Ceny na Karcher WV 6 Plus (1.633-510.0)
Wideo 6Zdjęcia 13 | od 319 do 576 zł Rodzaj: odkurzacz do okien; Zasilanie: akumulatorowe; Moc ssania (W): 10; Szerokość ssania (cm): 28; Zbiornik na zużyty roztwór (l): 0.15; Poziom hałasu (dB): 52; Wymiary (cm): 28x31x12.6; Waga (kg): 0.76; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kärcher Myjka do okien WV 6 Plus długi czas pracy akumulatora 100 min wskaCzyszczenie bez zacieków i smug: Myjka do okien Kärcher WV 6 to idealne urządzenie do ściągania wilgoci z okien, pł... więcejytek i innych gładkich powierzchni oraz ich czyszczenia bez kapania i smug
Akumulator o długiej żywotności: Dzięki żywotności akumulatora do 100 minut można wyczyścić do 300 m² powierzchni bez przerwy. Wskaźnik poziomu naładowania pokazuje pozostały czas pracy akumulatora
Innowacyjna technologia dyszy i gumowej listwy: Dysza o szerokości 280 mm z łatwością zbiera wodę i rozpuszczony w niej brud. Elastyczna gumowa listwa zapewnia płynne ściąganie wody aż do krawędzi
Praktyczne akcesoria: Butelka z rozpylaczem i padem z mikrofibry to idealne akcesorium do wstępnego czyszczenia powierzchni i skutecznego usuwania brudu przed użyciem myjki
Zakres dostawy: Zestaw zawiera myjkę do okien Kärcher WV 6, szybką ładowarkę, butelkę z rozpylaczem i padem z mikrofibry oraz 20 ml detergentu do czyszczenia okien Kärcher Amazon.plZłóż skargę | 319 zł |
Kärcher WV 6 Plus Myjka do okien, r?czna | 433 zł |
Myjka do okien Karcher WV 6 Plus 1.633-510.0Myjka do okien Karcher WV 6 Plus 1.633-510.0 Najbardziej elastyczna w użytkowania myjka do okien! Dzięki innowacyjn... więcejej technologii listew zbierających i długiej pracy na jednym ładowaniu zadba o czyste okna bez smug i zacieków. Dane techniczne Szerokość ssawki (mm): 280 Zbiornik wody brudnej (ml): 150 Czas pracy ciągłej na akumulatorze (min.): 100 Czas ładowania akumulatora (min.): 170 Wydajność powierzchniowa na 1 ładowanie: Około 300 m² = 100 okien Zasilanie (V/Hz): 100 - 240 / 50 - 60 Ciężar z akumulatorem (kg): 0,8 Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm): 126 x 280 x 310 Ulepszona technologia listew zbierających Innowacyjna listwa ssąca pozwala na łatwe czyszczenie do podłogi i przy krawędziach. Długi czas pracy na jednym ładowaniu Wydłużony czas pracy na jednym ładowaniu (ok. 100 minut) umożliwa pracę bez przerw na ładowanie. Wyświetlacz pokazuje pozostały czas pracy na jednym ładowaniu Wyświetlacz pokazuje pozostały w minutach pozostały czas pracy na jednym ładowaniu baterii. Cicha pracaTym samym dzięki niskiemu poziomowi hałasu emitowanego przez urządzenie praca staje się bardziej komfortowa.Szyb Maxelektro.plZłóż skargę | 368 zł |
Karcher WV 6 Plus DO-SPR-KAR-123Myjka do okien WV 6 Plus, Karcher Najwyższy model myjki do okien Kärcher. Posiada innowacyjne listwy zbierające o d... więcejużej powierzchni, wykonane z silikonu. Wyjątkowo długi czas pracy na jednym ładowaniu baterii wynoszący ok. 100 minut przekłada się na wygodne mycie okien, bez przerw koniecznych na ładowanie myjki. Urządzenie jest wyposażone standardowo w ciekłokrystalic Komputronik.plZłóż skargę | 372 zł |
Myjka do okien KARCHER WV 6 Plus 1.633-510.0Najwyższy model myjki do okien Kärcher. Posiada innowacyjne listwy zbierające o dużej powierzchni, wykonane z silikonu. Electro.plZłóż skargę | 370 zł |
Myjka do okien KARCHER WV 6 Plus 1.633-510.0Najwyższy model myjki do okien Kärcher. Posiada innowacyjne listwy zbierające o dużej powierzchni, wykonane z silikonu.... Avans.plZłóż skargę | 370 zł |
Karcher Myjka wv 6 plusMyjka do okien WV 6 PlusNajbardziej elastyczna w użytkowania myjka do okien! Dzięki innowacyjnej technologii listew... więcejzbierających i długiej pracy na jednym ładowaniu zadba o czyste okna bez smug i zacieków.Dane techniczne:Szer Bee.plZłóż skargę | 576 zł |
