Ceny na Eldom TO245
Zdjęcia 25 | od 90 do 189 zł Rodzaj: toster; Moc (W): 900; Liczba przegródek tostera: 2; Liczba produktów: 2; Stopnie smażenia: 7; Sterowanie: mechaniczne; Funkcje i możliwości: automatyczne centrowanie; podgrzewanie; rozmrażanie; Tacka na okruchy; Materiał obudowy: tworzywo sztuczne; Wymiary (mm): 180x175x275; Waga (kg): 1.1 dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
eldom Toster TO245C 900W czarny Crunchy Tost na śniadanie Ciepłe bułki na7 POZIOMÓW TOSTÓW - toster ma dwa gniazda na dwa tosty, tosty można regulować w zależności od smaku. Delikatnie pra... więcejżone, złote lub chrupiące, wszystko jest możliwe
Z załącznikiem do pieczenia - potężny toster 900W jest wyposażony w załącznik, w którym można rumiać bułeczki lub rogaliki.
NOWOCZESNY DESIGN - toster jest częścią serii Eldom Bubbles i można kupić pasujący czajnik. Projekty serii są współczesne i dostosowane do trendów. Dostępne w ponadczasowych kolorach białym lub czarnym
FUNKCJE - Toster Dotty firmy eldom ma funkcję rozmrażania do rozmrażania mrożonego chleba, funkcję podgrzewania i funkcję pieczenia z siedmioma różnymi poziomami.
INNE FUNKCJE - Akcesoria do pieczenia bułek, 7 poziomów prażenia, dwa szerokie miejsca na grzanki, ciągłe elektroniczne sterowanie czasem pieczenia, funkcja rozmrażania i podgrzewania, obudowa żaroodporna, praktyczna taca zbierająca, moc: 900W. Amazon.plZłóż skargę | 189 zł |
Eldom Toster TO245 900W HKELDTOSTETO245Toster TO245
Chrupiące tosty na śniadanie? Ciepłe bułeczki na kolację? Możesz mieć je każdego dnia!
Toster TO... więcej245 z eleganckiej serii BUBBLES to nowoczesne i bardzo funkcjonalne urządzenie. Służy do opiekania, podgrzewania i rozmrażania pieczywa. Do wyboru jest tu aż 7 stopni mocy opiekania, a odgrzewanie bułek umożliwia specjalna nadstawka.
Toster posiada nienagrzewającą się obudowę oraz płynną, elektroniczną regulację czasu opiekania. Jest także wyposażony w system centralnego ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 100 zł |
Eldom TO245B Dotty biały AGDM-TOS-ELD-006Toster TO245 Dotty, Eldom Chrupiące tosty na śniadanie? Ciepłe bułeczki na kolację? Możesz mieć je każdego dnia! To... więcejster TO245 z eleganckiej serii BUBBLES to nowoczesne i bardzo funkcjonalne urządzenie. Służy do opiekania, podgrzewania i rozmrażania pieczywa. Do wyboru jest tu aż 7 stopni mocy opiekania, a odgrzewanie bułek umożliwia specjalna nadstawka. Toster posiada nienagrzewającą się obudowę oraz płynną, elektroniczną regulację czasu opiekania. Jest także wyposażony w system centralnego ułożenia pieczywa, który sprawia, że umieszczony wewnątrz mechanizm dostosowuje się automatycznie do grubości kromek i układa je w pozycji centralnej między częściami grzewczymi. Wygodę użytkowania tostera zapewnia prosta obsługa oraz praktyczna tacka na okruchy. Komputronik.plZłóż skargę | 98 zł |
Toster ELDOM TO245 Dotty BiałyToster TO245 z eleganckiej serii Bubbles to nowoczesne i bardzo funkcjonalne urządzenie. Służy do opiekania, podgrz... więcejewania i rozmrażania pieczywa. Do wyboru jest tu aż 7 stopni mocy opiekania, a odgrzewanie bułek umożliwia specjalna nadstawka. Toster posiada nienagrzewającą się obudowę oraz płynną, elektroniczną regulację czasu opiekania. Jest także wyposażony w system centralnego ułożenia pieczywa, który sprawia, że umieszczony wewnątrz mechanizm dostosowuje się automatycznie do grubości kromek i układa je w pozycji centralnej między częściami grzewczymi. Wygodę użytkowania tostera zapewnia prosta obsługa oraz praktyczna tacka na okruchy. Model TO245 Dotty jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru: biała i czarna. Electro.plZłóż skargę | 90 zł |
Eldom Toster TO245 900W 43514Toster TO245
Chrupiące tosty na śniadanie? Ciepłe bułeczki na kolację? Możesz mieć je każdego dnia!
Toster posiada nienagrzewającą się obudowę oraz płynną, elektroniczną regulację czasu opiekania. Jest także wyposażony w system centralnego ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 111 zł |
Toster ELDOM TO245 CzarnyToster marki Eldom przeznaczony jest do opiekania pieczywa oraz do odgrzewania np. bułek na specjalnej nadstawce. U... więcejrządzenie wyposażone jest w „system centralnego ułożenia pieczywa”. Oznacza to, że umieszczony wewnątrz mechanizm dostosowuje się do automatycznie do grubości kromek i umieszcza je w pozycji centralnej między częściami grzewczymi.... Avans.plZłóż skargę | 98 zł |
Eldom Toster TO245 900W 43514Toster TO245
Chrupiące tosty na śniadanie? Ciepłe bułeczki na kolację? Możesz mieć je każdego dnia!
