoności z rodziny LEGO Technic modelu 2022. Wygląd modelu ma dokładne podobieństwo do oryginału, powtarzając go w najdrobniejszych szczegółach. Składa się z 1466 części potrzebnych do złożenia modelu w skali 1:12 (wymiary złożonego modelu to 9x39x18 cm). Przeznaczony dla nastolatków, młodzieży i dorosłych. Lego 2022 Ford GT 42154 to nie tylko zabawa, ale także świetny przedmiot kolekcjonerski. Zainteresuje fanów amerykańskiej motoryzacji oraz fanów Forda, którzy kolekcjonują markowe modele. Złożenie tego modelu zajmuje dużo czasu i daje użytkownikowi...możliwość poznania świata inżynierii, poznania cech działania różnych mechanizmów oraz zasad ich użytkowania. Użytkownik własnoręcznie stworzy model silnika V6 z ruchomymi tłokami, niezależnym zawieszeniem wszystkich kół, skrętną przednią osią jako napędem na tylne koła z mechanizmem różnicowym, otwieranymi drzwiami, regulowanym spojlerem i otwieraną maską. Aplikacja LEGO Builder zapewnia interaktywny przewodnik po budowaniu, który umożliwia powiększanie i obracanie modeli 3D. dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO Technic Ford GT 2022 1466 elementów (42154)Zaawansowane zabawki LEGO Technic wyróżniają się realistycznym ruchem i mechanizmami, które w przystępny sposób wpr... więcejowadzają konstruktorów LEGO w inżynierię.Odkr Rozetka.plZłóż skargę | 470 zł |
LEGO Technic 42154 Ford GT, wersja z 2022 rokuWydajno?? w najpot??niejszy Proshop.plZłóż skargę | 454 zł |
LEGO Technic 42154 Ford GT wersja z 2022 roku✅ LEGO Technic Ford GT, wersja z 2022 roku 42154 ✅ ⭐ LEGO Technic Ford GT, wersja z 2022 roku... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 435 zł |
Klocki LEGO Technic Ford GT wersja z 2022 roku 42154LEGO® Technic Ford GT, wersja z 2022 roku Odkryj niesamowitą dbałość o szczegóły i kultowy wygląd, a wszystko to za... więcejwarte we wciągającym projekcie dla dorosłych LEGO® Technic Ford GT, wersja z 2022 roku (42154). Ciesz się budowaniem, montując napęd na tylne koła z mechanizmem różnicowym, działający silnik V6, niezależne zawieszenie na wszystkie koła, przedni układ kierowniczy, otwierane drzwi, detale reflektorów, działające skrzydło spoilera i otwieraną maskę. Twoje wysiłki zostaną nagrodzone oszałamiającym modelem kolekcjonerskim w skali 1:12, który jest stworzony do tego, by go eksponować. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 1466 Zalecany wiek: 18+ Długość pudełka (mm): 480 Szerokość pudełka (mm): 282 Wysokość pudełka (mm): 91 Odpalaj silniki Model dla dorosłych LEGO® Technic Ford GT, wersja z 2022 roku w skali 1:12, którego budowa sprawi Ci dużo frajdy. Innowacje i osiągi w jednym Podziwiaj aerodynamiczne kształty Forda GT w wersji z 2022 roku, który wykręca niezłe osiągi na torze i poza nim. Wiernie odwzorowane elementy Skonstruuj sześciocylindro Maxelektro.plZłóż skargę | 453 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Technic 42154 Ford GT, wersja z 2022 roku DZI-ZKKlocki LEGO® 42154 Ford GT, wersja z 2022 roku Odkryj niesamowitą dbałość o szczegóły i kultowy wygląd, a wszystko... więcejto zawarte we wciągającym projekcie dla dorosłych LEGO® Technic Ford GT, wersja z 2022 roku (42154). Ciesz się budowaniem, montując napęd na tylne koła z mechanizmem różnicowym, działający silnik V6, niezależne zawieszenie na wszystkie koła, przedni układ kierowniczy, otwierane drzwi, detale reflektorów, działające skrzydło spoilera i otwieraną maskę. Twoje wysiłki zostaną nagrodzone oszałamiającym modelem kolekcjonerskim w skali 1:12, który jest stworzony do tego, by go eksponować. Spotkanie innowacji z wydajnością Wciel się w projektantów Forda, odtwarzając wszystkie oszałamiające szczegóły tego supersamochodu. Podziwiaj aerodynamiczny kształt, który sprawia, że Ford GT 2022 jest niezwykłym samochodem na torze i poza nim. Wygodne instrukcje Aplikacja LEGO Builder to wygodny sposób na uporządkowanie instrukcji. Używaj aplikacji do powiększania i obracania modeli w 3D, zapisywania zestawów, śledzenia postępów i znajdowania inspiracji do nowych modeli. Model samochodu do zbudowania – odtwórz wszystkie szczegóły Forda GT 2022 dzięki temu zestawowi dla dorosłych LEGO® Technic Ford GT, wersja z 2022 roku (42154) Uruchom silniki – ten model Forda GT zawiera detale inspirowane prawdziwym samochodem, takie jak silnik V6 z ruchomymi tłokami, niezależne zawieszenie na