Ceny na aparat fotograficzny Kodak FZ55
Wideo 6Zdjęcia 39 | od 559 do 828 zł Wielkość matrycy: 1/2.3"; Efektywna liczba Mpx: 16.35; Ogniskowa: 28 - 140; Zoom optyczny: 4; Stabilizacja obrazu: optyczna; Makrofotografia, od (cm): 5; Wizjer: brak; Wyświetlacz ("): 2.7; Rodzaje kart pamięci: SD, SDHC; Zasilanie: akumulator; Materiał korpusu: tworzywo sztuczne; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aparat cyfrowy Kodak FZ55 FZ55-RD | 828 zł |
Aparat KODAK FZ55 CzarnyPoznaj aparat Kodak FZ55 z nowej kolekcji cyfrowych aparatów fotograficznych KODAK PIXPR. Ten kompaktowy aparat fot... więcejograficzny jest modelem z akumulatorem litowo-jonowym. Wideo w rozdzielczości HD, obiektyw szerokokątny 28 mm i wiele trybów fotografowania, które pozwalają wyrazić Twoją wewnętrzną kreatywność. Electro.plZłóż skargę | 630 zł |
Aparat KODAK FZ55 CzarnyPoznaj aparat Kodak FZ55 z nowej kolekcji cyfrowych aparatów fotograficznych KODAK PIXPR. Ten kompaktowy aparat fot... więcejograficzny jest modelem z akumulatorem litowo-jonowym. Wideo w rozdzielczości HD, obiektyw szerokokątny 28 mm i wiele trybów fotografowania, które pozwalają wyrazić Twoją wewnętrzną kreatywność.... Avans.plZłóż skargę | 630 zł |
Aparat KODAK FZ55 CzarnyPoznaj aparat Kodak FZ55 z nowej kolekcji cyfrowych aparatów fotograficznych KODAK PIXPR. Ten kompaktowy aparat fot... więcejograficzny jest modelem z akumulatorem litowo-jonowym. Wideo w rozdzielczości HD, obiektyw szerokokątny 28 mm i wiele trybów fotografowania, które pozwalają wyrazić Twoją wewnętrzną kreatywność.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 630 zł |
Aparat cyfrowy Kodak FZ55 niebieski | 698 zł |
Kodak Friendly Zoom Fz55 Camera Niebieski 903151851Aparat fotograficzny KODAK Friendly Zoom FZ55 w kolorze niebieskim jest niezbędny dla tych, którzy cenią zarówno ja... więcejkość zdjęć, jak i filmów. Dzięki 16-megapikselow tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 559 zł |
KODAK PIXPRO FZ55-BL aparat cyfrowy 16 MP 5-krotny zoom optyczny szeroki k16-megapikselow Amazon.plZłóż skargę | 634 zł |
Aparat KODAK FZ55 CzerwonyPotężny 16.1 megapikselowy czujnik CCD zapewnia miejsce na powiększanie, powiększanie i kadrowanie zgodnie z treści... więceją serca bez utraty wyrazistości i realistycznej jakości. Szerokokątny obiektyw 28 mm pozwala podejść do większego kadru i dostosować się do większej liczby obiektów bez konieczności cofania się. Tryb fotografowania umożliwia uchwycenie wyraźnych obiektów w ruchu oraz wiele innych trybów tematycznych zapewniających najlepsze ustawienie i ekspozycję do robienia wspaniałych zdjęć w każdych okolicznościach Electro.plZłóż skargę | 630 zł |
Aparat KODAK FZ55 NiebieskiPotężny 16 megapikselowy czujnik CCD zapewnia miejsce na powiększanie, powiększanie i kadrowanie zgodnie z treścią... więcejserca bez utraty wyrazistości i realistycznej jakości. Szerokokątny obiektyw 28 mm pozwala podejść do większego kadru i dostosować się do większej liczby obiektów bez konieczności cofania się. Tryb fotografowania umożliwia uchwycenie wyraźnych obiektów w ruchu oraz wiele innych trybów tematycznych zapewniających najlepsze ustawienie i ekspozycję do robienia wspaniałych zdjęć w każdych okolicznościach Electro.plZłóż skargę | 630 zł |
Aparat KODAK FZ55 CzerwonyPotężny 16.1 megapikselowy czujnik CCD zapewnia miejsce na powiększanie, powiększanie i kadrowanie zgodnie z treści... więceją serca bez utraty wyrazistości i realistycznej jakości. Szerokokątny obiektyw 28 mm pozwala podejść do większego kadru i dostosować się do większej liczby obiektów bez konieczności cofania się. Tryb fotografowania umożliwia uchwycenie wyraźnych obiektów w ruchu oraz wiele innych trybów tematycznych zapewniających najlepsze ustawienie i ekspozycję do robienia wspaniałych zdjęć w każdych okolicznościach Avans.plZłóż skargę | 630 zł |
Aparat KODAK FZ55 NiebieskiPotężny 16 megapikselowy czujnik CCD zapewnia miejsce na powiększanie, powiększanie i kadrowanie zgodnie z treścią... więcejserca bez utraty wyrazistości i realistycznej jakości. Szerokokątny obiektyw 28 mm pozwala podejść do większego kadru i dostosować się do większej liczby obiektów bez konieczności cofania się. Tryb fotografowania umożliwia uchwycenie wyraźnych obiektów w ruchu oraz wiele innych trybów tematycznych zapewniających najlepsze ustawienie i ekspozycję do robienia wspaniałych zdjęć w każdych okolicznościach Avans.plZłóż skargę | 630 zł |
Aparat KODAK FZ55 CzerwonyPotężny 16.1 megapikselowy czujnik CCD zapewnia miejsce na powiększanie, powiększanie i kadrowanie zgodnie z treści... więceją serca bez utraty wyrazistości i realistycznej jakości. Szerokokątny obiektyw 28 mm pozwala podejść do większego kadru i dostosować się do większej liczby obiektów bez konieczności cofania się. Tryb fotografowania umożliwia uchwycenie wyraźnych obiektów w ruchu oraz wiele innych trybów tematycznych zapewniających najlepsze ustawienie i ekspozycję do robienia wspaniałych zdjęć w każdych okolicznościach Mediaexpert.plZłóż skargę | 630 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!