Toster posiada nienagrzewającą się obudowę oraz płynną, elektroniczną regulację czasu opiekania. Jest także wyposażony w system centralnego ... (zobacz więcej) Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 100 zł |
Toster ELDOM TO245 CzarnyToster marki Eldom przeznaczony jest do opiekania pieczywa oraz do odgrzewania np. bułek na specjalnej nadstawce. U... więcejrządzenie wyposażone jest w „system centralnego ułożenia pieczywa”. Oznacza to, że umieszczony wewnątrz mechanizm dostosowuje się do automatycznie do grubości kromek i umieszcza je w pozycji centralnej między częściami grzewczymi.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 98 zł |
Toster ELDOM Dotty TO 245 CToster ELDOM Dotty TO 245 C Tostery to znane i popularne urządzenia, które w prosty sposób pomagają przyrządzać cie... więcejpłe i chrupiące posiłki lub przekąski. Do ... EmpikZłóż skargę | 99 zł |
Toster ELDOM TO245 B biały | 112 zł |
Toster ELDOM TO245 B biały | 123 zł |
Eldom TO245 Dotty czarny AGDM-TOS-ELD-003Toster TO245 Dotty, Eldom Chrupiące tosty na śniadanie? Ciepłe bułeczki na kolację? Możesz mieć je każdego dnia! To... więcejster TO245 z eleganckiej serii BUBBLES to nowoczesne i bardzo funkcjonalne urządzenie. Służy do opiekania, podgrzewania i rozmrażania pieczywa. Do wyboru jest tu aż 7 stopni mocy opiekania, a odgrzewanie bułek umożliwia specjalna nadstawka. Toster posiada nienagrzewającą się obudowę oraz płynną, elektroniczną regulację czasu opiekania. Jest także wyposażony w system centralnego ułożenia pieczywa, który sprawia, że umieszczony wewnątrz mechanizm dostosowuje się automatycznie do grubości kromek i układa je w pozycji centralnej między częściami grzewczymi. Wygodę użytkowania tostera zapewnia prosta obsługa oraz praktyczna tacka na okruchy. Jego stylowa obudowa nie tylko przyciąga wzrok, ale doskonale komponuje się z pozostałymi urządzeniami z serii BUBBLES, jakimi są czajniki bezprzewodowe C245. Komputronik.plZłóż skargę | 107 zł |
Toster ELDOM TO245 CzarnyToster marki Eldom przeznaczony jest do opiekania pieczywa oraz do odgrzewania np. bułek na specjalnej nadstawce. U... więcejrządzenie wyposażone jest w „system centralnego ułożenia pieczywa”. Oznacza to, że umieszczony wewnątrz mechanizm dostosowuje się do automatycznie do grubości kromek i umieszcza je w pozycji centralnej między częściami grzewczymi. Electro.plZłóż skargę | 98 zł |
Toster ELDOM TO245 Dotty BiałyToster TO245 z eleganckiej serii Bubbles to nowoczesne i bardzo funkcjonalne urządzenie. Służy do opiekania, podgrz... więcejewania i rozmrażania pieczywa. Do wyboru jest tu aż 7 stopni mocy opiekania, a odgrzewanie bułek umożliwia specjalna nadstawka. Toster posiada nienagrzewającą się obudowę oraz płynną, elektroniczną regulację czasu opiekania. Jest także wyposażony w system centralnego ułożenia pieczywa, który sprawia, że umieszczony wewnątrz mechanizm dostosowuje się automatycznie do grubości kromek i układa je w pozycji centralnej między częściami grzewczymi. Wygodę użytkowania tostera zapewnia prosta obsługa oraz praktyczna tacka na okruchy. Model TO245 Dotty jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru: biała i czarna.... Avans.plZłóż skargę | 90 zł |
Toster ELDOM TO245 Dotty BiałyToster TO245 z eleganckiej serii Bubbles to nowoczesne i bardzo funkcjonalne urządzenie. Służy do opiekania, podgrz... więcejewania i rozmrażania pieczywa. Do wyboru jest tu aż 7 stopni mocy opiekania, a odgrzewanie bułek umożliwia specjalna nadstawka. Toster posiada nienagrzewającą się obudowę oraz płynną, elektroniczną regulację czasu opiekania. Jest także wyposażony w system centralnego ułożenia pieczywa, który sprawia, że umieszczony wewnątrz mechanizm dostosowuje się automatycznie do grubości kromek i układa je w pozycji centralnej między częściami grzewczymi. Wygodę użytkowania tostera zapewnia prosta obsługa oraz praktyczna tacka na okruchy. Model TO245 Dotty jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru: biała i czarna.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 90 zł |
Toster ELDOM Dotty TO 245Toster ELDOM Dotty TO 245 Tostery to znane i popularne urządzenia, które w prosty sposób pomagają przyrządzać ciepł... więceje i chrupiące posiłki lub przekąski. Do gr... EmpikZłóż skargę | 98 zł |
Toster ELDOM TO245 C czarny | 112 zł |
Toster TO245 900W | 118 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!