Ceny na Huawei P40 Pro 256 GB
Wideo 14Zdjęcia 38 | od 2 200 do 2 353 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.58; rozdzielczość ekranu: 2640x1200; Ochrona ekranu: Gorilla Glass; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 92; ОС: Android 10.0 (HMS); Model procesora: Kirin 990 5G; Procesor (GHz): 2.86; GPU: ARM Mali-G76 MP16; Pamięć RAM (GB): 8; Pamięć (GB): 256 |
128 GB256 GB |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HUAWEI P40 Pro Silver Frost bez simlocka bez brandingu 51095CAG | 2 349 zł |
HUAWEI P40 Pro 8/256GB Srebrny | 2 200 zł |
Huawei P40 Pro - Smartphone 256GB 8GB RAM Dual Sim Silver Frost 51095CAC | 2 353 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!