Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird MUS-3B-01 mysz USB optyczna 1000 DPI prawa - mysz prawa optyczna U
28 zł
Gembird Mysz optyczna czarna UMGEMRPD0000045 Mysz optyczna czarna
- Kompaktowa i lekka konstrukcja
- Plug & Play - nie wymaga sterowników
- Nie jest wym... więcej agana podkładka pod mysz
Zadowolenie.pl
Złóż skargę
27 zł
GEMBIRD MUS-3B-01 Czarna Kolor: Czarny Wymiary (WxGxS) [mm]: 116 x 64 x 37 mm Waga [g]: 69 g Typ myszy (sensor): Optyczna Komunikacja z komp... więcej uterem: Przewodowa Liczba przycisków: 3 Liczba rolek [szt.]: 1 szt. Inne: Mysz optyczna czarnaKompaktow a i lekka konstrukcjaPlug & Play - nie wymaga sterownikówNie jest wymagana podkładka pod mysz Interfejs: USB Rozdzielczość [DPI]: 1000 DPI Profil myszki: Uniwersalny Zasilanie: USB 5V Przeznaczenie: Biuro Notebook
Neonet.pl
Złóż skargę
20 zł
Mysz GEMBIRD MUS-3B-01 Przewodowa optyczna mysz z 3 przyciskami i rolką przewijania, o czułości 1000DPI. Kompaktowa i lekka konstrukcja. P... więcej lug & Play nie wymaga sterowników. Podłączana za pomocą interfejsu USB.
Electro.pl
Złóż skargę
15 zł
Gembird Mysz optyczna czarna 48159 Mysz optyczna czarna
- Kompaktowa i lekka konstrukcja
- Plug & Play - nie wymaga sterowników
- Nie jest wym... więcej agana podkładka pod mysz
Alsen.pl Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
18 zł
Mysz GEMBIRD MUS-3B-01 Przewodowa optyczna mysz z 3 przyciskami i rolką przewijania, o czułości 1000DPI. Kompaktowa i lekka konstrukcja. P... więcej lug & Play nie wymaga sterowników. Podłączana za pomocą interfejsu USB....
Avans.pl
Złóż skargę
15 zł
Mysz Przewodowa GEMBIRD MUS-3B-01 Czarny MUS-3B-01 Mysz optyczna przewodowa wyposażona w 3 przyciski oraz 1 rolkę przewijania. Rozdzielczość 1000 DPI. Interfejs USB.... więcej Długość przewodu 135 cm.
Zakupto Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
37 zł
Gembird MUS-3B-01 Czarny Czułość myszy:1000 dpi;Dla graczy:nie;Gwar ancja:24 miesiące;Barwa: czarny;Połączen ie z komputerem:prze wodowa;Rodzaj... więcej myszy:przewodow a;Liczba klawiszy:3;Iloś ć rolek:1;Profil: praworęczny, leworęczny, uniwersalny;Czu łość myszy:1000 dpi;Rodzaj myszy:optyczny; Rodzaj podłączenia:USB ;Typ podłączenia:USB ;Waga:69 g;Wymiary:116 x 64 x 37 mm;Zasięg:1,35 m;Zasilanie:USB
OleOle.pl
Złóż skargę
15 zł
Gembird Mysz optyczna czarna 48159 Mysz optyczna czarna
- Kompaktowa i lekka konstrukcja
- Plug & Play - nie wymaga sterowników
- Nie jest wym... więcej agana podkładka pod mysz
Kakto.pl Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
27 zł
Mediaexpert.pl
Złóż skargę
15 zł
GEMBIRD Mysz GEMBIRD MUS-3B-01 (optyczna; 1000 DPI; kolor czarny) Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHSCertyfikaty : CEISO 9002EAN: 8716309104258Gw arancja: 24 miesię... więcej cy gwarancjiGłębok ość produktu: 116 mmIlość: 1Interfejs urządzenia: USB Typu-AKod Producenta: MUS-3B-01kolor produktu: CzarnyLiczba przycisków: 3Przeznaczenie: BiuroRodzaj przycisków: Wciskane przyciskiRozdzi elczość ruchu: 1000 DPISzerokość opakowania: 130 mmSzerokość produktu: 64 mmTechnologia wykrywania ruchu: OptycznyTyp przewijania (scroll type): KołoUkład: OburęcznyWysoko ść opakowania: 80 mmWysokość produktu: 37 mmŹródło zasilania: KabelZużycie energii: 5 mA
Akces-markt.pl
Złóż skargę
15 zł
Mysz Gembird (MUS-3B-01) 16 zł
MOUSE USB OPTICAL/BLACK MUS-3B-01 GEMBIRD New Sponsored by eBay
eBay.pl Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
52 zł
Mysz GEMBIRD MUS-3B-01 3-przyciskowa mysz optyczna Rozdzielczość myszy: 1000 DPI Działa na większości powierzchni
Empik
Złóż skargę
15 zł
Gembird MUS-3B-01 Czarny Czułość myszy:1000 dpi;Dla graczy:nie;Gwar ancja:24 miesiące;Kolor: czarny;Rodzaj myszy:przewodow a;Rodzaj myszy:przew... więcej odowa;Liczba przycisków:3;Sc roll (rolka przewijania):1; Profil:praworęc zny, leworęczny, uniwersalny;Czu łość myszy:1000 dpi;Sensor myszy:optyczny; Typ podłączenia:USB ;Typ podłączenia:USB ;Waga:69 g;Wymiary:116 x 64 x 37 mm;Zasięg:1,35 m;Zasilanie:USB ...
RTV Euro AGD
Złóż skargę
15 zł
GEMBIRD MUS-3B-01 Czarna >> SPRAWDŹ JAK OSZCZĘDZAĆ NA ZAKUPACH W NEO
26 zł
Gembird Optical Mouse MUS-3B-01 USB, Black ...nie z tej ziemi - OFERTY z K
17 zł
Mysz GEMBIRD MUS-3B-01 (optyczna; 1000 DPI; kolor czarny)
12 zł
Mysz GEMBIRD MUS-3B-01 (optyczna; 1000 DPI; kolor czarny)
11 zł
GEMBIRD MUS-3B-01 Mysz optyczna USB MUS-3B-01 1000 DPI USB czarna
11 zł
Jak złożyć zamówienie? Jak dodać sklep? Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!