Ceny na Infinix Hot 30 5G 128 GB / 4 GB
Wideo 6Zdjęcia 3 | od 545 do 946 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.78; rozdzielczość ekranu: 2460х1080; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 85; ОС: Android 13; Model procesora: Dimensity 6020; Procesor (GHz): 2.2; GPU: ARM Mali-G57 MC2; Pamięć RAM (GB): 4; Typ RAM: LPDDR4x; Pamięć (GB): 128; Slot na karty pamięci: microSD |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Infinix HOT 30 5G Knight Black 4/128GB X6832 | 946 zł |
Infinix Hot 30 5G 4/128GB Czarny | 545 zł |
Infinix HOT 30 5G Aurora Blue 4/128GB X6832 | 946 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!