Ceny na Deepcool biały (R-MACUBE110-WHNGM1N-G-1)
Wideo 21Zdjęcia 15 | od 228 do 325 zł Ta etui ma na celu połączenie praktyczności, kompaktowości i zgodności z najnowszymi standardami komputerowymi. Platforma otrzymała format Mini Tower. Taca płyty głównej jest przeznaczona do rozwiązań w rozmiarze micro-ATX lub mini-ITX. Jednocześnie etui umożliwia wykorzystanie pełnowymiarowych komponentów. Tak więc procesor z wieżą o wysokości do 165 mm z łatwością stanie się na obudowie, a podczas tworzenia podsystemu graficznego można użyć karty graficznej o długości do 320 mm. Do długich kart graficznych dołączona jest listwa pomocnicza, która znajduje się w standardowym pakiecie. Dodatkowo obudowa komputera Deepcool MACUBE 110 ma fabrycznie zainstalowany wentylator, który znajduje się z tyłu. Dla podkreślenia wyrafinowanego stylu obudowy strona główna to przezroczysty panel ze szkła h...artowanego. Panel przedni to tablica z tworzywa sztucznego z kanałami wentylacyjnymi w części końcowej. Wewnętrzny układ obudowy zakłada montaż zasilacza od dołu, natomiast miejsce montażu zasilacza jest pięknie odgrodzone osłoną ochronną. Dwuczęściowa konstrukcja platformy sprawia, że montaż jest bardziej estetyczny i mniej gorący. Ta obudowa wykorzystuje nowoczesną technologię Deepcool, a jednocześnie jest przystępna cenowo. |
biały czarny |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deepcool Macube 110 obudowa komputerowa udoskonalona minimalizm Micro-ATX/ | 228 zł |
Obudowa DEEPCOOL Macube 110 WH | 249 zł |
Obudowa DEEPCOOL Macube 110 WH R-MACUBE110-WHNGM1N-G-1 | 249 zł |
Obudowa Deepcool Macube 110 Biała (R-MACUBE110-WHNGM1N-G-1) | 230 zł |
Deepcool MACUBE 110 WH White, ATX, 4, USB3.0x2; Audiox1, ABS+SPCC+Tempered | 269 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Deepcool mini tower Macube 110 (RMACUBE110WHNGM1NG1) - | 248 zł |
Deepcool Macube 110 Tower Case Biały R-MACUBE110-WHNGM1N-G-1 | 228 zł |
Obudowa Deepcool Macube 110 Biała (R-MACUBE110-WHNGM1N-G-1) | 228 zł |
Deepcool | MACUBE 110 WH | White | mATX | Power supply included | ATX PS2 | 325 zł |
Deepcool Macube 110 Biała - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot | 249 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!