Myszka
Genius Traveler 9005BT
Zdjęcia 3 | od 41 do 70 zł Rodzaj: myszka; Łączność: Bluetooth; Sensor: optyczny, BlueTrack; Rozdzielczość sensora (DPI): 1200; Liczba przycisków: 3; Kabel: nadajnik USB; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mysz Genius Traveler 9005BT BlueEye | 55 zł |
Genius Mysz Traveler 9005BT, 1200DPI, bluetooth, optyczna, 4kl., bezprzewo | 51 zł |
Mysz Genius Traveler 9005BT (31030022100) Czarna/Niebieska | 70 zł |
Genius Myš Traveler 9005BT, 1200DPI, bluetooth, optická, 4tl., bezdrátová, | 41 zł |
Mysz bezprzewodowa, Genius Traveler 9005BT, czarno-niebieski, optyczna, 12 | 55 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!