Ціни на тостер / бутербродницю Eldom TO245
Фото 25 | від 90 до 189 zł Тип: тостер; Потужність (Вт): 900; Кількість відділень тостера: 2; Кількість виробів: 2; Ступенів обсмажування: 7; Управління: механічне; Функції та можливості: автоцентрування; підігрів; розморожування; Піддон для крихт; Матеріал корпуса: пластик; Розміри (мм): 180х175х275; Вага (кг): 1.1 в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Toster ELDOM TO245B 900W biały tost Crunchy do śniadania7 poziomów opiekania – toster jest wyposażony w dwa otwory, które mieszczą się w dwóch kanapkach tostowych, brązowi... щеenie można dopasować do gustu. Delikatnie opiekane, przyrumienione lub chrupiące, wszystko jest możliwe
Z zestawem do pieczenia – wydajny toster 900 W jest dostarczany z nasadką, na której można przyrumienić bułki lub rogaliki
Nowoczesne wzornictwo – toster jest częścią serii Bubbles firmy eldom i można kupić odpowiedni czajnik. Wzory serii są nowoczesne i dostosowane do trendów. Dostępny w ponadczasowych kolorach czarnym lub białym
Funkcje – toster Dotty firmy eldom jest wyposażony w funkcję rozmrażania mrożonego chleba, funkcję podgrzewania i funkcję opiekania z siedmioma różnymi poziomami
Inne właściwości – nasadka do opiekania bułek, 7 poziomów opiekania, dwa szerokie miejsca na grzanki, bezstopniowa elektroniczna regulacja czasu pieczenia, funkcja rozmrażania i podgrzewania, obudowa odporna na wysokie temperatury, praktyczna szuflada na okruchy, moc: 900 W Amazon.plПоскаржитись | 189 zł |
Eldom Toster TO245 900W HKELDTOSTETO245Toster TO245
Chrupiące tosty na śniadanie? Ciepłe bułeczki na kolację? Możesz mieć je każdego dnia!
Toster TO... ще245 z eleganckiej serii BUBBLES to nowoczesne i bardzo funkcjonalne urządzenie. Służy do opiekania, podgrzewania i rozmrażania pieczywa. Do wyboru jest tu aż 7 stopni mocy opiekania, a odgrzewanie bułek umożliwia specjalna nadstawka.
Toster posiada nienagrzewającą się obudowę oraz płynną, elektroniczną regulację czasu opiekania. Jest także wyposażony w system centralnego ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 100 zł |
Eldom TO245 Dotty czarny AGDM-TOS-ELD-003Toster TO245 Dotty, Eldom Chrupiące tosty na śniadanie? Ciepłe bułeczki na kolację? Możesz mieć je każdego dnia! To... щеster TO245 z eleganckiej serii BUBBLES to nowoczesne i bardzo funkcjonalne urządzenie. Służy do opiekania, podgrzewania i rozmrażania pieczywa. Do wyboru jest tu aż 7 stopni mocy opiekania, a odgrzewanie bułek umożliwia specjalna nadstawka. Toster posiada nienagrzewającą się obudowę oraz płynną, elektroniczną regulację czasu opiekania. Jest także wyposażony w system centralnego ułożenia pieczywa, który sprawia, że umieszczony wewnątrz mechanizm dostosowuje się automatycznie do grubości kromek i układa je w pozycji centralnej między częściami grzewczymi. Wygodę użytkowania tostera zapewnia prosta obsługa oraz praktyczna tacka na okruchy. Jego stylowa obudowa nie tylko przyciąga wzrok, ale doskonale komponuje się z pozostałymi urządzeniami z serii BUBBLES, jakimi są czajniki bezprzewodowe C245. Komputronik.plПоскаржитись | 107 zł |
Toster ELDOM TO245 CzarnyToster marki Eldom przeznaczony jest do opiekania pieczywa oraz do odgrzewania np. bułek na specjalnej nadstawce. U... щеrządzenie wyposażone jest w „system centralnego ułożenia pieczywa”. Oznacza to, że umieszczony wewnątrz mechanizm dostosowuje się do automatycznie do grubości kromek i umieszcza je w pozycji centralnej między częściami grzewczymi. Electro.plПоскаржитись | 98 zł |
Toster ELDOM Dotty TO 245 CToster ELDOM Dotty TO 245 C Tostery to znane i popularne urządzenia, które w prosty sposób pomagają przyrządzać cie... щеpłe i chrupiące posiłki lub przekąski. Do ... EmpikПоскаржитись | 99 zł |
Eldom Toster TO245 900W 43514Toster TO245
Chrupiące tosty na śniadanie? Ciepłe bułeczki na kolację? Możesz mieć je każdego dnia!
Toster posiada nienagrzewającą się obudowę oraz płynną, elektroniczną regulację czasu opiekania. Jest także wyposażony w system centralnego ... (zobacz więcej) Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 111 zł |
Eldom Toster TO245 900W 43514Toster TO245
Chrupiące tosty na śniadanie? Ciepłe bułeczki na kolację? Możesz mieć je każdego dnia!
