Ceny na Elica Elite 14 LUX GRIX/A/60 stal nierdzewna (PRF0037989B)
Wideo 2Zdjęcia 4 | od 399 do 444 zł Wbudowany kaptur, którego główną cechą jest wysuwany panel połączony z imponującą wydajnością. Należy do klasy kompaktowej wśród urządzeń Elite14 LUX GRIX, szerokość 60 cm; jednak te różnice w stosunku do innych modeli są ograniczone. Wspomniana wydajność osiąga 650 m3/h przy maksymalnej prędkości, w sumie są 3 regulacje prędkości Spośród trybów pracy zapewniony jest tylko odpływ; W standardzie filtr aluminiowy, istnieje możliwość zamontowania dodatkowego aktywnego. Oświetlenie zapewniają lampy halogenowe. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ELICA Okap ELITE 14 LUX GRIX/A/60 Srebrnoszary | 399 zł |
Komfort Okap Teleskopowy Elica Elite 14 Lux Ix/A/60 Inox | 444 zł |
Okap ELICA Elite 14 Lux Grix/A/60 (PRF0037989A) Srebrny | 440 zł |
Okap ELICA Elite 14 Lux Grix/A/60 (PRF0037989A) Srebrny PRF0037989A | 399 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!