wszystkie koła i przednia oś skrętna Podziwiaj szczegóły – ciesz się budowaniem, montując takie detale, jak napęd na tylne koła z mechanizmem różnicowym, otwierane drzwi, regulowany spojler i otwierana maska Prezent dla wielbicieli aut – model supersamochodu do złożenia z klocków przeznaczony dla dorosłych budowniczych LEGO® i wielbicieli Forda to misterne zadanie konstrukcyjne, którego efektem jest zachwycająca dekoracja Wymiary – model LEGO® Technic ma 9 cm wysokości, 39 cm długości i 18 cm szerokości Wygodne instrukcje – aplikacja LEGO® Builder sprawia, że instrukcje budowania są uporządkowane i są zawsze pod ręką dzięki narzędziom, które umożliwiają powiększanie i obracanie modeli w 3D, zapisywanie zestawów i śledzenie postępów Możesz jechać, gdzie chcesz – modele LEGO® Technic to zaawansowane projekty konstrukcyjne, a wiele z nich jest przeznaczonych specjalnie dla dorosłych budowniczych Wysoka jakość – elementy LEGO® Technic spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite, zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć oraz rozdzielić Bezpieczeństwo przede wszystkim – elementy LEGO® Technic są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa Komputronik.plZłóż skargę | 444 zł |
LEGO 42154 Technic Ford GT, wersja z 2022 rokuOdkryj niesamowitą dbałość o szczegóły i kultowy wygląd, a wszystko to zawarte we wciągającym projekcie dla dorosły... więcejch LEGO® Technic Ford GT, wersja z 2022 roku (42154). Ciesz się budowaniem, montując napęd na tylne koła z mechanizmem różnicowym, działający silnik V6, niezależne zawieszenie na wszystkie koła, przedni układ kierowniczy, otwierane drzwi, detale reflektorów, działające skrzydło spoilera i otwieraną maskę. Twoje wysiłki zostaną nagrodzone oszałamiającym modelem kolekcjonerskim w skali 1:12, który jest stworzony do tego, by go eksponować. Electro.plZłóż skargę | 460 zł |
LEGO 42154 Technic Ford GT, wersja z 2022 rokuOdkryj niesamowitą dbałość o szczegóły i kultowy wygląd, a wszystko to zawarte we wciągającym projekcie dla dorosły... więcejch LEGO® Technic Ford GT, wersja z 2022 roku (42154). Ciesz się budowaniem, montując napęd na tylne koła z mechanizmem różnicowym, działający silnik V6, niezależne zawieszenie na wszystkie koła, przedni układ kierowniczy, otwierane drzwi, detale reflektorów, działające skrzydło spoilera i otwieraną maskę. Twoje wysiłki zostaną nagrodzone oszałamiającym modelem kolekcjonerskim w skali 1:12, który jest stworzony do tego, by go eksponować.... Avans.plZłóż skargę | 460 zł |
Lego LEGO Technic Ford GT, wersja z 2022 roku 42154Zbuduj kultowy supersamochód Odkryj niesamowitą dbałość o szczegóły i kultowy wygląd, a wszystko to zawarte we wcią... więcejgającym projekcie dla dorosłych LEGO® Technic Ford GT, wersja z 2022 roku (42154). Ciesz się budowaniem, montując napęd na tylne koła z mechanizmem różnicowym, działający silnik V6,... Bee.plZłóż skargę | 493 zł |
LEGO 42154 Technic Ford GT, wersja z 2022 rokuWydajność w najpotężniejszy PlanetaKlockow.plZłóż skargę | 570 zł |
LEGO 42154 Technic Ford GT, wersja z 2022 rokuOdkryj niesamowitą dbałość o szczegóły i kultowy wygląd, a wszystko to zawarte we wciągającym projekcie dla dorosły... więcejch LEGO® Technic Ford GT, wersja z 2022 roku (42154). Ciesz się budowaniem, montując napęd na tylne koła z mechanizmem różnicowym, działający silnik V6, niezależne zawieszenie na wszystkie koła, przedni układ kierowniczy, otwierane drzwi, detale reflektorów, działające skrzydło spoilera i otwieraną maskę. Twoje wysiłki zostaną nagrodzone oszałamiającym modelem kolekcjonerskim w skali 1:12, który jest stworzony do tego, by go eksponować.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 445 zł |
LEGO 42154 Ford GT, wersja z 2022 rokuLEGO 42154 Ford GT, wersja z 2022 roku
Odkryj niesamowitą dbałość o szczegóły i kultowy wygląd, a wszystko to... więcejzawarte we wciągającym projekcie dla dorosłych LEGO® Technic Ford GT, wersja z 2022 roku (42154). Ciesz się budowaniem, montując napęd na tylne koła z mechanizmem różnicowym, działający silnik V6, niezależne zawieszenie na wszystkie koła, przedni układ kierowniczy, otwierane drzwi, detale reflektorów, działające skrzydło spoilera i otwieraną maskę. Twoje wysiłki zostaną nagrodzone oszałamiającym modelem kolekcjonerskim w skali 1:12, który jest stworzony do tego, by go eksponować.