Toster posiada nienagrzewającą się obudowę oraz płynną, elektroniczną regulację czasu opiekania. Jest także wyposażony w system centralnego ... (zobacz więcej) Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 100 zł |
Toster ELDOM TO245 CzarnyToster marki Eldom przeznaczony jest do opiekania pieczywa oraz do odgrzewania np. bułek na specjalnej nadstawce. U... щеrządzenie wyposażone jest w „system centralnego ułożenia pieczywa”. Oznacza to, że umieszczony wewnątrz mechanizm dostosowuje się do automatycznie do grubości kromek i umieszcza je w pozycji centralnej między częściami grzewczymi.... Avans.plПоскаржитись | 98 zł |
Toster Eldom TO245 900W (HKELDTOSTETO245) | 101 zł |
Toster ELDOM TO245 CzarnyToster marki Eldom przeznaczony jest do opiekania pieczywa oraz do odgrzewania np. bułek na specjalnej nadstawce. U... щеrządzenie wyposażone jest w „system centralnego ułożenia pieczywa”. Oznacza to, że umieszczony wewnątrz mechanizm dostosowuje się do automatycznie do grubości kromek i umieszcza je w pozycji centralnej między częściami grzewczymi.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 98 zł |
Toster ELDOM TO245 B biały | 112 zł |
Toster ELDOM TO245 B biały | 123 zł |
Eldom TO245B Dotty biały AGDM-TOS-ELD-006Toster TO245 Dotty, Eldom Chrupiące tosty na śniadanie? Ciepłe bułeczki na kolację? Możesz mieć je każdego dnia! To... щеster TO245 z eleganckiej serii BUBBLES to nowoczesne i bardzo funkcjonalne urządzenie. Służy do opiekania, podgrzewania i rozmrażania pieczywa. Do wyboru jest tu aż 7 stopni mocy opiekania, a odgrzewanie bułek umożliwia specjalna nadstawka. Toster posiada nienagrzewającą się obudowę oraz płynną, elektroniczną regulację czasu opiekania. Jest także wyposażony w system centralnego ułożenia pieczywa, który sprawia, że umieszczony wewnątrz mechanizm dostosowuje się automatycznie do grubości kromek i układa je w pozycji centralnej między częściami grzewczymi. Wygodę użytkowania tostera zapewnia prosta obsługa oraz praktyczna tacka na okruchy. Komputronik.plПоскаржитись | 98 zł |
Toster ELDOM TO245 Dotty BiałyToster TO245 z eleganckiej serii Bubbles to nowoczesne i bardzo funkcjonalne urządzenie. Służy do opiekania, podgrz... щеewania i rozmrażania pieczywa. Do wyboru jest tu aż 7 stopni mocy opiekania, a odgrzewanie bułek umożliwia specjalna nadstawka. Toster posiada nienagrzewającą się obudowę oraz płynną, elektroniczną regulację czasu opiekania. Jest także wyposażony w system centralnego ułożenia pieczywa, który sprawia, że umieszczony wewnątrz mechanizm dostosowuje się automatycznie do grubości kromek i układa je w pozycji centralnej między częściami grzewczymi. Wygodę użytkowania tostera zapewnia prosta obsługa oraz praktyczna tacka na okruchy. Model TO245 Dotty jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru: biała i czarna. Electro.plПоскаржитись | 96 zł |
Toster ELDOM Dotty TO 245Toster ELDOM Dotty TO 245 Tostery to znane i popularne urządzenia, które w prosty sposób pomagają przyrządzać ciepł... щеe i chrupiące posiłki lub przekąski. Do gr... EmpikПоскаржитись | 98 zł |
Toster ELDOM TO245 Dotty BiałyToster TO245 z eleganckiej serii Bubbles to nowoczesne i bardzo funkcjonalne urządzenie. Służy do opiekania, podgrz... щеewania i rozmrażania pieczywa. Do wyboru jest tu aż 7 stopni mocy opiekania, a odgrzewanie bułek umożliwia specjalna nadstawka. Toster posiada nienagrzewającą się obudowę oraz płynną, elektroniczną regulację czasu opiekania. Jest także wyposażony w system centralnego ułożenia pieczywa, który sprawia, że umieszczony wewnątrz mechanizm dostosowuje się automatycznie do grubości kromek i układa je w pozycji centralnej między częściami grzewczymi. Wygodę użytkowania tostera zapewnia prosta obsługa oraz praktyczna tacka na okruchy. Model TO245 Dotty jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru: biała i czarna.... Avans.plПоскаржитись | 96 zł |
Toster ELDOM TO245 Dotty BiałyToster TO245 z eleganckiej serii Bubbles to nowoczesne i bardzo funkcjonalne urządzenie. Służy do opiekania, podgrz... щеewania i rozmrażania pieczywa. Do wyboru jest tu aż 7 stopni mocy opiekania, a odgrzewanie bułek umożliwia specjalna nadstawka. Toster posiada nienagrzewającą się obudowę oraz płynną, elektroniczną regulację czasu opiekania. Jest także wyposażony w system centralnego ułożenia pieczywa, który sprawia, że umieszczony wewnątrz mechanizm dostosowuje się automatycznie do grubości kromek i układa je w pozycji centralnej między częściami grzewczymi. Wygodę użytkowania tostera zapewnia prosta obsługa oraz praktyczna tacka na okruchy. Model TO245 Dotty jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru: biała i czarna.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 90 zł |
Toster ELDOM TO245 C czarny | 112 zł |
Toster TO245 900W | 118 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!