Ceny na okap Falmec Polar Oro 35/800 złoty (CPWN90.E4P2#ZZZC491F)
od 4 489 do 4 499 zł Typ: tradycyjny (przyścienny); Wykonanie: cylindryczny; Zasada działania: wyciąg / recyrkulacja; Moc (W): 215; Moc silnika (m³/h): 710; Maks. wydajność (m³/h): 490; Min. poziom hałasu (dB): 48; Maks. poziom hałasu (dB): 61; Liczba prędkości: 3; Możliwość założenia filtra węglowego; Sterowanie: przyciski |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap przyścienny FALMEC POLAR ORO 35 ZŁOTY | 4 499 zł |
Okap kuchenny przyścienny złoty FALMEC Polar Oro 35cm 800m3/h | 4 499 zł |
Okap FALMEC POLAR ORO 35 (800m3/h) jesteśmyFALMECPREMIUMPARTNER2023| pytaj | 4 496 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap przyścienny FALMEC POLAR ORO 35 złoty | 800 m3/h |5LA | 4 492 zł |
Okap przyścienny tubowy cylindryczny FALMEC Polar Oro 35 800 m³/h - Sprawd | 4 489 zł |
Falmec Polar Oro Okap przyścienny 35 cm złoty CPWN90.E4P2#ZZZC491F - odbió | 4 499 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!