Ceny na Elleci Easy 150 600x500
Zdjęcia 10 | od 622 do 1 099 zł Rodzaj montażu: wpuszczany; Materiał wykonania: kompozyt granitowy; Kształt: prostokątny; Komór głównych: 1; Dodatkowa komora; Przelew; Otwór na baterię; Średnica otworu (mm): 35; Wyposażenie: Min. szerokość szafki (mm): 600; Wymiary powierzchni roboczej (mm): 600x500; Wymiary komory głównej (mm): 334x430x230 |
600x500780x500 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ELLECI LGY15040 Easy 150 Zlewozmywak kuchenny wbudowany w GRANITEK Nero | 622 zł |
Zlewozmywak Elleci EASY 150 G40 Nero | 1 099 zł |
Zlewozmywak Elleci EASY 150 G43 Tortora | 1 099 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!