Ceny na głośnik komputerowy Edifier R1080BT
Wideo 12Zdjęcia 6 | od 327 do 510 zł Wysokiej jakości miniaturowe głośniki komputerowe klasy 2.0 z przyzwoitą jakością dźwięku i łącznością bezprzewodową Bluetooth. W wewnętrznej hierarchii marki są bardziej budżetowe, ale jak na standardy innych głośników komputerowych klasy 2.0 wyglądają tak poważnie i reprezentacyjnie, jak to tylko możliwe. Głośniki napędzane są 4-calowym przetwornikiem i masywnym stożkiem o zmniejszonej amplitudzie drgań pasożytniczych, który uzupełnia 19-milimetrowy wysokotonowy głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką. Na tylnym panelu znajduje się port falownika fazowego. Za zasilanie odpowiada wbudowany wzmacniacz klasy D o łącznej mocy 24 W (12 W na kanał). System ma przyzwoity stosunek sygnału do szumu (85 dB) i jest w stanie naturalnie brzmieć w zakresie częstotliwości od 67 do 20 000 Hz. Aby jeszcz...e raz podkreślić wysoki status, Edifier R1080BT został wyposażony w filtr LC drugiego rzędu, jak w droższej akustyce firmy, a do produkcji użyto gęstych paneli MDF, które są wykorzystywane do produkcji akustyki Hi-Fi. Aby połączyć się ze źródłem sygnału, głośniki mają parę złączy RCA i mini-jack 3,5 mm. Wszystkie kontrolki znajdują się na górnym panelu wiodącej kolumny. dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Edifier R1080BT 2-drożny głośnik 24 W biały z przewodem i bezprzewodowym 9Edifier R1080BT Głośnik 2-drożny 24 W Biały Przewodowy i bezprzewodowy
6923520267859
R1080BT-WHT
Głośniki Amazon.plZłóż skargę | 452 zł |
Głośniki komputerowe Edifier R1080BT Biały GL-20-EIE-040Zestaw dla każdego Kompaktowy zestaw Edifier 2.0 R1080BT to nowa, odświeżona wersja klasycznego zestawu Edifier R10... więcej00T4. Elegancka obudowa z drewnianej płyty MDF minimalizuje rezonans akustyczny, a 4-calowe głośniki niskotonowe i 3/4-calowe jedwabne głośniki wysokotonowe zapewniają głębokie, bogate brzmienie. Aby w pełni spersonalizować ustawienia audio, z tyłu głośnika znajduje się panel z pokrętłami do regulacji głośności i basów. Edifier R1080 Bluetooth posiada również podwójne porty stereo line-in z dynamicznym wzmocnieniem wysokich tonów na porcie A. Jednak najważniejszą innowacją jest możliwość synchronizacji z urządzeniami Bluetooth. Dopasuj do własnego stylu Edifier R1080BT dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej i białej. Poza widoczną różnicą w kolorze obudowy, biały wariant kolorystyczny posiada uderzający żółty akcent na głośniku basowym. Osoby, które wolą mieć zestaw głośnikowy, który brzmi dobrze, a jednocześnie wyróżnia się w domu, powinny wybrać wersję białą. Dobrze obudowany Obudowa wykonana jest z płyty pilśniowej o średniej gęstości (MDF). Z przodu możemy wyraźnie zobaczyć 19 mm jedwabną kopułkę wysokotonową oraz 4-calowy głośnik średniotonowy i niskotonowy, a ze względów estetycznych nie zastosowano materiałowej osłony. Łatwe sterowanie Kolory zasilania i głośności znajdują się na górze prawego kanału głośnika. Przycisk zasilania na środku działa również jako przycisk zmiany trybu pracy. Długie naciśnięcie włącza/wyłącza zasilanie, natomiast krótkie naciśnięcie przełącza pomiędzy trybem Bluetooth (niebieska dioda LED) i AUX (zielona dioda LED). Możliwości podłączenia R1080BT są raczej proste, akceptując jedynie wejście LINE IN lub AUX. Komputronik.plZłóż skargę | 339 zł |
