Ceny na głośnik przenośny JBL Go 3
Wideo 52Zdjęcia 18 | od 128 do 248 zł Mały i lekki mobilny zestaw głośnikowy bezprzewodowy z wbudowaną baterią i łącznością Bluetooth. Charakteryzuje się stylowym wyglądem zewnętrznym oraz bogatą kolorystyką oferowaną przez producenta (do 12 kolorów i odcieni). Jest następcą popularnej serii JBL Go pierwszej i drugiej generacji. Ma kompaktowe wymiary (88x75x41 mm) i niewielką wagę (209 g). Z łatwością zmieści się do każdej torby, plecaka i kieszeni na odzież wierzchnią. Model ten może być przydatnym towarzyszem podczas spacerów, jazdy na rowerze, wycieczki turystycznej / wędrówki. Ustawia rytm, jaki chcesz podczas treningu sportowego. Teksturowana obudowa z tworzywa sztucznego ma solidną klasę ochrony IP67, która chroni przed kurzem i wodą, dzięki czemu można bezpiecznie używać głośnika bezprzewodowego JBL Go 3 na zewnątrz, na...plaży lub w pobliżu basenu. Nie tylko nie boi się opadów atmosferycznych, ale bez problemu znosi również krótkotrwałe pełne zanurzenie w wodzie. JBL Signature Sound zapewnia żywy bas z pojedynczym dynamicznym przetwornikiem o mocy 4,2 wata. Według producenta odtwarza zakres częstotliwości od 110 do 20000 Hz, co jest wystarczające dla współczesnej muzyki dance i pop. Połączenie z cyfrowym źródłem sygnału odbywa się za pomocą protokołu bezprzewodowego Bluetooth 5.1, działającego na odległość do 10 m. Wbudowany akumulator li-Ion o pojemności 2,7 Wh zapewnia do 5 h pracy na baterii i ładuje się w 2,5 godziny. dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jbl Go 3 JBLGO3BLU Głośnik Bluetooth Niebieski 87 x 75 x 41 cmDoskonała harmonia stylu i brzmienia
Pasmo przenoszenia 110 Hz — 20 kHz
Wysoka jakość dźwięku Amazon.plZłóż skargę | 150 zł |
JBL Głośnik Bluetooth JBL Go 3 RóżowyPrzenośny wodoodporny głośnik Bluetooth w kolorze różowym. Korzyści: Technologia JBL Pro Sound zapewnia niesamowici... więceje bogate brzmienie i mocne basy pomimo niewielkich rozmiarów głośnika Go 3 Ultraprzenośny głośnik JBL Go 3 doskonale wpasowuje się w najnowsze trendy, a barwne materiały i efektowne detale wspaniale harmonizują z jego wyrazistym brzmieniem Przy basenie. W parku. JBL Go 3 zapewnia odporność na wodę i kurz na poziomie Ip67, więc możesz zabrać go wszędzie Przesyłaj muzykę bezprzewodowo z telefonu, tabletu lub innego urządzenia z funkcją łączności Bluetooth Nie przejmuj się takimi drobiazgami jak ładowanie akumulatora. Go 3 zapewnia 5 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu MediaMarkt.plZłóż skargę | 165 zł |
JBL Go 3 Niebiesko-różowyBezprzewodowo przesyłaj muzykę z telefonu, tabletu lub innego urządzenia obsługującego... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 135 zł |
Głośniki przenośne JBL GO 3 Biały GL-M-JBL-376Oryginalny dźwięk JBL Pro Sound Technologia JBL Pro Sound zapewnia niesamowicie bogate brzmienie i mocne basy pomim... więcejo niewielkich rozmiarów głośnika Go 3. Śmiałe wzornictwo i poręczna konstrukcja Ultraprzenośny głośnik JBL Go 3 doskonale wpasowuje się w najnowsze trendy, a barwne materiały i efektowne detale wspaniale harmonizują z jego wyrazistym brzmieniem. Ochrona przed wodą i kurzem IP67 Przy basenie. W parku. JBL Go 3 zapewnia odporność na wodę i kurz na poziomie IP67, więc możesz zabrać go wszędzie. Bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie danych przez Bluetooth Przesyłaj muzykę bezprzewodowo z telefonu, tabletu lub innego urządzenia z funkcją łączności Bluetooth. 5 godzin odtwarzania Nie przejmuj się takimi drobiazgami jak ładowanie akumulatora. Go 3 zapewnia 5 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu. Efektowne opcje kolorystyczne JBL Go 3 jest dostępny w wyjątkowych wersjach kolorystycznych inspirowanych najnowszą modą, między innymi w zupełnie nowych odcieniach i kombinacjach. Komputronik.plZłóż skargę | 150 zł |
Głośnik mobilny JBL Go3 RóżowyGłośnik JBL Go 3 wyróżnia się charakterystycz Electro.plZłóż skargę | 157 zł |
Głośnik mobilny JBL Go3 RóżowyGłośnik JBL Go 3 wyróżnia się charakterystycz Avans.plZłóż skargę | 157 zł |
JBL Głośnik JBL GO 3 (niebieski, bezprzewodowy)AirPlay: NieBluetooth: TakCechy zabiezpieczeń: Wodoodporna, Odporny na kurzCzas pracy na zasilaniu akumulatorowym:... więcej5 hCzas ładowania: 2,5 hDiody LED: TakDługość brutto palety: 120 cmDługość przewodu: 1,2 mDługość skrzyni głównej (zewnętrznej): 300 mmEAN: 6925281975622Gw Akces-markt.plZłóż skargę | 174 zł |
