Ceny na Fieldmann FZI 4020-Bi
Zdjęcia 4 | od 1 299 do 2 905 zł Kompaktowy generator benzynowy. Pod względem wielkości i wagi (21 kg) mniej więcej odpowiada kanistrowi samochodowemu. Wyposażony w silnik 80 cm3 z ręcznym rozruchem. Deklarowane przez producenta zużycie paliwa wynosi 0,69 l/h, co zapewnia do 6,5 godziny pracy (przy całkowicie napełnionym 4,5-litrowym zbiorniku). Generator Fieldmann FZI 4020-Bi wytwarza energię elektryczną za pomocą alternatora inwerterowego. Kluczową zaletą tej technologii jest stabilny prąd o prawidłowej sinusoidzie, który jest niezbędny do prawidłowej pracy automatyki kotłów paliwowych i innych „kapryśnych” urządzeń elektronicznych. Oprócz konwencjonalnych urządzeń elektrycznych podłączanych do gniazdka 230 V, generator może ładować akumulatory samochodowe (za pośrednictwem wyjścia 12 V) lub urządzenia mobilne (za pomoc...ą portu USB). Oprócz nich panel posiada złącza do równoległego połączenia kilku generatorów. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Agregat Fieldmann FZI 4020 2000 W 1-fazowy | 2 905 zł |
Generator prądotwórczy agregat Fieldman FZI 4020 1800W 230V 12V inwertero | 1 299 zł |
Fieldmann, Generator FZI 4020-BI, 1800W, OHW | 2 595 zł |
Agregat prądotwórczy FIELDMANN FZI 4020-Bi | Bezpłatny transport | Raty | 2 600 zł |
Agregat prądotwórczy FIELDMANN FZI 4020-Bi | Bezpłatny transport | 2 600 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!