Ceny na Google Chromecast with Google TV 4K
Wideo 18Zdjęcia 14 | od 172 do 390 zł Rodzaj: odtwarzacz multimedialny; System operacyjny: Google TV (Android TV); Bluetooth: v 4.0; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Chromecast; Miracast; Przeglądarka; IPTV; HDMI: v 2.0; USB C: 1 szt.; Procesor: Amlogic S905X3; Liczba rdzeni procesora: 4; Pamięć wbudowana (GB): 8; Pamięć RAM (GB): 2 dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Google Itcast Urządzenia Klienckie do Strumieniowania Biały 1624 x 612 x 1Ekran startowy wyświetla filmy i seriale ze wszystkich Twoich kompatybilnych usług w jednym miejscu
Możesz otrzyma... więcejć spersonalizowan Amazon.plZłóż skargę | 172 zł |
GOOGLE Odtwarzacz multimedialny GOOGLE Chromecast 4.0 HD BiałyChromecast 4.0 to odtwarzacz multimedialny, który po podłączeniu do kompatybilnego telewizora lub monitora da Ci mi... więcejędzy innymi dostęp do aplikacji Google TV. Korzyści: Chromecast 4.0 z Google TV to niewielkie urządzenie wyposażone w złącze Hdmi, które oferuje strumieniowe odtwarzanie wideo w rozdzielczości 1920 x 1080 Konfiguracja urządzenia Google Chromecast zajmie dosłownie chwilę Nie potrzeba dodatkowych kabli Google Chromecast 4.0 pozwoli Ci również przesyłać bezprzewodowo treści z Twojego kompatybilnego urządzenia z systemem Android lub iOS wprost na ekran telewizora. MediaMarkt.plZłóż skargę | 200 zł |
Google Chromecast 4K z TV | 341 zł |
Google Chromecast HD TV-A-GOE-018Google Chromecast HD - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór... więcejw sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 229 zł |
Odtwarzacz multimedialny 4K GOOGLE Chromecast 4.0Genialne urządzenie które w sposób prosty i dynamiczny pozwoli przesyłać treści z Twojego smartfona, tabletu, kompu... więcejtera na ekran telewizora. Electro.plZłóż skargę | 279 zł |
Odtwarzacz multimedialny 4K GOOGLE Chromecast 4.0Genialne urządzenie które w sposób prosty i dynamiczny pozwoli przesyłać treści z Twojego smartfona, tabletu, kompu... więcejtera na ekran telewizora.... Avans.plZłóż skargę | 279 zł |
XIAOMI Google Chromecast 4.0 4K | Przystawka TV | Google TV, HDMI, USB-C,SpecyfikacjaApl Akces-markt.plZłóż skargę | 309 zł |
Google Chromecast 4.0 z Google TVAplikacje:HBO Max, Netflix, Amazon Prime, Disney+, YouTube, Canal+ Online;Aplikacj OleOle.plZłóż skargę | 279 zł |
Odtwarzacz multimedialny Google Chromecast 4.0 HD Google TV FULLHD WIFI5 Google Chromecast HD White Google TV Google Chromecast HD - urządzenie multimedialne, które po podłączeniu do ko... więcejmpatybilnego telewizora lub monitora otwiera przed Tobą świat aplikacji Google TV. Google TV to platforma, która znacznie ułatwia korzystanie z usług Smart TV oraz aplikacji do oglądania filmów, seriali i słuchania muzyki. Dzięki niej nie musisz przełączać się pomiędzy różnymi aplikacjami. Wybierz to, co chcesz obejrzeć lub posłuchać, i rozpocznij rozrywkę. Do zestawu dołączony jest pilot, który ułatwia nawigację. Podłącz i korzystaj Chromecast HD z Google TV to kompaktowe, ale potężne urządzenie, które odmieni sposób, w jaki korzystasz z telewizora. Zapewnia ono strumieniowanie wideo w rozdzielczości HD na zgodnych wyświetlaczach, dostarczając klarowny i szczegółowy obraz. Co więcej, Chromecast HD obsługuje HDR w kilku formatach, co dodaje głębi i realizmu każdemu wyświetlanemu obrazowi. Z łatwością rozpoczniesz korzystanie z możliwości, jakie oferuje Chromecast