Ceny na Eldom KA50 Kaffe czarny
Zdjęcia 9 | od 182 do 229 zł Rodzaj: tygielek elektryczny; Rodzaj kawy: mielona; Liczba przygotowanych filiżanek (jednocześnie): 6; Objętość pojemnika (l): 0.27; Pojemnik na mleko: Moc (W): 480; Wymiary (cm): 14.7x23.5x17.5; Waga (kg): 0.96; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
eldom KA50 elektryczny ekspres do kawy ekspres do kawy na 6 filiżanek elek | 229 zł |
Kawiarka elektryczna Eldom KA50 300 ml - Eldom | 190 zł |
Kawiarka Eldom Kawiarka Eldom KA50 kaffe | 189 zł |
Kawiarka elektryczna ELDOM KA50 KAFFE ekspres | 183 zł |
Kawiarka ELDOM KA50 Kaffe Czarny | Bezpłatny transport | 186 zł |
ELDOM KAWIARKA KAFFE,480W,CZARNA KA50 | 182 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!