Ceny na głośnik przenośny Edifier MP-100 Plus
Wideo 5Zdjęcia 8 | od 99 do 244 zł Bluetooth: Bluetooth v 5.3; Liczba kanałów: 1.0 (mono); Liczba pasm przenoszenia: 1; Pasywny przetwornik; Moc (W): 5; Obsługa kodeków: Funkcje i możliwości: zestaw głośnomówiący; Cechy dodatkowe: uchwyt / pasek; Pojemność akumulatora (mAh): 1500; Czas pracy (h): 9; Port ładowania USB: USB C dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Edifier Głośnik MP100 Plus zielony jezioro | 244 zł |
Głośniki przenośne Edifier MP100 Plus Zielony GL-M-EIE-017Edifier MP100 Plus Zielony - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i o... więcejdbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 109 zł |
Głośnik mobilny EDIFIER MP100 Plus CiemnozielonyPrzenośny głośnik Edifier MP100 Plus obsługuje nowoczesne łącze Bluetooth 5.3. Pozwala cieszyć się wysoką jakością... więcejmuzyki dzięki przetwornikowi 43 mm. Ma budowany mikrofon z redukcją szumów. To doskonały towarzysz na świeżym powietrzu. Jest lekki i kompaktowy. Specjalny pasek daje możliwość zawieszenia go gdziekolwiek chcesz. Głośnik ma możliwość na zanurzenie w wodzie do 30 minut na głębokość do 1 metra. Wyposażony w specjalną, materiałową siatkę, która chroni go przed kurzem i pyłem. Jest wytrzymały i odporny na upadek. Electro.plZłóż skargę | 175 zł |
Głośnik mobilny EDIFIER MP100 Plus CiemnozielonyPrzenośny głośnik Edifier MP100 Plus obsługuje nowoczesne łącze Bluetooth 5.3. Pozwala cieszyć się wysoką jakością... więcejmuzyki dzięki przetwornikowi 43 mm. Ma budowany mikrofon z redukcją szumów. To doskonały towarzysz na świeżym powietrzu. Jest lekki i kompaktowy. Specjalny pasek daje możliwość zawieszenia go gdziekolwiek chcesz. Głośnik ma możliwość na zanurzenie w wodzie do 30 minut na głębokość do 1 metra. Wyposażony w specjalną, materiałową siatkę, która chroni go przed kurzem i pyłem. Jest wytrzymały i odporny na upadek.... Avans.plZłóż skargę | 175 zł |
Edifier Głośnik Edifier MP100 Plus (forest green)Głośnik Edifier MP100 PlusPrzenośny głośnik Edifier MP100 Plus może Ci towarzyszyć niemal wszędzie. Jest wyjątkowo... więcejlekki, a zarazem wytrzymały i wodoodporny na poziomie IPX7. Jego czas pracy wynosi około 9 godzin na jednym ładowaniu, a moc wyjściowa sięga 5 W. Co więcej, Bluetooth 5.3 zapewnia szybkie i stabilne połączenie. Głośnik zachwyca nie tylko świetną jakością dźwięku, ale też stylowym, nowoczesnym designem. Lekki i przenośnyGłośni Akces-markt.plZłóż skargę | 109 zł |
Edifier Głośnik Edifier MP100 Plus (forest green)Głośnik Edifier MP100 Plus
Przenośny głośnik Edifier MP100 Plus może Ci towarzyszyć niemal wszędzie. Jest wyjątko... więcejwo lekki, a zarazem wytrzymały i wodoodporny na poziomie IPX7. Jego czas pracy wynosi około 9 godzin na jednym ładowaniu, a moc wyjściowa sięga 5 W. Co więcej, Bluetooth 5.3 zapewnia szybkie i stabilne połączenie. Głośnik zachwyca nie tylko świetną jakością dźwięku, ale też stylowym, nowoczesnym designem.
Lekki i przenośny
Głośnik MP100 Plus jest na tyle lekki i kompaktowy, że możesz mieć go zawsze przy sobie. Waży nie więcej niż smartfon i jest naprawdę niewielki - bez problemu mieści się w dłoni. Został też wyposażony w specjalny uchwyt, za pomocą którego możesz przymocować go do plecaka lub torebki. Co więcej, głośnik jest dostępny w 2 kolorach - sprawdź, który bardziej Ci się spodoba!
Zachwycający dźwięk
Ciesz się wysoką jakością dźwięku. Głośnik MP100 Plus wyróżnia się mocą wyjściową na poziomie nawet 5 W i został wyposażony w 43-milimetrowy przetwornik o wysokiej czułości. Dzięki temu może zapewnić czyste brzmienie, bogactwo szczegółów i doskonałą harmonię. Idealnie sprawdzi się nie tylko w domu, ale też na przykład podczas imprezy w ogrodzie, na plaży, na pikniku lub na wycieczce.
