Ceny na wentylator Esperanza Hurricane
Zdjęcia 8 | od 59 do 161 zł Klasyczny wentylator podłogowy firmy Esperanza, pozycjonowany przez producenta w przystępnym segmencie cenowym. W modelu tym zastosowano specjalną osłonę ochronną, która zapobiega przedostawaniu się palców do środka. Z tego systemu nadmuchowego można korzystać nawet w rodzinie z małymi dziećmi. Urządzenie wyposażone jest w klasyczny silnik elektryczny o mocy 50 W. Wirnik łopatkowy o średnicy 40 cm rozwija odpowiednią prędkość przepływu powietrza. Wentylator podłogowy Esperanza Hurricane posiada stabilną podstawę w kształcie krzyża. Nogi posiadają podkładki antypoślizgowe. Układ napędowy wyposażony jest w funkcję automatycznego obrotu wirnika. Osłona powietrzna obraca się w zakresie 90°. Dodatkowo zaimplementowano system pochylania łopatki wirnika. Jest regulator wysokości drążka. Maksymaln...a wysokość urządzenia wynosi 1,3 m. Przyciskowy moduł ustawień pozwala szybko i łatwo aktywować dowolny z trzech trybów prędkości. Dostępna jest dioda LED, dzięki której możliwe jest dokładne określenie lokalizacji urządzenia w ciemności. Układ napędowy wyposażony jest w zabezpieczenie przed przegrzaniem. Wentylator ten występuje w pięciu wersjach kolorystycznych: czarnej, czarno-szarej, biało-niebieskiej, biało-szarej i białej. Fabryczny przewód zasilający ma długość 1,5 m. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ESPERANZA EHF001KK - 5901299917558 - EHF001KK Fan Black/Black | 78 zł |
Podłogowy Esperanza Hurricane EHF001KK Czarny AGDM-WEN-ESP-014 | 79 zł |
ESPERANZA EHF001WE 5901299914304 | 120 zł |
Wentylator ESPERANZA EHF001KK | 100 zł |
Esperanza Wentylator stojący Esperanza HURRICANE EHF001WE (kolor biały) | 93 zł |
Wentylator stojący ESPERANZA 45cm EHF001WE | 161 zł |
Wentylator ESPERANZA EHF001WE | 70 zł |
Wentylator Esperanza Hurricane EHF001KE | 78 zł |
Wentylator stojący Hurricane EHF001KE (kolor szary) - Esperanza | 86 zł |
Wentylator stojący ESPERANZA Hurricane EHF001KE | 60 zł |
Esperanza wentylator 16'' stojący hurricane biały | 82 zł |
ESPERANZA WENTYLATOR STOJĄCY HURRICANE EHF001WW - DARMOWY PACZKOMAT OD 799 | 68 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Wentylator stojący Esperanza ''Hurricane'' biały - PAC | 88 zł |
Wentylator stojący Esperanza "Hurricane" biało/szary | 91 zł |
Esperanza Ehf001we Standing Fan Posrebrzany One Size / EU Plug 900341178 | 120 zł |
Esperanza EHF001WE wentylator stojący 16 biały i szary | 84 zł |
Esperanza EHF001KE Hurricane wentylator podłogowy czarno-szary 20 x 40 x 1 | 78 zł |
Podłogowy Esperanza Hurricane EHF001WW Biały AGDM-WEN-ESP-031 | 79 zł |
Podłogowy Esperanza Hurricane EHF001KE Czarno-Szary AGDM-WEN-ESP-002 | 79 zł |
pokaż 16 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!