Głośniki EDIFIER R1080BT CzarnyZestaw głośników Edifier R1080BT to odświeżona wersja klasycznego zestawu Edifier R1010BT. Wyposażono je w drewnian... więceją, stylową obudowę z MDF. Nie tylko nadaje ona głośnikom klasy i szyku, ale także minimalizuje rezonans akustyczny. Na zestaw Edifier R1080BT składają się 4-calowe głośniki niskotonowe oraz 3/4-calowe głośniki wysokotonowe, które mają jedwabną membranę. Electro.plZłóż skargę | 327 zł |
Głośniki EDIFIER R1080BT CzarnyZestaw głośników Edifier R1080BT to odświeżona wersja klasycznego zestawu Edifier R1010BT. Wyposażono je w drewnian... więceją, stylową obudowę z MDF. Nie tylko nadaje ona głośnikom klasy i szyku, ale także minimalizuje rezonans akustyczny. Na zestaw Edifier R1080BT składają się 4-calowe głośniki niskotonowe oraz 3/4-calowe głośniki wysokotonowe, które mają jedwabną membranę.... Avans.plZłóż skargę | 327 zł |
Edifier Głośniki 2.0 Edifier R1080BT (czarne)Zestaw dla każdegoKompakto Akces-markt.plZłóż skargę | 349 zł |
Edifier R1080BT CzarnyCzytnik kart pamięci:nie;Dek OleOle.plZłóż skargę | 327 zł |
Edifier Głośniki 2.0 Edifier R1080BT (białe)Zestaw dla każdego
Kompaktowy zestaw Edifier 2.0 R1080BT to nowa, odświeżona wersja klasycznego zestawu Edifier R... więcej1000T4. Elegancka obudowa z drewnianej płyty MDF minimalizuje rezonans akustyczny, a 4-calowe głośniki niskotonowe i 3/4-calowe jedwabne głośniki wysokotonowe zapewniają głębokie, bogate brzmienie. Atut ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 398 zł |
Głośniki EDIFIER R1080BT CzarnyZestaw głośników Edifier R1080BT to odświeżona wersja klasycznego zestawu Edifier R1010BT. Wyposażono je w drewnian... więceją, stylową obudowę z MDF. Nie tylko nadaje ona głośnikom klasy i szyku, ale także minimalizuje rezonans akustyczny. Na zestaw Edifier R1080BT składają się 4-calowe głośniki niskotonowe oraz 3/4-calowe głośniki wysokotonowe, które mają jedwabną membranę.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 327 zł |
Głośniki komputerowe 2.0 EDIFIER R1080BTEdifier R1080BT Zestaw głośników Edifier R1080BT to odświeżona wersja klasycznego zestawu Edifier R1010BT. Wyposażo... więcejno je w drewnianą, stylową obudowę z MDF. ... EmpikZłóż skargę | 382 zł |
Edifier R1080BT BiałyCzytnik kart pamięci:nie;Dek RTV Euro AGDZłóż skargę | 339 zł |
Głośniki 2.0 Edifier R1080BT (białe) | 410 zł |
Edifier R1080bt Bluetooth Speaker Czarny MGS0000015129Głośnik Bluetooth EDIFIER Edifier R1080BT Black to wyrafinowane urządzenie audio, które zapewnia najwyższą jakość d... więcejźwięku dla TV-Audio i innych urządzeń. Dzięki funkcji bezprzewodowej łączności Bluetooth możesz cieszyć się ulubioną muzyką i podcastami bez plątaniny kabli i przewodów. Głośniki mają stylową i kompaktową konstrukcję, która idealnie pasuje do każdego domu lub biura. Głośniki zapewniają wysokiej jakości dźwięk, który jest czysty i zrównoważony, z głębokimi basami. Głośnik Bluetooth EDIFIER Edifier R1080BT jest trwały, łatwy w konfiguracji i obsłudze. Jest idealny dla entuzjastów muzyki, którzy chcą cieszyć się wysokiej jakości tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 510 zł |
ALTAVOCES EDIFIER BOOKSHELF R1080BT NEGRO BLUETOOTH R1080BT-BK | 429 zł |
