Навушники
HyperX Cloud Alpha Wireless
Відео 15Фото 17 | від 279 до 1 033 zł Високоякісна ігрова стерео гарнітура закритого типу з високою якістю виконання, збалансованим звучанням та якимось неймовірним часом автономної роботи. Пристрій є подальшим розвитком однієї з найпопулярніших гарнітур у серії Cloud, які HyperX розробляла спільно з фахівцями з компанії QPAD. Ключова відмінність від попередників полягає у використанні бездротового радіоприймача замість класичного кабелю. Радіус дії пристрою розширено з базових 10 до 20 метрів, а заявлений час автономної роботи може сягати 300 годин! Це в 5-6 разів довше, ніж здатні опрацювати інші бездротові гарнітури середнього рівня. За заявою виробника, пристрій пройшов успішну обкатку на численних кіберспортивних турнірах, тому вони не стали змінювати оригінальну форму та порушувати розподіл ваги оригінальної моделі Cloud...Alpha. Основою оголов'я є широко регульована алюмінієва рама, обшита полімерною піною, що демпфує. Амбушюри обтягнуті шкірозамінником високої якості і мають ефект пам'яті, адаптуючись під форму вух користувача. На оголов'я є всі необхідні регулятори, завдяки чому навушники можна з комфортом посадити на будь-яку голову дорослої людини. За звучання пристрою відповідають 50-міліметрові акустичні випромінювачі з неодимовими магнітами та підтримкою віртуального звуку DTS Headphone:X. Розроблена фахівцями з QPAD двокамерна конструкція дозволяє відокремити низькі частоти від середньої та високочастотної складової, завдяки чому бас звучить голосно і чітко, але при цьому не глушить все інше. Для голосового спілкування гарнітуру оснастили знімним мікрофоном середньої чутливості з поп-фільтром та сертифікацією Discord/TeamSpeak. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HyperX Cloud Alpha – bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy (czarno-c | 749 zł |
Słuchawki HYPERX Cloud Alpha Wireless | 1 000 zł |
HyperX Cloud Alpha Wireless Nauszne Czarno-czerwony | 749 zł |
Słuchawki HyperX Cloud Alpha Wireless Czerwone (4P5D4AA) | 749 zł |
Hyperx Zestaw Słuchawkowy Cloud Alpha Wireless Czerwony | 798 zł |
HyperX Cloud Alpha Wireless Nauszne Czarno-czerwony | 749 zł |
HyperX Cloud Alpha – bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy (czarno-c | 749 zł |
Zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Alpha Wireless (4P5D4AA) Czarny/Czerwony | 864 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! hyperx Zestaw słuchawkowy Cloud Alpha Wireless czerw | 741 zł |
Hyperx Zestaw Słuchawkowy Cloud Alpha Wireless Czerwony | 751 zł |
HyperX Cloud Alpha – zestaw słuchawkowy do gier (czarno-czerwony) | 279 zł |
Słuchawki z mikrofonem HYPERX Czerwono-czarny 196188046036 | 932 zł |
HP HyperX Cloud Alpha Wireless Gaming Headset (4P5D4AA) | 1 033 zł |
HyperX Cloud Alpha Wireless - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwr | 849 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!