Ceny na szafkę / uchwyt Gembird MA-WA2-01
Wideo 1Zdjęcia 3 | od 205 do 327 zł Rodzaj: uchwyt ścienny; Liczba ramion: na 2 monitory; Min. przekątna ("): 17; Maks. przekątna ("): 27; Maks. obciążenie (kg): 7; Minimalna odległość od ściany (mm): 247; Maksymalna odległość od ściany (mm): 303; Opcje regulacji: nachylenie; obrót w poziomie; długość; odchylenie; obrót (pivot) |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GEMBIRD Regulowany uchwyt ścienny do 2 ekranów 17-27 do 7 kg Marka PRO0453 | 269 zł |
Gembird MA-WA2-01 mounting kit - adjustable arm - for 2 flat panels - up t | 236 zł |
Gembird 17 ”- 27” (7 kg) na 2 monitory UCH-SCI-GEM-075 | 229 zł |
GEMBIRD MA-WA2-01 Regulowane ramię na dwa monitory do montażu na ścianie o | 327 zł |
Gembird Uchwyt ścienny na dwa monitory 17" - 27" (MA-WA2-01) | 205 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!