Myjka do okien KARCHER WV 6 Plus 1.633-741.0Myjka do okien WV 6 Plus to najbardziej wszechstronna i elastyczna w użytkowaniu myjka do okien. Innowacyjna techno... więcejlogia listew zbierających pozwala na łatwe czyszczenie do podłogi oraz przy krawędziach. Długa praca na jednym naładowaniu (100 minut) umożliwia umycie około 300 m2 powierzchni.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 319 zł |
Karcher WV 6 Plus w zestawie z RM 503 100min 300m2Długość ładowania:2,5 h;Długość pracy (min):100 min;Gwarancja:2 OleOle.plZłóż skargę | 449 zł |
Myjka do okien Karcher WV 6 Plus (1.633-510.0) | 409 zł |
Karcher Wv 6 Plus Pressure Washing Przezroczysty 1.633-741.0KARCHER WV 6 Plus to wysokiej jakości myjka ciśnieniowa, która idealnie nadaje się do czyszczenia różnych powierzch... więcejni. To elektryczne narzędzie jest wydajne i mocne, dzięki czemu łatwo poradzi sobie z trudnymi pracami porządkowymi w domu lub na zewnątrz.KARCHE BricoINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 389 zł |
Myjka do okien Kärcher WV 6 Plus 1.633-510.0Myjka do okien WV 6 Plus marki Kärcher rewelac iSprzet.plZłóż skargę | 457 zł |
Myjka do okien, KARCHER WV 6 Plus, 1.633-510.0Myjka do okien, KARCHER WV 6 Plus Myjka do okien, KARCHER WV 6 Plus, 1.633-510.0 KARCHER WV 6 Plus łatwe i szybkie... więcejopróżnianie pojemnika brak pozostawionych ... EmpikZłóż skargę | 369 zł |
Karcher WV 6 Plus 1.633-510.0 100min 300m2Czas ładowania:2,5 h;Czas pracy:100 min;Gwarancja:2 RTV Euro AGDZłóż skargę | 349 zł |
Myjka do okien WV 6 Plus KarcherNajwyższy model myjki do okien Kärcher. Posiada innowacyjne listwy zbierające o dużej powierzchni, wykonane z silik... więcejonu. Wyjątkowo długi czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora wynoszący ok. 100 minut przekłada się na wygodne mycie okien, bez przerw koniecznych na ładowanie myjki. Urządzenie jest wyposażone standardowo w ciekłokrystalic Leroy MerlinDostawa: w Polsce Złóż skargę | 469 zł |
Karcher WV 6 Plus DO-SPR-KAR-080Myjka do okien, Kärcher, WV 6 Plus, 1.633-510.0 Najwyższy model myjki do okien Kärcher. Posiada innowacyjne listwy... więcejzbierające o dużej powierzchni, wykonane z silikonu. Wyjątkowo długi czas pracy na jednym ładowaniu baterii wynoszący ok. 100 minut przekłada się na wygodne mycie okien, bez przerw koniecznych na ładowanie myjki. Urządzenie jest wyposażone standardowo w ciekłokrystalic Komputronik.plZłóż skargę | 409 zł |
Myjka do okien KARCHER WV 6 Plus 1.633-741.0Myjka do okien WV 6 Plus to najbardziej wszechstronna i elastyczna w użytkowaniu myjka do okien. Innowacyjna techno... więcejlogia listew zbierających pozwala na łatwe czyszczenie do podłogi oraz przy krawędziach. Długa praca na jednym naładowaniu (100 minut) umożliwia umycie około 300 m2 powierzchni. Electro.plZłóż skargę | 319 zł |
Myjka do okien KARCHER WV 6 Plus 1.633-741.0Myjka do okien WV 6 Plus to najbardziej wszechstronna i elastyczna w użytkowaniu myjka do okien. Innowacyjna techno... więcejlogia listew zbierających pozwala na łatwe czyszczenie do podłogi oraz przy krawędziach. Długa praca na jednym naładowaniu (100 minut) umożliwia umycie około 300 m2 powierzchni.... Avans.plZłóż skargę | 319 zł |
Karcher WV 6 Plus 1.633-510.0 100min 300m2Długość ładowania:2,5 h;Długość pracy (min):100 min;Gwarancja:2 OleOle.plZłóż skargę | 339 zł |
Karcher WV 6 Plus w zestawie z RM 503 100min 300m2Czas ładowania:2,5 h;Czas pracy:100 min;Gwarancja:2 RTV Euro AGDZłóż skargę | 449 zł |
pokaż 1 ofertę
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!