PRZENOŚNY GŁOŚNIK JBL GO3 BIAŁY BEZPRZEWODOWY ORYGINALNY NOWY Głośnik mobilny JBL Go3 BIAŁY Bezprzewodowość Główną zaletą głośnika JBL Go3 jest jego bezprzewodowość Erli.plZłóż skargę | 135 zł |
Głosnik JBL GO 3 (zielony, bezprzewodowy) | 248 zł |
Głośnik mobilny JBL Go3 Różowy GO3PINKGłośnik JBL Go 3 wyróżnia się charakterystycz Mediaexpert.plZłóż skargę | 165 zł |
Głośnik JBL GO 3 Bluetooth CzarnyWaga 0,209 kg Łączność Bluetooth 5.1 Odporność IP 67 Czas pracy do 5 godzin Poręczny sposób na rozrywkę Zabierz ze... więcejsobą swoje ulubione brzmienie. Streamuj przez Bluetooth ulubione utwory tam, gdzie chcesz. Piknik, plaża lub domówka? Akcesorium działa na zasadzie grab & go — wystarczy, że chwycisz za specjalny, sznurkowy uchwyt, który ułatwia przenoszenie sprzętu. • sznurkowy uchwyt Świetna jakość brzmienia Głośnik JBL Go 3 zapewni Ci jakość legendarną dźwięku JBL, dzięki technologii Pro Sound. Mocne basy, wyraziste i czyste dźwięki — to wszystko masz na wyciągnięcie ręki. • technologia Pro Sound Design Estetyczną obudowę wybierzesz według własnych preferencji. Świetne kolory, inspirowane najświeższymi trendami, podkręcą imprezowy nastrój albo będą stanowić oryginalny dodatek w mieszkaniu. • modna kolorystyka Komfort używania Używaj przenośnego głośnika przez 5 godzin — na tyle starcza jedno naładowanie baterii. Dodatkowa ochrona IP67 przed wodą i piaskiem gwarantuje, że sprzęt będzie działał w każdych warunkach — nawet podczas deszczu czy na piaszczystej plaży. • ochrona klasy IP67 Orange.plZłóż skargę | 215 zł |
Głośnik JBL GO 3 czarny (JBLGO3BLK) | 164 zł |
JBL GO 3 4,2W RóżowyAirPlay:nie;Blu OleOle.plZłóż skargę | 157 zł |
Przenośny Głośnik Jbl Go 3 Niebiesko – Różowy Wodoodporny BluetoothPrzenośny Głośnik Jbl Go 3 Niebiesko – Różowy Wodoodporny Bluetooth AllegroDostawa: w Polsce Złóż skargę | 139 zł |
JBL JBL GO3 ECO Eco Green Black GO3ECOGRNTo jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Nowa innowacyjna, ekologiczna konstrukcja - równie spe... więcejktakularna jakość dźwięku. Pomóż uczynić świat trochę bardziej ekologicznym dzięki akcesorium niezbędnemu podczas następnej podróży, wykonanemu w 90% z plastiku pochodzącego z recyklingu i owiniętemu w 100% materiałem pochodzącym z recyklingu na osłonie głośnika. Głośnik JBL Go 3 Eco wygląda równie żywo, jak brzmi, dzięki odważnej stylistyce, odważnym, ostrym detalom i bogatemu oryginalnemu dźwiękowi JBL Original Pro. Wodoodporna i pyłoszczelna konstrukcja ma również zintegrowaną pętlę, dzięki czemu możesz zabrać swoją muzykę wszędzie, niezależnie od pogody i deszczu. Oryginalny dźwięk JBL Pro Odważny styl i ultraprzenośna konstrukcja Wodoodporność i pyłoszczelność IP67 Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe Bluetooth 5 godzin odtwarzania Ekologiczne materiały i opakowania pochodzące z recyklingu Oryginalny dźwięk JBL Pro JBL Pro Sound zapewnia zaskakująco duży dźwięk i mocne basy dzięki ultrakompaktowy Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 207 zł |
Głośnik przenośny wodoodporny JBL GO 3 Blue UniwersalnyDźwięk JBL Pro Sound doda Ci sił niezależnie od pogody, dzięki doskonałej ochronie przed wodą i kurzem IP67. Sprawd... więcejzi się podczas wymagającej wyprawy oraz intensywnego treningu na siłowni. Odporność na wodę i kurz na poziomie IP67 Do 5 godzin odtwarzania Bluetooth®: 5.1 Decathlon.plZłóż skargę | 200 zł |
Jbl Go 3 Bluetooth Speaker Czarny JBLGO3BLKJBL go 3 wyróżnia się odważną stylistyką i bogatym dźwiękiem jbl pro. dzięki nowemu, przyciągającemu wzrok, wyrazis... więcejtemu wzornictwu, kolorowym tkaninom i wyrazistym detalom, ten dodatek musi mieć na następną wycieczkę. Twoje utwory podniosą Cię na duchu dzięki jbl pro sound, jest wodoodporny i pyłoszczelny na poziomie IP67, dzięki czemu możesz słuchać deszczu lub słońca, a dzięki zintegrowanej pętli możesz go nosić wszędzie. go 3 występuje w zupełnie nowych odcieniach i zestawieniach kolorystycznych inspirowanych obecną modą uliczną. jbl go 3 wygląda tak żywo, jak brzmi.Funkcje:O XtremeINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 216 zł |
Głośnik JBL GO 3, BluetoothJBL, Głośnik bluetooth GO 3 BLUP Grab & Go Głośnik JBL Go 3 oferuje śmiałą stylistykę i bogaty dźwięk JBL Pro Sound... więcej. Nowoczesne, efektowne wzornictwo, koloro... EmpikZłóż skargę | 139 zł |
JBL GO 3 4,2W NiebieskiAirPlay:nie;Blu RTV Euro AGDZłóż skargę | 150 zł |
Głośnik przenośny wodoodporny JBL GO 3 Blue | 200 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!