HD, podłączając go do odpowiedniego portu HDMI na swoim telewizorze i łącząc się z siecią Wi-Fi. W ten sposób wzbogacisz swój telewizor o inteligentne funkcje, umożliwiając dostęp do ulubionych aplikacji, filmów, seriali i muzyki, wszystko w jednym miejscu. Odkryj nowe możliwości swojego telewizora i ciesz się rozrywką na najwyższym poziomie dzięki Chromecast HD z Google TV. Rozrywka w jednym miejscu Urządzenie wraz z usługą Google TV umożliwiają skupienie wszystkich źródeł i aplikacji w jednym przejrzystym i łatwym w obsłudze miejscu. Google TV organizuje filmy i seriale z Twoich ulubionych platform streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime Video czy Disney+. Z poziomu Google TV możesz również uruchomić serwisy Spotify oraz YouTube oraz YouTube TV. Dodatkowo, Google TV proponuje spersonalizowan Erli.plZłóż skargę | 180 zł |
Odtwarzacz multimedialny 4K GOOGLE Chromecast 4.0 GA01919-USGenialne urządzenie które w sposób prosty i dynamiczny pozwoli przesyłać treści z Twojego smartfona, tabletu, kompu... więcejtera na ekran telewizora.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 299 zł |
Google Chromecast 4.0 Adapter multimedialny do TV BiałyWejścia HDMI i USB-C Łączność bezprzewodowa Bluetooth i Wi-Fi 5 Obsługa Pilot Kompatybilność Android i iOS Pudełko... więcejpełne rozrywki To niewielkie urządzenie pomoże Ci czerpać jeszcze więcej przyjemności z ulubionej rozrywki. Chromecast 4.0 z usługą Google TV pozwoli Ci szybko skorzystać z zasobów dostępnych m.in. na platformie Netflix, YouTube czy Spotify. Nie musisz przełączać się pomiędzy aplikacjami, ponieważ wszystko to, co Cię interesuje, będzie zebrane w jednym miejscu. • Niewielki odtwarzacz multimedialny Bezprzewodowe przesyłanie treści z innych urządzeń Jeśli chcesz, możesz też przesłać zdęcia, filmy czy inne pliki bezpośrednio z Twojego smartfona czy laptopa na telewizor. Chromecast 4.0 umożliwia też klonowanie obrazu z przeglądarki Chrome, co jest niezwykle wygodne. • Kompatybilny z systemem Android i iOS Łatwe podłączenie Chromecast 4.0 połączysz z ekranem za pomocą złącza HDMI. Po kilku chwilach możesz już strumieniowo odtwarzać wideo nawet w rozdzielczości 4K. Łączność bezprzewodową zapewni Ci z kolei moduł Wi-Fi oraz Bluetooth. Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu możesz korzystać z najnowszych rozwiązań technologicznyc Orange.plZłóż skargę | 390 zł |
Odtwarzacz multimedialny Chromecast HD | 181 zł |
Odtwarzacz Multimedialny Google Chromecast 4.0 4K z Google Tv Bt WiFi 5Odtwarzacz Multimedialny Google Chromecast 4.0 4K z Google Tv Bt WiFi 5 AllegroDostawa: w Polsce Złóż skargę | 270 zł |
GOOGLE Chromecast 4.0 Google TV Full HDGoogle Chromecast 4.0 z HD Wi-Fi Korzystaj ze swoich ulubionych platform Google Chromecast z Google TV pozwolą Ci z... więcejebrać wszystkie źródła i aplikacje w jedny... EmpikZłóż skargę | 200 zł |
Google Chromecast 4.0 z Google TVAplikacje:HBO Max, Netflix, Amazon Prime, Disney+, YouTube, Canal+ Online;Aplikacj RTV Euro AGDZłóż skargę | 299 zł |
GOOGLE CHROMECAST 4.0 HD GOOGLE TV WIFI WHITE | 212 zł |
Google Chromecast 4K GA01919-IT Odtwarzacz Multimedialny BiałyRozrywka, której tylko chcesz. Uzyskaj dostęp do ponad 400 000 filmów i odcinków telewizyjnych oraz milionów utworó... więcejw muzycznych.
Rozpocznij streaming. Ciesz się szybkim streamingiem i ciesz się krystalicznie czystymi obrazami z rozdzielczością do 4K i najbardziej żywymi kolorami z HDR.
