Ceny na okap Elica Illusion H16 Paint/A/100
od 8 699 zł Typ: do zabudowy (sufitowy); Wykonanie: w pełni zabudowany; Zasada działania: wyciąg powietrza; Moc (W): 293; Moc silnika (m³/h): 750; Maks. poziom hałasu (dB): 68; Liczba prędkości: 3; Pilot; Pochłanianie obwodowe; Wysokość (maks.): 30.2; Szerokość (cm): 100; Głębokość (cm): 50; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap sufitowy ELICA ILLUSION H16 PAINT/A/100 | 8 699 zł |
Okap sufitowy ELICA ILLUSION PAINT/A/100 H16 do malowania / ramka inox (16 | 8 699 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap sufitowy ELICA ILLUSION PAINT/A/1 | 8 699 zł |
Okap Elica Illusion H16 PAINT/A/100 PRF0147726A - Użyj kodu EL10 - 10 raba | 8 699 zł |
ELICA Okap ILLUSION H16 PAINT/A/100 do malowania, ramka inox, wys.16cm PRF | 8 699 zł |
Okap Elica Illusion H16 PAINT/A/100 PRF0147726A - Użyj kodu EL10 - 10 raba | 8 699 zł |
Okap Elica ILLUSION H16 PAINT/A/100 PRF0147726A wyciąg | 8 699 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!