Słuchawki
HyperX Cloud Alpha Wireless
Wideo 15Zdjęcia 17 | od 279 do 1 034 zł Wysokiej klasy stereofoniczny zestaw słuchawkowy do gier z zamkniętą obudową, charakteryzujący się wysokiej jakości wykonaniem, zrównoważonym dźwiękiem i niesamowitą żywotnością baterii. Urządzenie jest rozwinięciem jednego z najpopularniejszych zestawów słuchawkowych z serii Cloud, które HyperX opracował wspólnie ze specjalistami z QPAD. Kluczową różnicą w stosunku do poprzedników jest zastosowanie bezprzewodowego odbiornika radiowego zamiast klasycznego kabla. Zasięg urządzenia został wydłużony z bazowych 10 do 20 metrów, a deklarowana żywotność baterii może sięgać nawet 300 godzin! To 5-6 razy dłużej niż inne bezprzewodowe zestawy słuchawkowe średniej klasy. Jak zapewnia producent, urządzenie przeszło pomyślnie testy na licznych turniejach e-sportowych, dzięki czemu nie zmieniły pierwot...nego kształtu i nie zaburzyły rozkładu masy oryginalnego modelu Cloud Alpha. Podstawą pałąka jest szeroko regulowana aluminiowa rama, wyłożona amortyzującą pianką polimerową. Poduszki nauszne pokryte są wysokiej jakości sztuczną skórą i posiadają efekt pamięci, dopasowując się do kształtu uszu użytkownika. Pałąk posiada wszystkie niezbędne elementy sterujące, dzięki którym słuchawki można wygodnie założyć na głowę dowolnej osoby dorosłej. Urządzenie napędzane jest przez 50-milimetrowe przetworniki akustyczne z magnesami neodymowymi i obsługą wirtualnego dźwięku DTS Headphone:X. Opracowana przez ekspertów z QPAD dwukomorowa konstrukcja oddziela niskie częstotliwości od średnich i wysokich, dzięki czemu basy brzmią głośno i wyraźnie, nie zagłuszając wszystkiego innego. Do komunikacji głosowej zestaw słuchawkowy został wyposażony w odłączany mikrofon o średniej czułości z pop-filtrem i certyfikatem Discord/TeamSpeak. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HyperX Cloud Alpha Wireless | 745 zł |
HyperX Cloud Alpha – bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy (czarno-c | 749 zł |
HyperX Cloud Alpha Wireless Nauszne Czarno-czerwony | 669 zł |
Hyperx Zestaw Słuchawkowy Cloud Alpha Wireless Czerwony | 727 zł |
HyperX Cloud Alpha Wireless Nauszne Czarno-czerwony | 719 zł |
HyperX Cloud Alpha – bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy (czarno-c | 749 zł |
Zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Alpha Wireless (4P5D4AA) Czarny/Czerwony | 864 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! hyperx Zestaw słuchawkowy Cloud Alpha Wireless czerwon | 745 zł |
Hyperx Zestaw Słuchawkowy Cloud Alpha Wireless Czerwony | 776 zł |
HyperX Cloud Alpha – zestaw słuchawkowy do gier (czarno-czerwony) | 279 zł |
Słuchawki z mikrofonem HYPERX Czerwono-czarny 196188046036 | 932 zł |
HP HyperX Cloud Alpha Wireless Gaming Headset (4P5D4AA) | 1 034 zł |
HyperX Cloud Alpha Wireless - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwr | 669 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!