Myszka
Genius NX-7009
Zdjęcia 3 | od 32 do 64 zł Rodzaj: myszka; Łączność: radiowa; Sensor: optyczny; Przeznaczenie: do laptopa; Rozdzielczość sensora (DPI): 1200; Liczba przycisków: 2; Kabel: nadajnik USB; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Genius Mysz WIR NX-7009 BLACK bateria 1xAA GEN31030030400 | 64 zł |
Mysz Genius Genius Mysz NX-7009, 1200DPI, 2.4 [GHz], optyczna, 3kl., bezpr | 50 zł |
Genius Myš NX-7009, 1200DPI, 2.4 [GHz], optická, 3tl., bezdrátová, bílo-še | 32 zł |
Genius Myš NX-7009, 1200DPI, 2.4 [GHz], optická, 3tl., bezdrátová, černá, | 32 zł |
Genius Myš NX-7009, 1200DPI, 2.4 [GHz], optická, 3tl., bezdrátová, modrá, | 32 zł |
Mysz bezprzewodowa, Genius NX-7009, biało-szary, optyczna, 1200DPI | 43 zł |
Mysz bezprzewodowa, Genius NX-7009, czarna, optyczna, 1200DPI | 43 zł |
Mysz bezprzewodowa, Genius NX-7009, niebieska, optyczna, 1200DPI | 43 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!