Głośniki komputerowe Edifier R1080BT Czarny GL-20-EIE-034Zestaw dla każdego Kompaktowy zestaw Edifier 2.0 R1080BT to nowa, odświeżona wersja klasycznego zestawu Edifier R10... więcej00T4. Elegancka obudowa z drewnianej płyty MDF minimalizuje rezonans akustyczny, a 4-calowe głośniki niskotonowe i 3/4-calowe jedwabne głośniki wysokotonowe zapewniają głębokie, bogate brzmienie. Aby w pełni spersonalizować ustawienia audio, z tyłu głośnika znajduje się panel z pokrętłami do regulacji głośności i basów. Edifier R1080 Bluetooth posiada również podwójne porty stereo line-in z dynamicznym wzmocnieniem wysokich tonów na porcie A. Jednak najważniejszą innowacją jest możliwość synchronizacji z urządzeniami Bluetooth. Dopasuj do własnego stylu Edifier R1080BT dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej i białej. Poza widoczną różnicą w kolorze obudowy, biały wariant kolorystyczny posiada uderzający żółty akcent na głośniku basowym. Osoby, które wolą mieć zestaw głośnikowy, który brzmi dobrze, a jednocześnie wyróżnia się w domu, powinny wybrać wersję białą. Dobrze obudowany Obudowa wykonana jest z płyty pilśniowej o średniej gęstości (MDF). Z przodu możemy wyraźnie zobaczyć 19 mm jedwabną kopułkę wysokotonową oraz 4-calowy głośnik średniotonowy i niskotonowy, a ze względów estetycznych nie zastosowano materiałowej osłony. Łatwe sterowanie Kolory zasilania i głośności znajdują się na górze prawego kanału głośnika. Przycisk zasilania na środku działa również jako przycisk zmiany trybu pracy. Długie naciśnięcie włącza/wyłącza zasilanie, natomiast krótkie naciśnięcie przełącza pomiędzy trybem Bluetooth (niebieska dioda LED) i AUX (zielona dioda LED). Możliwości podłączenia R1080BT są raczej proste, akceptując jedynie wejście LINE IN lub AUX. Komputronik.plZłóż skargę | 327 zł |
Głośniki EDIFIER R1080BT BiałyZestaw głośników Edifier R1080BT to odświeżona wersja klasycznego zestawu Edifier R1010BT. Wyposażono je w drewnian... więceją, stylową obudowę z MDF. Nie tylko nadaje ona głośnikom klasy i szyku, ale także minimalizuje rezonans akustyczny. Electro.plZłóż skargę | 339 zł |
Głośniki EDIFIER R1080BT BiałyZestaw głośników Edifier R1080BT to odświeżona wersja klasycznego zestawu Edifier R1010BT. Wyposażono je w drewnian... więceją, stylową obudowę z MDF. Nie tylko nadaje ona głośnikom klasy i szyku, ale także minimalizuje rezonans akustyczny.... Avans.plZłóż skargę | 339 zł |
Edifier Głośniki 2.0 Edifier R1080BT (białe)Zestaw dla każdegoKompakto Akces-markt.plZłóż skargę | 349 zł |
Edifier R1080BT BiałyCzytnik kart pamięci:nie;Dek OleOle.plZłóż skargę | 339 zł |
Głośniki EDIFIER R1080BT Biały R1080BT WHITEZestaw głośników Edifier R1080BT to odświeżona wersja klasycznego zestawu Edifier R1010BT. Wyposażono je w drewnian... więceją, stylową obudowę z MDF. Nie tylko nadaje ona głośnikom klasy i szyku, ale także minimalizuje rezonans akustyczny.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 339 zł |
EDIFIER R1080BT zestaw stereo bluetooth białeEDIFIER R1080BT - zestaw 2.0 - kolor biały minimalistyczny design pasujący na biurko i do salonu, 4-calowe głośniki... więcejniskotonowe oraz 3/4-calowe głośniki wyso... EmpikZłóż skargę | 364 zł |
pokaż 6 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!