Imponująca wytrzymałość
Ten wyjątkowy głośnik będzie świetnie Ci służyć niemal w każdych warunkach. Wyróżnia się wodoodpornością IPX7 - niestraszne mu zachlapanie. Został też wyposażony w specjalną, materiałową siatkę, która chroni go przed kurzem i pyłem. Jest przy tym wyjątkowo wytrzymały i odporny na upadek. Zabierz go na mecz siatkówki plażowej lub na wycieczkę za miasto i pozwól, aby Twoje ulubione utwory umilały Ci czas!
Bluetooth 5.3
Problemy z połączeniem to już przeszłość! Głośnik Edifier MP100 Plus obsługuje nowoczesne łącze Bluetooth 5.3, które zapewnia niesamowicie szybką i stabilną transmisję bezprzewodową. Gwarantuje też niższe zużycie energii. Produkt jest przy tym bardzo prosty w obsłudze. Specjalnie zaprojektowane przyciski umożliwiają szybkie i wygodne rozłączanie Bluetooth, włączanie i wyłączanie głośnika, a także regulację głośności.
Długi czas pracy
Nie obawiaj się, że głośnik rozładuje się w najmniej odpowiednim momencie. MP100 Plus ma wbudowany wytrzymały akumulator o pojemności 1500 mAh, który zapewnia imponująco długi czas pracy. W pełni naładowane urządzenie może odtwarzać muzykę nawet przez 9 godzin - to idealne rozwiązanie na wycieczkę lub imprezę! Wygodne ładowanie głośnika umożliwia wchodzący w skład zestawu kabel.
Wbudowany mikrofon i redukcja szumów
Głośnik MP100 Plus zapewnia krystalicznie czysty dźwięk nie tylko podczas słuchania muzyki, ale też w trakcie połączeń głosowych. Urządzenie zostało wyposażone w wysokiej klasy mikrofon i pozwala odebrać telefon za pomocą jednego kliknięcia. ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 138 zł |
Głośnik mobilny EDIFIER MP100 Plus Ciemnozielony MP100 PLUS FORESTPrzenośny głośnik Edifier MP100 Plus obsługuje nowoczesne łącze Bluetooth 5.3. Pozwala cieszyć się wysoką jakością... więcejmuzyki dzięki przetwornikowi 43 mm. Ma budowany mikrofon z redukcją szumów. To doskonały towarzysz na świeżym powietrzu. Jest lekki i kompaktowy. Specjalny pasek daje możliwość zawieszenia go gdziekolwiek chcesz. Głośnik ma możliwość na zanurzenie w wodzie do 30 minut na głębokość do 1 metra. Wyposażony w specjalną, materiałową siatkę, która chroni go przed kurzem i pyłem. Jest wytrzymały i odporny na upadek.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 170 zł |
Głośnik Edifier MP100 Plus lake green (1075519284) | 105 zł |
Edifier MP100 Plus 5W CzarnyAirPlay:nie;Blu OleOle.plZłóż skargę | 170 zł |
Edifier MP100 Plus 5W Lake GreenAirPlay:nie;Blu RTV Euro AGDZłóż skargę | 158 zł |
Głośnik Edifier MP100 Plus (lake green) | 109 zł |
Głośnik Edifier MP100 Plus (lake green) | 123 zł |
Głośniki przenośne Edifier MP100 Plus Zielony GL-M-EIE-018Edifier MP100 Plus Zielony - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i o... więcejdbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 99 zł |
Głośnik mobilny EDIFIER MP100 Plus JasnozielonyPrzenośny głośnik Edifier MP100 Plus obsługuje nowoczesne łącze Bluetooth 5.3. Pozwala cieszyć się wysoką jakością... więcejmuzyki dzięki przetwornikowi 43 mm. Ma budowany mikrofon z redukcją szumów. To doskonały towarzysz na świeżym powietrzu. Jest lekki i kompaktowy. Specjalny pasek daje możliwość zawieszenia go gdziekolwiek chcesz. Głośnik ma możliwość na zanurzenie w wodzie do 30 minut na głębokość do 1 metra. Wyposażony w specjalną, materiałową siatkę, która chroni go przed kurzem i pyłem. Jest wytrzymały i odporny na upadek. Electro.plZłóż skargę | 163 zł |
Głośnik mobilny EDIFIER MP100 Plus CzarnyPrzenośny głośnik Edifier MP100 Plus obsługuje nowoczesne łącze Bluetooth 5.3. Pozwala cieszyć się wysoką jakością... więcejmuzyki dzięki przetwornikowi 43 mm. Ma budowany mikrofon z redukcją szumów. To doskonały towarzysz na świeżym powietrzu. Jest lekki i kompaktowy. Specjalny pasek daje możliwość zawieszenia go gdziekolwiek chcesz. Głośnik ma możliwość na zanurzenie w wodzie do 30 minut na głębokość do 1 metra. Wyposażony w specjalną, materiałową siatkę, która chroni go przed kurzem i pyłem. Jest wytrzymały i odporny na upadek. Electro.plZłóż skargę | 175 zł |
