Ceny na okulary vr HTC Vive Flow
Wideo 20Zdjęcia 3 | od 1 099 do 1 270 zł Przeznaczenie: do smartfonów; Rozdzielczość ekranu (px): 1600x1600; Kąt widzenia (°): 100; Pamięć wbudowana (TB): 64; Pamięć RAM (GB): 4; Częstotliwość odświeżania (kl./s): 75; USB C; Bluetooth: v 5.0; Wi-Fi: Wi-Fi 4 (802.11n); Mikrofon; Słuchawki; Układ chłodzenia; Wbudowana kamera; Waga (g): 189 |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gogle VR HTC VIVE Flow | 1 099 zł |
Gogle VR HTC VIVE Flow 99HASV003-00 | 1 099 zł |
Nowość! HTC VIVE Flow Gogle VR | 1 099 zł |
Okulary VR Vive Flow 99HASV003-00 | 1 191 zł |
HTC Vive Flow | 1 270 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!