Użyj poleceń głosowych. Naciśnij przycisk asystenta Google na pilocie zdalnego sterowania i poproś o określone treści lub filmy lub seriale telewizyjne zgodnie z nastrojem, określoną płeć, aktorem lub wieloma innymi. Zapytaj Google "Co mogę zobaczyć" i użyj pilota zdalnego sterowania, aby sterować głośnością, zmienić wprowadzanie, ustawić muzykę i wyświetlać odpowiedzi na ekranie.
Sterowanie tylko głosem. Nie można znaleźć pilota. Użyj innych głośników i wyświetlacza Google, aby sterować telewizorem za pomocą głosu. Wystarczy powiedzieć na przykład "Ok Google, włączyć telewizor.
Mniej aplikacji, więcej rozrywki. Na ekranie głównym można znaleźć wszystkie filmy i programy telewizyjne, do których masz dostęp dzięki różnym usługom, które są połączone w jednym miejscu. Nie musisz już przełączać z jednej aplikacji na drugiej, aby zdecydować, co chcesz zobaczyć. Dokładne wskazówki dla Ciebie. Uzyskaj spersonalizowan Amazon.plZłóż skargę | 259 zł |
GOOGLE Odtwarzacz multimedialny GOOGLE Chromecast 4.0 Google TV BiałyChromecast 4.0 to odtwarzacz multimedialny, który po podłączeniu do kompatybilnego telewizora lub monitora da Ci mi... więcejędzy innymi dostęp do aplikacji Google TV.Korzyści: Chromecast 4.0 z Google TV to niewielkie urządzenie wyposażone w złącze Hdmi, które oferuje strumieniowe odtwarzanie wideo w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę Konfiguracja urządzenia Google Chromecast zajmie dosłownie chwilę. Nie potrzeba dodatkowych kabli. Google Chromecast 4.0 pozwoli Ci również przesyłać bezprzewodowo treści z Twojego kompatybilnego urządzenia z systemem Android lub iOS wprost na ekran telewizora. MediaMarkt.plZłóż skargę | 299 zł |
Google Chromecast 4K 4.0 biały z Google TV EU TV-A-GOE-024Google TV porządkuje wszystkie Twoje treści - ze wszystkich usług strumieniowych - na jednym ekranie. Łatwo więc zn... więcejaleźć to, co chcesz obejrzeć. Otrzymuj osobiste rekomendacje oparte na treściach, które lubisz. Znajdź swoje kolejne ulubione filmy, seriale i programy na podstawie subskrypcji, historii oglądania i posiadanych treści. Wybieraj swoje ulubione filmy za pomocą głosu. Naciśnij przycisk Asystent Google na dołączonym pilocie albo użyj głośnika, wyświetlacza lub telefonu obsługującego Asystenta Google, aby poprosić Google o wyszukanie filmów, programów telewizyjnych lub muzyki. Zapytaj o konkretny tytuł lub wyszukuj według nastroju, gatunku, aktora i nie tylko. Od małego ekranu do telewizora. Udostępniaj treści z kompatybilnych aplikacji dla systemów Android i iOS bezpośrednio z telefonu, laptopa lub tabletu. Rozszerz obraz na ekran telewizora. Nowy sposób oglądania dla dzieci. Utwórz profil dla dziecka na Chromecast z Google TV. Wybierz jeden z zabawnych motywów i ustaw kontrolę rodzicielską, aby ograniczyć oglądane treści oraz czas oglądania. Zaprojektowany z myślą o Twoim domu. Podłącz i przesyłaj strumieniowo. Chromecast współpracuje z niemal każdym telewizorem wyposażonym w port HDMI. Wystarczy go podłączyć i połączyć się z siecią Wi-Fi aby rozpocząć strumieniowanie Komputronik.plZłóż skargę | 291 zł |
Odtwarzacz multimedialny Full HD GOOGLE Chromecast 4.0Odtwarzacz multimedialny GOOGLE Chromecast 4.0 zapewni Ci rozrywkę, którą kochasz, w tym telewizję na żywo, w rozdz... więcejielczości do 1080p HDR. Electro.plZłóż skargę | 183 zł |
pokaż 7 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!