Odkurzacz
Dreame V11
Wideo 16Zdjęcia 12 | od 749 do 1 275 zł Topowy model odkurzacza z układem pionowym, który nie dba o żadne zabrudzenia. Szybkoobrotowy silnik Space 4.0 (125 tys. Obrotów na minutę) o zwiększonej mocy ssania do 25 kPa (w porównaniu z poprzednim modelem Xiaomi Dreame V10) jest zainstalowany w sercu odkurzacza. Zastosowanie 12 strumieni turbo pozwala z powodzeniem oddzielać najmniejsze cząsteczki śmieci. Uzupełnia leczenie filtrem HEPA klasy 12, który wychwytuje cząsteczki o wielkości nawet 0,3 μm. Zbiornik pyłu systemu cyklonowego Xiaomi Dreame V11 jest przymocowany do uchwytu. Jego objętość wynosi 0,5 l. Czyszczenie zawartości pojemnika odbywa się poprzez naciśnięcie jednego przycisku, a spód pojemnika na kurz otwiera się w kierunku od użytkownika, aby nie brudzić się opadającym kurzem. Na końcu pionowego korpusu czyścika widać wy...świetlacz OLED pokazujący dane o trybie sprzątania, pozostałym naładowaniu akumulatora i stanie filtrów. Autonomia modelu deklarowana jest w szerokich granicach od 10 do 90 minut. W pierwszym przypadku mówimy o ekonomicznym trybie pracy, w drugim - o maksymalnej mocy ssania. „Złoty środek” pod względem autonomii (tj. Standardowej mocy) znajduje się dokładnie pośrodku między wskazanymi wartościami (40 minut). Urządzenie wyposażone jest w elektryczną turboszczotkę, ssawkę szczelinową, szczotkę do mebli tapicerowanych ze sztywnym włosiem, uchwyt do mocowania na ścianie odkurzacza i wszystkich jego elementów na okres bezczynności. dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dreame U20 Cordless Pionowy odkurzacz VPV11A | 749 zł |
DREAME Odkurzacz bezprzewodowy DREAME Dreame V11 Miedziano-szaryOdkurzacz bezprzewodowy Dreame Dreame V11Mocny silnik bezszczotkowy zamknięty w urządzeniu daje ogromną siłę ssania... więcej, dzięki czemu odkurzacz poradzi sobie z każdym rodzajem zabrudzeń. Nieduża waga (zaledwie 1,6 kg) oraz nowoczesny wyświetlacz Oled powodują, że sprzątanie staje się jeszcze łatwiejsze. MediaMarkt.plZłóż skargę | 899 zł |
Dreame V11Jeden przycisk i pojemnik otwiera się od dołu, całkowicie opróżniając swoją zawartość. Filtry i... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 878 zł |
Bezworkowy pionowy Dreame V11 czerwony AGDM-ODK-DRME-011Bezprzewodowy odkurzacz pionowy V11, Dreame Nowa era odkurzaczy Wysprzątanie mieszkania, domu lub samochodu jeszcze... więcejnigdy nie było tak proste i szybkie dzięki rewolucyjnemu odkurzaczowi Dreame V11. Mocny silnik bezszczotkowy zamknięty w urządzeniu daje ogromną siłę ssania, dzięki czemu odkurzacz poradzi sobie z każdym rodzajem zabrudzeń. Nieduża waga (zaledwie 1,6 kg) oraz nowoczesny wyświetlacz OLED powodują, że sprzątanie staje się jeszcze łatwiejsze. Łatwe przechowywanie i czyszczenie Specjalny uchwyt montowany na ścianie pozwala zaoszczędzić miejsce przy przechowywaniu, a pojemnik na kurz oraz filtry można bez problemu wyczyścić pod bieżącą wodą, aby zachować rewelacyjną skuteczność czyszczenia i przedłużyć żywotność pracy odkurzacza. Wydłużony czas pracy Ulepszony akumulator o pojemności 3000 mAh pozwala na 90 minut ciągłej pracy przy jednym ładowaniu, co wystarcza na dokładne odkurzenie dużej powierzchni. Po wyczerpaniu akumulatora pełne ładowanie trwa 4 godziny. Ciche działanie Dreame V11 jest wyjątkowo cichym odkurzaczem, w trybie ECO emituje jedynie 73 dB. To możliwe dzięki 7-stopniowemu systemowi wydajności, na który składa się między innymi wygłuszająca pianka, dokładne łączenie części, zoptymalizowany przepływ powietrza czy ulepszona wentylacja. Silnik bezszczotkowy nowej generacji Niezwykle mocny silnik bezszczotkowy Dreame SPACE 4.0 rozkręca się aż do 125000 obrotów na minutę co daje wysoką moc ssania na poziomie 140 AW i pozwala wysprzątać nawet najbardziej zabrudzone miejsca. Nowoczesny system chłodzenia pozwala na stabilną pracę silnika bez przerw oraz bez obawy o przegrzanie. Filtracja na najwyższym poziomie Dodatkowo 12-stożkowy cyklonowy system filtracji poradzi sobie z kurzem, pyłkami, sierścią zwierząt i wszelkimi cząsteczkami do 0,3 mikrona. 