Ceny na Honeywell Turbo on the Go HTF090
Wideo 3Zdjęcia 8 | od 75 do 95 zł Rodzaj: biurkowy; Zasilanie: USB; Mechanizm: osiowy; Liczba prędkości nawiewu: 1; regulacja kąta nachylenia; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiatrak Wentylator Wiatraczek Biurkowy Honeywell | 89 zł |
Wentylator przenośny USB HONEYWELL Turbo on the Go HTF090E | 75 zł |
Honeywell Turbo on the Go HTF090E Wentylator bezprzewodowy, składany 3 w1 | 86 zł |
Honeywell Turbo on the Go HTF090E Wentylator bezprzewodowy, składany 3 w1 | 87 zł |
Honeywell Turbo on the Go HTF090E Wentylator bezprzewodowy, składany 3w1 | 79 zł |
Honeywell Turbo on the Go HTF090E Wentylator bezprzewodowy, składany 3 w1 | 86 zł |
Honeywell Turbo on the Go HTF090E Wentylator bezprzewodowy, składany 3 w1 | 95 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!