Głośnik mobilny EDIFIER MP100 Plus JasnozielonyPrzenośny głośnik Edifier MP100 Plus obsługuje nowoczesne łącze Bluetooth 5.3. Pozwala cieszyć się wysoką jakością... więcejmuzyki dzięki przetwornikowi 43 mm. Ma budowany mikrofon z redukcją szumów. To doskonały towarzysz na świeżym powietrzu. Jest lekki i kompaktowy. Specjalny pasek daje możliwość zawieszenia go gdziekolwiek chcesz. Głośnik ma możliwość na zanurzenie w wodzie do 30 minut na głębokość do 1 metra. Wyposażony w specjalną, materiałową siatkę, która chroni go przed kurzem i pyłem. Jest wytrzymały i odporny na upadek.... Avans.plZłóż skargę | 163 zł |
Głośnik mobilny EDIFIER MP100 Plus CzarnyPrzenośny głośnik Edifier MP100 Plus obsługuje nowoczesne łącze Bluetooth 5.3. Pozwala cieszyć się wysoką jakością... więcejmuzyki dzięki przetwornikowi 43 mm. Ma budowany mikrofon z redukcją szumów. To doskonały towarzysz na świeżym powietrzu. Jest lekki i kompaktowy. Specjalny pasek daje możliwość zawieszenia go gdziekolwiek chcesz. Głośnik ma możliwość na zanurzenie w wodzie do 30 minut na głębokość do 1 metra. Wyposażony w specjalną, materiałową siatkę, która chroni go przed kurzem i pyłem. Jest wytrzymały i odporny na upadek.... Avans.plZłóż skargę | 175 zł |
Edifier Głośnik Edifier MP100 Plus (lake green)Głośnik Edifier MP100 PlusPrzenośny głośnik Edifier MP100 Plus może Ci towarzyszyć niemal wszędzie. Jest wyjątkowo... więcejlekki, a zarazem wytrzymały i wodoodporny na poziomie IPX7. Jego czas pracy wynosi około 9 godzin na jednym ładowaniu, a moc wyjściowa sięga 5 W. Co więcej, Bluetooth 5.3 zapewnia szybkie i stabilne połączenie. Głośnik zachwyca nie tylko świetną jakością dźwięku, ale też stylowym, nowoczesnym designem. Lekki i przenośnyGłośni Akces-markt.plZłóż skargę | 109 zł |
Edifier Głośnik Edifier MP100 Plus (lake green)Głośnik Edifier MP100 Plus
Lekki i przenośny
Głośnik MP100 Plus jest na tyle lekki i kompaktowy, że możesz mieć go zawsze przy sobie. Waży nie więcej niż smartfon i jest naprawdę niewielki - bez problemu mieści się w dłoni. Został też wyposażony w specjalny uchwyt, za pomocą którego możesz przymocować go do plecaka lub torebki. Co więcej, głośnik jest dostępny w 2 kolorach - sprawdź, który bardziej Ci się spodoba!
Zachwycający dźwięk
Imponująca wytrzymałość
Ten wyjątkowy głośnik będzie świetnie Ci służyć niemal w każdych warunkach. Wyróżnia się wodoodpornością IPX7 - niestraszne mu zachlapanie. Został też wyposażony w specjalną, materiałową siatkę, która chroni go przed kurzem i pyłem. Jest przy tym wyjątkowo wytrzymały i odporny na upadek. Zabierz go na mecz siatkówki plażowej lub na wycieczkę za miasto i pozwól, aby Twoje ulubione utwory umilały Ci czas!
Bluetooth 5.3
Długi czas pracy
Wbudowany mikrofon i redukcja szumów
Głośnik MP100 Plus zapewnia krystalicznie czysty dźwięk nie tylko podczas słuchania muzyki, ale też w trakcie połączeń głosowych. Urządzenie zostało wyposażone w wysokiej klasy mikrofon i pozwala odebrać telefon za pomocą jednego kliknięcia. ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 138 zł |
Głośnik mobilny EDIFIER MP100 Plus Jasnozielony MP100 PLUS LAKEPrzenośny głośnik Edifier MP100 Plus obsługuje nowoczesne łącze Bluetooth 5.3. Pozwala cieszyć się wysoką jakością... więcejmuzyki dzięki przetwornikowi 43 mm. Ma budowany mikrofon z redukcją szumów. To doskonały towarzysz na świeżym powietrzu. Jest lekki i kompaktowy. Specjalny pasek daje możliwość zawieszenia go gdziekolwiek chcesz. Głośnik ma możliwość na zanurzenie w wodzie do 30 minut na głębokość do 1 metra. Wyposażony w specjalną, materiałową siatkę, która chroni go przed kurzem i pyłem. Jest wytrzymały i odporny na upadek.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 158 zł |
pokaż 12 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!