Ceny na namiot High Peak Talos 4
Zdjęcia 8 | od 667 do 930 zł Namiot kempingowy niemieckiej marki High Peak przeznaczony jest do komfortowego wypoczynku na świeżym powietrzu od kwietnia do września. Może być optymalnym rozwiązaniem zarówno dla grupy przyjaciół, jak i rodziny: model zapewnia pojedynczą czteroosobową sypialnię o wymiarach podłogi 220x240 cm oraz jeden przedsionek o długości 100 cm, w którym powinien zmieścić się cały sprzęt i odzież wierzchnia. Wewnętrzna rama namiotu High Peak Talos 4 składa się z trzech łuków o średnicy 8,5 mm, wykonanych z włókna szklanego: dwa z nich tworzą pomieszczenie rekreacyjne, a trzeci dodaje przestrzeni przedsionka. Od ulicy wewnątrz znajdują się dwa wejścia, które uzupełniają nie tylko moskitiery, ale również okna obserwacyjne. Markiza poliestrowa modelu poradzi sobie z opadami o średniej intensywności i c...zasie trwania, ponieważ jej wodoodporność wynosi 4000 mm słupa wody. Do wentylacji przewidziany jest zawór wentylacyjny, wewnątrz znajdują się również kieszonki na drobiazgi oraz pętla na latarnię pod sufitem. Produkt waży trochę jak na standardy rozwiązania kempingowego - tylko 5,3 kg. |
3 -osobowe 4.5 kg 4 -osobowe 5.3 kg |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
High Peak Zelt Talos 4 Namiot mieszany ciemnoszary/zielony L 11510 | 668 zł |
Namiot High Peak Talos 4 grafitowo-zielony 11510 | 827 zł |
Namiot turystyczny High Peak Talos 4 | 769 zł |
Namiot turystyczny High Peak Talos 4 grafitowo-zielony 4 osoby | 773 zł |
Namiot High Peak Talos 4 c.szaro zielony 11510 | 930 zł |
Namiot High Peak Talos 4 szaro-zielony | 736 zł |
High Peak Talos 4 Ciemno Szary 11510 | 667 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!