Ceny na wózek Espiro Next 2 in 1
Wideo 2Zdjęcia 8 | od 2 299 do 3 167 zł Kompaktowy, ale wszechstronny i wielofunkcyjny pojedynczy wózek, który może być dobrym wyborem na cały okres „spacerówki” w życiu dziecka. Tak więc kompletny zestaw zawiera początkowo gondolę i kostkę do chodzenia, dzięki czemu produkt nadaje się zarówno dla noworodków, jak i może być stosowany dla dzieci, które już potrafią samodzielnie siedzieć. Rodzice mogą również samodzielnie wybrać kierunek mocowania fotelika, odwracając dziecko twarzą lub tyłem do siebie. Wszechstronny wózek Espiro Next 2 w 1 ma cztery punkty obrotowe i obrotowe koła, które zapewniają większą zwrotność. Producent zadbał również o niezawodny system bezpieczeństwa. Składa się z ochronnego barierki oraz miękkich pięciopunktowych pasów mocujących dziecko w foteliku. Dzięki dużym nadmuchiwanym kołom model porusza się rów...nie dobrze po płaskich drogach miejskich i wiejskich drogach o słabym pokryciu. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ESPIRO Next 2.0 Melange 07 gray center melange 2w1 | 2 849 zł |
Espiro Next up Black Wózek głęboko-spacerowy 314 Desert Grass | 2 599 zł |
Espiro 2W1 Next Up Chrome 607 + Mega Akcesoria | 2 525 zł |
Espiro, Next 2.1, Wózek wielofunkcyjny, 08 Melange Pink Walk Air, 2w1 | 2 299 zł |
Espiro Next Melange Grey Central 2.1 żelowe koła | 2 849 zł |
Espiro Next Melange Graphite Street 2.1 żelowe koła | 3 167 zł |
Espiro Next Up Wózek Głęboko-Spacerowy 2W1 Graphite Street Melange | 2 899 zł |
Espiro Next Up Wózek Głęboko-Spacerowy 2W1 Blue Naval Black Chrome | 2 772 zł |
Espiro Next Up Wózek Głęboko-Spacerowy 2W1 Graphite Moon Black Chrome | 2 525 zł |
Espiro Next Up Wózek Głęboko-Spacerowy 2W1 Silver Moon Black Chrome | 2 338 zł |
Espiro Next up Chrome Wózek głęboko-spacerowy 623 Blue naval | 2 599 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!