Słuchawki
HyperX Cloud Stinger 2 Core (683L9AA)
Wideo 5Zdjęcia 8 | od 166 do 349 zł Druga generacja przewodowego zestawu słuchawkowego do gier HyperX Cloud Stinger do użytku z komputerami PC i laptopami. To jeden z najtańszych modeli z rodziny HyperX Cloud. Połączenie przemyślanej i ergonomicznej konstrukcji z umiarkowaną wagą daje efekt lekkości, dzięki czemu słuchawki prawie nie są odczuwalne na głowie. Stylowy wygląd zewnętrzny z rozpoznawalnym logo producenta przypadnie do gustu graczom w każdym wieku. Sprężysty pałąk zapewnia optymalny chwyt, a poduszki nauszne z miękkiej pianki zapamiętującej kształt sprawiają, że nie będziesz się męczyć nawet po wielu godzinach użytkowania. Słuchawki HyperX Cloud Stinger 2 Core są napędzane dynamicznymi przetwornikami 40 mm, które są w stanie odtwarzać rozszerzony zakres częstotliwości od 10 Hz do 25 kHz. Pełen bas i odpowiednia re...produkcja dźwięków o wysokiej częstotliwości gwarantują skuteczne wybrzmienie strzałów/wybuchów. Dodatkowo w zestawie słuchawek znajduje się kod aktywujący technologię DTS Headphone:X Spatial Audio, która zapewnia lepsze pozycjonowanie dźwięków w przestrzeni, ważne dla szybkiej orientacji w szybkich strzelankach. Zestaw słuchawkowy jest wyposażony w składany jednokierunkowy mikrofon z pasywną redukcją szumów. Jego dobra czułość pozwala pewnie uchwycić głos użytkownika przy zachowaniu jego barwy. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nauszne HyperX Cloud Stinger Core 2 Black SL-G-HYX-064 | 189 zł |
Zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Stinger 2 (PC) (519T1AA) Czarny | 209 zł |
Słuchawki HYPERX Cloud Stinger 2 Core | Bezpłatny transport | 166 zł |
Słuchawki HYPERX Cloud Stinger 2 Core | Bezpłatny transport | 171 zł |
HyperX Cloud Stinger 2 Core Czarne | 180 zł |
HP HyperX Cloud Stinger 2 Core, Black | 271 zł |
HyperX Cloud Stinger 2 Core - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwr | 169 zł |
HyperX Cloud Stinger 2 Wireless - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 349 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!