Ceny na rower ENGWE EP-2 Pro 750W
Wideo 18Zdjęcia 22 | od 4 299 do 8 468 zł Rodzaj: rower elektryczny; Rodzaj: fatbike; Tryb pracy: wspomaganie elektryczne + hybryda; Materiał ramy: aluminium; Amortyzacja: widelec przedni; Rodzaj amortyzacji (widelec): elastomerowo-sprężynowa; Składany; Średnica koła ("): 20; Hamulec przedni: tarczowy mechaniczny; Hamulec tylny: tarczowy mechaniczny dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ENGWE EP-2 Pro Rower Elektryczny dla Dorosłych Składany E-bike 250W 2040 G【POTĘŻNY SYSTEM ZASILANIA】- Odłączany akumulator do rowerów elektrycznych 48V 13Ah ma długą żywotność i może przeje... więcejchać do 120 kilometrów na jednym ładowaniu w tryb wspomagania. Bezszczotkowy silnik redukcyjny zapewnia niezawodne wsparcie przy maksymalnej prędkości 25 KM/H i można go odblokować, jeśli wymagane są wyższe prędkości. Niezależnie od tego, czy pracujesz w mieście, czy w podróży, ten rower elektryczny Ci pomoże.
【GRUBE OPONY & PODWÓJNE ZAWIESZENIE】 - Rower elektryczny wyposażony w szerokie grube opony 20"*4.0, trwały i odporny na przebicie. Niezależnie od tego, czy podróżujesz przez nierówne góry, plaże, czy wyboiste wiejskie szlaki, Amazon.plZłóż skargę | 4 339 zł |
Engwe EP-2 Pro 750W 13Ah 20' PL Czarny Opis ENGWE EP-2 Pro Oryginalny produkt nierozpakowany Model modernizacji ENGWE EP-2 Pro zasięg zwiększony o 25... więcej%, pojemność akumulatora zwiększona do 13 Ah, moc 750 W, a maksymalna prędkość 45 km/h W trybie czysto elektrycznym, w trybie asystenta i samodzielnie możesz wybrać tryb czysto elektryczny, aby cieszyć się relaksującym czasem, a także używać go do ćwiczeń. Łatwo jest zmienić poziomy mocy, naciskając klawisz „M” w zależności od potrzeb. -Doskonałe hamulce i 7 prędkości Składany rower elektryczny z przednimi i tylnymi hamulcami tarczowymi oraz tylnymi 7 biegami, możesz wybrać dowolną prędkość, aby cieszyć się szybszą jazdą lub relaksującymi wakacjami zgodnie ze swoimi potrzebami. Doskonałe hamulce w pełni chronią Twoje bezpieczeństwo. -Lepsza bateria Ten elektryczny rower górski z akumulatorem litowym 48 V 13 Ah umożliwia jazdę z maksymalną prędkością 45 km/h w trybie wyłącznie elektrycznym. Przyjmując składany środkowy trzon i wymienną baterię, możesz naładować baterię w ramie lub łatwo ją wyjąć. -Wysokiej jakości materiał Rower elektryczny ma doskonałą ramę ze stopu aluminium, wysoką wytrzymałość i dużą odporność na korozję. Widelec przedni jest wykonany ze stali węglowej o wysokiej wytrzymałości i zapewnia amortyzację zapewniającą najwyższy komfort. Dzięki lekkiej i wydajnej konstrukcji, 20-calowe koła ze stopu aluminium nadają się zarówno do jazdy w mieście, jak i na szlaki. -Łatwe składanie Jest łatwy w montażu Składana górna rura i rama sprawiają, że jest przenośny i łatwy do przechowywania w samochodzie lub w dowolnym miejscu, w którym jesteś gotowy do użycia. Opony terenowe typu fat 20 x 4 cale Szlaki Droga Skalna droga Dzięki szerszej powierzchni opony EP-2 Pro umożliwia jazdę w każdym trudnym terenie. BEZPIECZEŃSTWO I TRWAŁOŚĆ Reflektory, tylne światła tylne i ostrzegawcze odblaski: aby zapewnić bezpieczeństwo podczas jazdy nocą, aluminiowa rama o wysokiej wytrzymałości i zintegrowana piasta koła, aby zapewnić lata eksploatacji TWÓJ PODSTAWOWY SILNIK Silnik piasty zębatej 750 W ogniwa są zintegrowane z ramą i zapewniają stabilną, długotrwałą energię. Wybierz ten e-rower, aby uzyskać n... Erli.plZłóż skargę | 4 299 zł |
ENGWE EP-2 Pro składany rower elektryczny, silnik 250 W, 20 * 4,0 cala, grENGWE EP-2 Pro składany rower elektryczny, silnik 250 W, 20 * 4,0 cala, gruba opona 48 V, 13 Ah, akumulator 25 km/h... więcej, maksymalna prędkość, zasięg 120 km - szary Geekbuying.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 4 342 zł |
ENGWE, Rower Elektryczny EP-2 PRO, CzarnyRower elektryczny Engwe EP-2 PRO Górski składany rower elektryczny ENGWE EP-2 PRO z bezszczotkowym silnikiem o mocy... więcej750W i litową wyjmowaną baterią 48V 13Ah.... EmpikZłóż skargę | 4 469 zł |
ENGWE EP-2 Pro Rower Elektryczny dla Dorosłych Składany E-bike 2040 Gruby【POTĘŻNY SYSTEM ZASILANIA】- Odłączany akumulator do rowerów elektrycznych 48V 13Ah ma długą żywotność i może przeje... więcejchać do 120 kilometrów na jednym ładowaniu w tryb wspomagania. Bezszczotkowy silnik redukcyjny zapewnia niezawodne wsparcie przy maksymalnej prędkości 25 KM/H i można go odblokować, jeśli wymagane są wyższe prędkości. Niezależnie od tego, czy pracujesz w mieście, czy w podróży, ten rower elektryczny Ci pomoże.
