Odkurzacz
Dyson V15S Detect Submarine
od 3 898 do 4 510 zł Rodzaj: pionowy z odłączanym odkurzaczem ręcznym; Sprzątanie: na mokro i sucho; Pojemnik na kurz: system cyklon; Objętość pojemnika na kurz (l): 0.76; Regulacja mocy: na korpusie; Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz; Filtr HEPA: HEPA; Dodatkowe tryby: Funkcje końcówek: mini turboszczotka dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DYSON Odkurzacz bezprzewodowy DYSON V15s Detect Submarine z funkcją aktywnOdkurzacz bezprzewodowy Dyson V15s Detect Submarine z funkcją aktywnego mycia Do czyszczenia na mokro. Usuwa rozlan... więceje płyny, zanieczyszczeni MediaMarkt.plZłóż skargę | 4 299 zł |
Dyson V15s Detect Submarine | 3 974 zł |
Mopujący pionowy Dyson V15s Detect Submarine żółty/nikiel AGDM-ODK-DYN-095Potężna moc ssania Dyson teraz z funkcją aktywnego mycia. Myje czystą wodą przez cały czas sprzątania. Usuwa rozlan... więceje płyny i uporczywe plamy. Uwidacznia 2x więcej niezauważalnego kurzu.1 Zbiera włosy i sierść, zapobiegając ich plątaniu. Nr 1 pod względem sprzedaży w Polsce* *Na podstawie sprzedaży ilościowej odkurzacza bezprzewodowego Dyson V15 raportowanej przez wiodącą firmę badawczą w Polsce w okresie od stycznia do grudnia 2023 r. Funkcja 4 w 1 Odkurzacz posiada 4 wszechstronne elektroszczotki do sprzątania na mokro i na sucho, do każdej powierzchni. Elektroszczotka Dyson SubmarineTM aktywnie myje i odkurza podłogi. Została zaprojektowana tak, aby usuwać brud z podłóg twardych czystą wodą przez cały czas sprzątania, pozostawiając czystą i lśniącą podłogę bez smug. Unikalna Technologia Extraction Plate, odsącza nadmiar wody z elektroszczotki prosto do pojemnika, zapobiegając nadmiernemu namoczeniu podłogi. Elektroszczotka Fluffy OpticTM podświetla niewidoczny kurz na podłogach twardych. Technologia Illumination wykrywa niewidoczne na pierwszy rzut oka cząsteczki. Precyzyjnie ustawiona wiązka światła sprawia, że niezauważalny na podłogach twardych kurz staje się widoczny - dzięki czemu podczas sprzątania niczego nie przeoczysz. Elektroszczotka Digital MotorbarTM dokładnie odkurza dywany, zbiera włosy i sierść bez plątania. Zbiera długie włosy i zwierzęcą sierść, automatycznie zapobiegając ich plątaniu. Specjalnie zaprojektowane grzebienie automatycznie usuwają owiniętą sierść i włosy ze szczotki bezpośrednio do pojemnika. Zapewnia dokładne sprzątanie każdej powierzchni. Mini Elektroszczotka z technologią zapobiegającą plątaniu. Zbiera długie włosy i zwierzęcą sierść. Stożkowy, zapobiegający plątaniu wałek szczotki skręca włosy do pojemnika. Napędzane silnikiem czyszczenie małych przestrzeni. Odkurza kanapy i materace. Myje twarde podłogi w całym domu i na każdej powierzchni Elektroszczotka Dyson SubmarineTM z funkcją aktywnego mycia została zaprojektowana tak, aby czyścić wszystkie rodzaje podłóg twardych jak płytki, kamień, drewno, linoleum, a także podłogę ceramiczną, winylową oraz laminowaną. Płyny rozlane podczas gotowania Usuwa suche i mokre zanieczyszczeni Komputronik.plZłóż skargę | 4 299 zł |
Odkurzacz DYSON V15s Detect Submarine™ z funkcją aktywnego mycia 448798-01Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V15s Detect Submarine do sprzątania na mokro i na sucho. Nowa precyzyjnie zaprojektow... więcejana elektroszczotka Dyson Submarine usuwa rozlane płyny, trudne zaschnięte plamy, okruchy jedzenia z twardej podłogi, przenosząc powierzchnię na wyższy - higieniczny poziom czystości. Myje czystą wodą przez cały czas sprzątania.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 4 299 zł |
Odkurzacz pionowy Dyson V15s Detect Submarine | 3 899 zł |
Odkurzacz Pionowy Dyson V15S Detect Submarine Srebrny/Szary MopOdkurzacz Pionowy Dyson V15S Detect Submarine Wydajny odkurzacz pionowy Dyson V15s Detect Submarine z rewolucyjną t... więcejechnologią mokrego cylindra Submarine. Dos... EmpikZłóż skargę | 3 898 zł |
Dyson V15s Detect Submarine z funkcją aktywnego myciaBateria:litowo- RTV Euro AGDZłóż skargę | 4 299 zł |
Dyson V15s Detect Submarine | 4 510 zł |
Dyson V15s Detect Submarine, silver | 3 985 zł |
Odkurzacz Dyson V15s Detect Submarine bezprzewodowyOdkurzacz Dyson V15s Detect Submarine bezprzewodowy Wychwytuje mikroskopijne cząsteczki Szczotka czyszcząca Fluffy... więcejOpti sprawia, że na twardych podłogach widać niewidoczny kurz, wskazując miejsce czyszczenia. Antystatyczne włókna z czarnego włókna węglowego wychwytują drobne cząstki i alergeny z twardych podłóg i pęknięć. Cztery kolorowe paski pokazują liczbę cząstek usuniętych podczas czyszczenia. W ten sposób wiesz, że obszar został głęboko oczyszczony. Odkurzacz Dyson V15s Detect Submarine usuwa cząsteczki tak małe, jak alergeny, zarodniki pleśni, roztocza i sierść zwierząt domowych – zapewniając czystszy i zdrowszy dom. Trzy tryby zasilania Odkurzacz Dyson V15s Detect Submarine posiada aż trzy tryby. Tryb automatyczny inteligentnie dostosowuje się, zapewniając optymalną równowagę mocy i czasu pracy. Tryb Eco zapewnia dłuższy czas pracy w przypadku większych sprzątań, natomiast tryb Boost przeznaczony jest do krótkich, intensywnych sprzątań. Czyszczenie na mokro Odkurzacz Dyson V15s Detect Submarine myje twarde podłogi czystą wodą od początku do końca. Zmotoryzowana szczotka do czyszczenia na mokro zbiera płyny, zanieczyszczeni Vobis.plZłóż skargę | 3 899 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!