Spotkanie innowacji z wydajnością
Wciel się w projektantów Forda, odtwarzając wszystkie oszałamiające szczegóły tego supersamochodu. Podziwiaj aerodynamiczny kształt, który sprawia, że Ford GT 2022 jest niezwykłym samochodem na torze i poza nim.
Wygodne instrukcje
Aplikacja LEGO Builder to wygodny sposób na uporządkowanie instrukcji. Używaj aplikacji do powiększania i obracania modeli w 3D, zapisywania zestawów, śledzenia postępów i znajdowania inspiracji do nowych modeli.
Model samochodu do zbudowania – odtwórz wszystkie szczegóły Forda GT 2022 dzięki temu zestawowi dla dorosłych LEGO® Technic Ford GT, wersja z 2022 roku (42154)
Uruchom silniki – ten model Forda GT zawiera detale inspirowane prawdziwym samochodem, takie jak silnik V6 z ruchomymi tłokami, niezależne zawieszenie na wszystkie koła i przednia oś skrętna
Podziwiaj szczegóły – ciesz się budowaniem, montując takie detale, jak napęd na tylne koła z mechanizmem różnicowym, otwierane drzwi, regulowany spojler i otwierana maska
Prezent dla wielbicieli aut – model supersamochodu do złożenia z klocków przeznaczony dla dorosłych budowniczych LEGO® i wielbicieli Forda to misterne zadanie konstrukcyjne, którego efektem jest zachwycająca dekoracja
Wymiary – model LEGO® Technic ma 9 cm wysokości, 39 cm długości i 18 cm szerokości
Wygodne instrukcje – aplikacja LEGO® Builder sprawia, że instrukcje budowania są uporządkowane i są zawsze pod ręką dzięki narzędziom, które umożliwiają powiększanie i obracanie modeli w 3D, zapisywanie zestawów i śledzenie postępów
Możesz jechać, gdzie chcesz – modele LEGO® Technic to zaawansowane projekty konstrukcyjne, a wiele z nich jest przeznaczonych specjalnie dla dorosłych budowniczych
Wysoka jakość – elementy LEGO® Technic spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite, zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć oraz rozdzielić
Bezpieczeństwo przede wszystkim – elementy LEGO® Technic są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają najwyższe światowe standardy... Carrefour.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 499 zł |
LEGO Technic Ford GT, wersja z 2022 roku (42154) | 444 zł |
Lego Ford Gt 2022 Construction Game Posrebrzany 42154Odkryj niezwykłą dbałość o szczegóły i kultowy wygląd w wciągającym projekcie dla dorosłych dzięki zestawowi modeli... więcejLEGO® Technic™ 2022 Ford GT (42154). Poświęć trochę czasu na montaż napędu na tylne koła z mechanizmem różnicowym, działającym silnikiem V6, niezależnym zawieszeniem wszystkich kół, skrętną przednią osią, otwieranymi drzwiami, detalami reflektorów, działającym spojlerem i otwieraną maską. Twoje wysiłki zostaną nagrodzone oszałamiającym modelem kolekcjonerskim w skali 1:12, który jest przeznaczony do wyświetlania.Gd KidINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 535 zł |
Lego 42154 Technic Ford Gt, wersja z 2022 roku | 495 zł |
LEGO Technic Ford GT, wersja z 2022 roku 42154Zbuduj kultowy supersamochódOd Taniaksiazka.plZłóż skargę | 480 zł |
LEGO Klocki Technic 42154 Ford GT wersja z 2022 roku@media (max-width: 480px) { articlesectiond Wyspaszkrabow.plZłóż skargę | 495 zł |
LEGO Klocki Technic 42154 Ford GT wersja z 2022 roku@media (max-width: 480px) { articlesectiond Urwis.plZłóż skargę | 495 zł |
LEGO Technic, klocki, Ford GT, wersja z roku, 42154Odpalaj silniki Model dla dorosłych LEGO® Technic Ford GT, wersja z 2022 roku w skali 1:12, którego budowa sprawi C... więceji dużo frajdy. Innowacje i osiągi w jednym... EmpikZłóż skargę | 445 zł |
LEGO 42154 Technic Ford GT, wersja z 2022 roku | 570 zł |
LEGO® 42154 Technic - Ford GT, rabat na expressbuy.pl,oryginalne LEGO. | 435 zł |
pokaż 7 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!