【GRUBE OPONY & PODWÓJNE ZAWIESZENIE】 - Rower elektryczny wyposażony w szerokie grube opony 20"*4.0, trwały i odporny na przebicie. Niezależnie od tego, czy podróżujesz przez nierówne góry, plaże, czy wyboiste wiejskie szlaki, ten rower z łatwością sobie z tym poradzi, zapewniając doskonałą przyczepność i stabilność.Podw Amazon.plZłóż skargę | 4 361 zł |
ENGWE EP-2 PRO Składany rower motorower elektryczny 750W silnik pomarańczoENGWE EP-2 PRO Składany rower motorower elektryczny 750W silnik pomarańczowy Geekbuying.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 4 342 zł |
ENGWE EP-2 PRO Składany rower motorower elektryczny 750W silnik czarny GK5ENGWE EP-2 PRO Składany rower motorower elektryczny 750W silnik czarny Geekbuying.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 4 342 zł |
Rower Elektryczny Składany Engwe EP-2 PRO 750W Rower Elektryczny Składany Engwe EP-2 PRO 750W Engwe ENGWE EP-2 Pro to zgrabny, stylowy elektryczny rower górsk... więceji z grubymi oponami typu fatbike. 20-calowa rama ze stopu aluminium ma jasne, szczotkowane wykończenie. Składana górna rura i rama sprawiają, że jest przenośny i wygodny do przechowywania w samochodzie lub w dowolnym miejscu. Składanie roweru tylko w 10 sekund. Dzięki silnikowi o wysokim momencie obrotowym 750 W jest gotowy do wykonania każdej misji. ENGWE EP-2 Pro to zgrabny, stylowy elektryczny rower górski z grubymi oponami typu fatbike. 20-calowa rama ze stopu aluminium ma jasne, szczotkowane wykończenie. Składana górna rura i rama sprawiają, że jest przenośny i wygodny do przechowywania w samochodzie lub w dowolnym miejscu. Składanie roweru tylko w 10 sekund. Dzięki silnikowi o wysokim momencie obrotowym 750 W jest gotowy do wykonania każdej misji. SPECYFIKACJA – Mocny silnik 750 W – Opony terenowe 20 x 4,0 typu fatbike – 3-stopniowa składana rama ze stopu – Akumulator litowy 48 V 12,8 Ah z możliwością usuwania – Mechaniczne hamulce tarczowe Tektro – Wyświetlacz LCD – System 7 prędkości max prędkość do 45km/h – Zasięg: do 50-60 km (tryb elektryczny); do 80-120 km (tryb pas) – 5-7 godzin pełnego czasu ładowania. 3 tryby jazdy i 5 poziomów mocy W trybie czysto elektrycznym, w trybie asystenta i samodzielnie, możesz wybrać tryb czysto elektryczny, aby cieszyć się relaksującym czasem, a także używać go do ćwiczeń. Łatwo jest zmienić poziom mocy, naciskając klawisz „M" zgodnie z potrzebami. Perfekcyjne hamulce Składany rower elektryczny z przednimi i tylnymi hamulcami tarczowymi. Perfekcyjne hamulce w pełni chronią Twoje bezpieczeństwo. Wysokiej jakości materiał W rowerze elektrycznym zastosowano doskonały stop aluminium dla ramy, wysoka wytrzymałość i silna odporność na korozję. Przedni widelec wykonany jest z bardzo wytrzymałej stali węglowej i wyposażony w najwyższej jakości amortyzację. Dzięki lekkiej i wydajnej konstrukcji 20-calowe koło ze stopu aluminium nadaje się zarówno do środowisk miejskich, jak i na szlakach. Łatwe składanie Jest łatwe w montażu. Składana górna rura i rama sprawiają, ż... Erli.plZłóż skargę | 4 413 zł |
2 szt. ENGWE EP-2 PRO rower elektryczny 20 cali 13AH 42Km/h 750W silnik po2 szt. ENGWE EP-2 PRO rower elektryczny 20 cali 13AH 42Km/h 750W silnik pomarańczowy Geekbuying.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 8 468 zł |