5-stopniowy system filtrowania pozwala na przechwycenie 99,7% cząsteczek kurzu, brudu czy drobnoustrojów, pozostawiając za sobą o wiele czystsze powietrze. To idealne rozwiązanie dla alergików. Końcówki na każdą okazję Odkurzacz został wyposażony w cztery szczotki: do podłóg, do dywanów i wykładzin, małą szczotkę do mebli oraz wąską szczotkę do szczelin. W połączeniu z jednym z 3 trybów mocy (ECO, normal oraz TURBO), wymienne końcówki pozwolą kompleksowo odkurzyć każdą przestrzeń. Urządzenie może być używane z długą rurą do podłóg, elastycznym wężem do trudno dostępnych miejsc lub jedynie ze szczotką jako odkurzacz ręczny. Komputronik.plZłóż skargę | 992 zł |
Odkurzacz DREAME V11Odkurzanie za pomocą tego wszechstronnego bezprzewodowego odkurzacza jest naprawdę łatwe, doskonale sprawdza się pr... więcejzy odkurzaniu listew i innych trudno dostępnych miejsc. Nie musisz martwić się o worki na kurz, ponieważ odkurzacz zbiera kurz i brud w wyjmowanym pojemniku. Po całkowitym naładowaniu odkurzacz działa przez 90 minut. Electro.plZłóż skargę | 879 zł |
Odkurzacz DREAME V11Odkurzanie za pomocą tego wszechstronnego bezprzewodowego odkurzacza jest naprawdę łatwe, doskonale sprawdza się pr... więcejzy odkurzaniu listew i innych trudno dostępnych miejsc. Nie musisz martwić się o worki na kurz, ponieważ odkurzacz zbiera kurz i brud w wyjmowanym pojemniku. Po całkowitym naładowaniu odkurzacz działa przez 90 minut.... Avans.plZłóż skargę | 879 zł |
Dreame V11 90minBateria:litowo- OleOle.plZłóż skargę | 879 zł |
dreame Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V11Nowa era odkurzaczyWyspr Akces-markt.plZłóż skargę | 999 zł |
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame U20Specyfikacja Rodzaj pojemnika na kurz Pojemnik na kurz Pojemność dla brudu suchego 0,5 l Kolor pro... więcejduktu Biały Kolor produktu Złoty Czas pracy 60 min Pojemność baterii 2500 mAh Moc ssania 20000 Pa Czas ładowania baterii 3,5 godz Źródło zasilania Bateria Waga produktu 4,4 kg Typ filtra E11 Ilość trybów 3 Rodzaj czyszczenia Suche System filtracji Tak Silnik Bezszczotkowy Prędkość obrotowa silnika 100,000 RPM Czyszczenie powierzchni Dywan, Podłoga Zawartość opakowania Instrukcja obsługi x 1 Zawartość opakowania Odkurzacz x 1 Zawartość opakowania Ładowarka x 1 Zawartość opakowania Rura przedłużająca x 1 Zawartość opakowania Szczotka główna x 1 Zawartość opakowania Elektroszczotka x 1 Zawartość opakowania Uchwyt ścienny x 1 Zawartość opakowania Szerokie narzędzie wielofunkcyjne x 1 Możliwość montażu na ścianie Tak Ergonomiczny uchwyt Tak Podświetlenie LED Tak Szerokość 700mm Długość 188mm Wysokość 340mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 275 zł |
Odkurzacz DREAME V11 VVN6Odkurzanie za pomocą tego wszechstronnego bezprzewodowego odkurzacza jest naprawdę łatwe, doskonale sprawdza się pr... więcejzy odkurzaniu listew i innych trudno dostępnych miejsc. Nie musisz martwić się o worki na kurz, ponieważ odkurzacz zbiera kurz i brud w wyjmowanym pojemniku. Po całkowitym naładowaniu odkurzacz działa przez 90 minut.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 899 zł |
Odkurzacz pionowy Dreame V11 | 917 zł |
Odkurzacz pionowy DREAME V11Odkurzacz pionowy DREAME V11 Odkurzacze pionowe są wygodne w użytkowaniu - podczas pracy z nimi niemal nie trzeba s... więcejię schylać. Ich wertykalna budowa sprawia,... EmpikZłóż skargę | 945 zł |
Dreame U20 60min Wymienny akumulator Mini elektroszczotkaBateria:litowo- RTV Euro AGDZłóż skargę | 749 zł |
Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Dreame V11Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Dreame V11 Nowa era odkurzaczy Wysprzątanie mieszkania, domu lub samochodu jeszcze... więcejnigdy nie było tak proste i szybkie dzięki rewolucyjnemu odkurzaczowi bezprzewodowemu pionowemu Dreame V11. Mocny silnik bezszczotkowy zamknięty w urządzeniu daje ogromną siłę ssania, dzięki czemu odkurzacz poradzi sobie z każdym rodzajem zabrudzeń. Nieduża waga (zaledwie 1,6 kg) oraz nowoczesny wyświetlacz OLED powodują, że sprzątanie staje się jeszcze łatwiejsze. Łatwe przechowywanie i czyszczenie Specjalny uchwyt montowany na ścianie pozwala zaoszczędzić miejsce przy przechowywaniu, a pojemnik na kurz oraz filtry można bez problemu wyczyścić pod bieżącą wodą, aby zachować rewelacyjną skuteczność czyszczenia i przedłużyć żywotność pracy odkurzacza bezprzewodowego pionowego Dreame V11. Wydłużony czas pracy Ulepszony akumulator o pojemności 3000 mAh pozwala na 90 minut ciągłej pracy przy jednym ładowaniu, co wystarcza na dokładne odkurzenie dużej powierzchni. Po wyczerpaniu akumulatora pełne ładowanie trwa 4 godziny. Po tym czasie na nowo możesz cieszyć się sprzątaniem z odkurzaczem bezprzewodowym pionowym Dreame V11. Ciche działanie Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Dreame V11 jest wyjątkowo cichym odkurzaczem, w trybie ECO emituje jedynie 73 dB. To możliwe dzięki 7-stopniowemu systemowi wydajności, na który składa się między innymi wygłuszająca pianka, dokładne łączenie części, zoptymalizowany przepływ powietrza czy ulepszona wentylacja. Silnik bezszczotkowy nowej generacji Niezwykle mocny silnik bezszczotkowy Dreame SPACE 4.0 rozkręca się aż do 125000 obrotów na minutę co daje wysoką moc ssania odkurzacza bezprzewodowego pionowego Dreame V11 na poziomie 140 AW i pozwala wysprzątać nawet najbardziej zabrudzone miejsca. Nowoczesny system chłodzenia pozwala na stabilną pracę silnika bez przerw oraz bez obawy o przegrzanie. Filtracja na najwyższym poziomie Dodatkowo 12-stożkowy cyklonowy system filtracji w odkurzaczu bezprzewodowym pionowym Dreame V11 poradzi sobie z kurzem, pyłkami, sierścią zwierząt i wszelkimi cząsteczkami do 0,3 mikrona. 5-stopniowy system filtrowania pozwala na przechwycenie 99,7% cząsteczek kurzu, brudu czy drobnoustrojów, pozostawiając za sobą o wiele czystsze powietrze. To idealne rozwiązanie dla alergików. Końcówki na każdą okazję Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Dreame V11 został wyposażony w cztery szczotki: do podłóg, do dywanów i wykładzin, małą szczotkę do mebli oraz wąską szczotkę do szczelin. W połączeniu z jednym z 3 trybów mocy (ECO, normal oraz TURBO), wymienne końcówki pozwolą kompleksowo odkurzyć każdą przestrzeń. Urządzenie może być używane z długą rurą do podłóg, elastycznym wężem do trudno dostępnych miejsc lub jedynie ze szczotką jako odkurzacz ręczny. Vobis.plZłóż skargę | 878 zł |
Pionowy Dreame U20 kremowo-złoty AGDM-ODK-DRME-055Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame U20 Odkryj nowy wymiar sprzątania z bezprzewodowym odkurzaczem Dreame. U20 t... więcejo model, który wyróżnia się lekką, przyjazną użytkownikom konstrukcją. Zapewnia imponującą siłą ssania na poziomie 20 000 Pa i skutecznie filtruje zanieczyszczeni Komputronik.plZłóż skargę | 789 zł |
Odkurzacz DREAME U20 VPV11ABezprzewodowy odkurzacz Dreame pozwoli Ci zrewolucjonizow Electro.plZłóż skargę | 749 zł |
Odkurzacz DREAME U20 VPV11ABezprzewodowy odkurzacz Dreame pozwoli Ci zrewolucjonizow Avans.plZłóż skargę | 749 zł |
dreame Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame U20Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame U20Odkryj nowy wymiar sprzątania z bezprzewodowym odkurzaczem Dreame. U20 to... więcejmodel, który wyróżnia się lekką, przyjazną użytkownikom konstrukcją. Zapewnia imponującą siłą ssania na poziomie 20 000 Pa i skutecznie filtruje zanieczyszczeni Akces-markt.plZłóż skargę | 999 zł |
dreame Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame U20Akces-markt.pl Złóż skargę | 1 230 zł |
pokaż 6 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!