Ceny na wózek Gesslein F10
Zdjęcia 20 | od 3 819 do 4 779 zł Konstrukcja: wózek wielofunkcyjny; Rodzaj: pojedynczy; Mechanizm składania: na płasko; Uchwyt do przenoszenia gondoli; Przekładana rączka; Montowanie przodem/tyłem do kierunku jazdy; Pałąk bezpieczeństwa; Amortyzacja: sprężynowa; Punktów oparcia: 4; Zamontowanie gondoli; Możliwość zamontowania fotelika samochodowego |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gesslein 110030363363 F10 Airplus wraz z C1 Lift eloks | 4 326 zł |
Gesslein 110130550550 F10 Airplus wraz z C1 Lift czarny | 3 843 zł |
Gesslein 110030472472 F10 Air anodowany wraz z miękką torbą C1 11003047047 | 4 779 zł |
Gesslein 110230360360 F10 Air z miękką torbą C1 biała | 3 819 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!