2szt ENGWE EP-2 PRO Rower elektryczny 20 cali 13AH 42Km/h 750W Silnik czar2szt ENGWE EP-2 PRO Rower elektryczny 20 cali 13AH 42Km/h 750W Silnik czarny Geekbuying.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 8 468 zł |
Rower Elektryczny Składany Engwe EP-2 PRO 750W MTB Rower Elektryczny Składany Engwe EP-2 PRO 750W Engwe ENGWE EP-2 Pro to zgrabny, stylowy elektryczny rower górsk... więceji z grubymi oponami typu fatbike. 20-calowa rama ze stopu aluminium ma jasne, szczotkowane wykończenie. Składana górna rura i rama sprawiają, że jest przenośny i wygodny do przechowywania w samochodzie lub w dowolnym miejscu. Składanie roweru tylko w 10 sekund. Dzięki silnikowi o wysokim momencie obrotowym 750 W jest gotowy do wykonania każdej misji. ENGWE EP-2 Pro to zgrabny, stylowy elektryczny rower górski z grubymi oponami typu fatbike. 20-calowa rama ze stopu aluminium ma jasne, szczotkowane wykończenie. Składana górna rura i rama sprawiają, że jest przenośny i wygodny do przechowywania w samochodzie lub w dowolnym miejscu. Składanie roweru tylko w 10 sekund. Dzięki silnikowi o wysokim momencie obrotowym 750 W jest gotowy do wykonania każdej misji. SPECYFIKACJA – Mocny silnik 750 W – Opony terenowe 20 x 4,0 typu fatbike – 3-stopniowa składana rama ze stopu – Akumulator litowy 48 V 12,8 Ah z możliwością usuwania – Mechaniczne hamulce tarczowe Tektro – Wyświetlacz LCD – System 7 prędkości max prędkość do 45km/h – Zasięg: do 50-60 km (tryb elektryczny); do 80-120 km (tryb pas) – 5-7 godzin pełnego czasu ładowania. 3 tryby jazdy i 5 poziomów mocy W trybie czysto elektrycznym, w trybie asystenta i samodzielnie, możesz wybrać tryb czysto elektryczny, aby cieszyć się relaksującym czasem, a także używać go do ćwiczeń. Łatwo jest zmienić poziom mocy, naciskając klawisz „M" zgodnie z potrzebami. Perfekcyjne hamulce Składany rower elektryczny z przednimi i tylnymi hamulcami tarczowymi. Perfekcyjne hamulce w pełni chronią Twoje bezpieczeństwo. Wysokiej jakości materiał W rowerze elektrycznym zastosowano doskonały stop aluminium dla ramy, wysoka wytrzymałość i silna odporność na korozję. Przedni widelec wykonany jest z bardzo wytrzymałej stali węglowej i wyposażony w najwyższej jakości amortyzację. Dzięki lekkiej i wydajnej konstrukcji 20-calowe koło ze stopu aluminium nadaje się zarówno do środowisk miejskich, jak i na szlakach. Łatwe składanie Jest łatwe w montażu. Składana górna rura i rama sprawiają, ż... Erli.plZłóż skargę | 4 413 zł |
ENGWE, Rower Elektryczny EP-2 PRO, PomarańczowyROWER ELEKTRYCZNY ENGWE EP-2 PRO Górski składany rower elektryczny ENGWE EP-2 PRO z bezszczotkowym silnikiem o mocy... więcej750W i litową wyjmowaną baterią 48V 13Ah.... EmpikZłóż skargę | 4 469 zł |
ENGWE, Rower Elektryczny EP-2 PRO, SzaryRower elektryczny Engwe EP-2 PRO Górski składany rower elektryczny ENGWE EP-2 PRO z bezszczotkowym silnikiem o mocy... więcej750W i litową wyjmowaną baterią 48V 13Ah.... EmpikZłóż skargę | 4 469 zł |
ENGWE, Rower Elektryczny składany, EP-2 Pro, 750W, PomarańczowySkładany rower elektryczny ENGWE EP-2 Pro 750W. Rower z grubymi oponami z szybkimi bezszczotkowymi silnikami zębaty... więcejmi 750 W i inteligentnym bezszczotkowym ko... EmpikZłóż skargę | 4 469 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!